oleme keissiga tartus, paikneme tartu hotellis. Sooviks mängida home game või kohtuda tartu pokkeri sraaridega.
Nädalavahetus tartus.
Collapse
X
-
Re: Nädalavahetus tartus.
:D
ma ise ei liveta, aga pm lendan CTsse ja vb tõesti hiljem külastan ka tartu olympsi punkrit :D
Comment
-
Re: Nädalavahetus tartus.
pff, enne CT-d ka kuhugi? endal suht sama plaan, lendan kõigepealt kuhugi vaatan mis värk on võtan mõned õlled ja siis CT-st läbi vist.Algselt postitas hotcocacola:D
ma ise ei liveta, aga pm lendan CTsse ja vb tõesti hiljem külastan ka tartu olympsi punkrit :D
Comment
-
Re: Nädalavahetus tartus.
pmst me saame blizkaaga 23 paiku raeplatsis kokku, et siis helistame ja värki, saadan Sulle enda nri ka igaks juhuksAlgselt postitas lenn17huvilisi on, aga võõrustajaid ei ole... Hetkel naxer, mina, keiss ja tundmatu istume ja joome
Comment
TC
Comment