Nädalavahetus tartus.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #46
    Re: Nädalavahetus tartus.

    Kui inimene on täis, siis ta ei olegi paraku eriti adekvaatne oma sõnade ja tegude üle. Elu tundub lakku täis olles alati liiga ilus paljudele.

    Comment

    • marxiku
      Õpihimuline Mängur
      • May 2009
      • 471

      #47
      Re: Nädalavahetus tartus.

      huvitavad sündmused toimuvad seal :D aga küsimus et kes see prill on?

      Comment

      • Tarmonator
        Lingiparandaja
        • Oct 2008
        • 3274

        #48
        Re: Nädalavahetus tartus.

        eile ka üks vend küsis sama. ja mis edasi sai loe svenza blogist või sellest teemast ;D

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #49
          Re: Nädalavahetus tartus.

          prill on privador ju. tundut agressiivne agronoom.

          Comment

          • wedoit
            Õpihimuline Mängur
            • Nov 2008
            • 458

            #50
            Re: Nädalavahetus tartus.

            Algselt postitas ranka
            prill on privador ju. tundut agressiivne agronoom.
            Ei saa olla. Privadoril on alati lisaks jõuluvana habe ka ees, kui tartus käib.

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #51
              Re: Nädalavahetus tartus.

              ROFL....svenza blogi (Y)

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #52
                Re: Nädalavahetus tartus.

                lol -- a too tyyp kes lõuga kyttis teisele k2nd vms ta oli .. sellele mingi kasinni b2n ka?

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #53
                  Re: Nädalavahetus tartus.

                  prill pani ju lõuga?

                  Comment

                  • runnar
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 740

                    #54
                    Re: Nädalavahetus tartus.

                    ma tõesti tahaks seda cashi seal kunagi kaine peaga mängida aga kuidas krt ma sinna kaine peaga peaksin reede õhtul sattuma?
                    aga muidu - rohvel :)

                    Comment

                    • Svenza
                      Svetlana aka Buldooser
                      • Oct 2008
                      • 3591

                      #55
                      Re: Nädalavahetus tartus.

                      Prill ikka jah. Ja lahtise labakäega, polnu see mingi eriline lõuks.

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #56
                        Re: Nädalavahetus tartus.

                        Algselt postitas Svenza
                        Prill ikka jah. Ja lahtise labakäega, polnu see mingi eriline lõuks.
                        irw

                        Comment

                        • wedoit
                          Õpihimuline Mängur
                          • Nov 2008
                          • 458

                          #57
                          Re: Nädalavahetus tartus.

                          Algselt postitas Svenza
                          Prill ikka jah. Ja lahtise labakäega, polnu see mingi eriline lõuks.
                          bitchslap obv

                          Comment

                          • Godspeed_EJ
                            Klubi Liige
                            • Nov 2009
                            • 3049

                            #58
                            Re: Nädalavahetus tartus.

                            Ulme kodanikud ikka

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #59
                              Re: Nädalavahetus tartus.

                              keegi tna ka läheb sinna kino tegema?

                              Comment

                              • dabljuu
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 494

                                #60
                                Re: Nädalavahetus tartus.

                                Oota, ma ajan habeme ära, siis tulen.

                                Comment

                                Working...