Nädalavahetus tartus.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenn17
    Jube Noob
    • Jul 2009
    • 163

    #1

    Nädalavahetus tartus.

    oleme keissiga tartus, paikneme tartu hotellis. Sooviks mängida home game või kohtuda tartu pokkeri sraaridega.
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #2
    Re: Nädalavahetus tartus.

    kell 00.00 minge olympsi .. n2ete svenzat ilmset

    Comment

    • Dogers
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2500

      #3
      Re: Nädalavahetus tartus.

      hohoho, ma ka tartus täna ja üldse see NV, sooviks ka teiega homegame ja napsu võtta !!!!!

      olympsi agest jääb mingi mõni kuu puudu :D

      Comment

      • kuco
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1910

        #4
        Re: Nädalavahetus tartus.

        Algselt postitas leits
        kell 00.00 minge olympsi .. n2ete svenzat ilmset
        ja mind kui hästi läheb :P

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #5
          Re: Nädalavahetus tartus.

          ma olen kodus täna ja grindin .. jooge ka min ueest

          Comment

          • lenn17
            Jube Noob
            • Jul 2009
            • 163

            #6
            Re: Nädalavahetus tartus.

            me ise ei saa homegame hostida, aga pmt naxer oleks ehk ka käpp. Meil oleks pmt kohta vaja. Leits sul pleissi pole.

            Comment

            • Dogers
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2500

              #7
              Re: Nädalavahetus tartus.

              ehk peaks telefoninumbreid jagama? ma ise mingi 10 paiku vist linna ei tea kas selleks ajaks saab midagi siin foorumis orgunnitud?

              Comment

              • lenn17
                Jube Noob
                • Jul 2009
                • 163

                #8
                Re: Nädalavahetus tartus.

                dodgersile sai number saadetud, hetkel on tartu pkri mängijate huvi jahe tln fishide vastu.

                Comment

                • Dogers
                  Pokkerihai
                  • Dec 2008
                  • 2500

                  #9
                  Re: Nädalavahetus tartus.

                  2bad et ma kasinni sisse ei saa aint :D

                  Comment

                  • blizkaa
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 389

                    #10
                    Re: Nädalavahetus tartus.

                    Ma kah huviline

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #11
                      Re: Nädalavahetus tartus.

                      :D
                      ma ise ei liveta, aga pm lendan CTsse ja vb tõesti hiljem külastan ka tartu olympsi punkrit :D

                      Comment

                      • Dogers
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2500

                        #12
                        Re: Nädalavahetus tartus.

                        Algselt postitas hotcocacola
                        :D
                        ma ise ei liveta, aga pm lendan CTsse ja vb tõesti hiljem külastan ka tartu olympsi punkrit :D
                        pff, enne CT-d ka kuhugi? endal suht sama plaan, lendan kõigepealt kuhugi vaatan mis värk on võtan mõned õlled ja siis CT-st läbi vist.

                        Comment

                        • lenn17
                          Jube Noob
                          • Jul 2009
                          • 163

                          #13
                          Re: Nädalavahetus tartus.

                          huvilisi on, aga võõrustajaid ei ole... Hetkel naxer, mina, keiss ja tundmatu istume ja joome

                          Comment

                          • Dogers
                            Pokkerihai
                            • Dec 2008
                            • 2500

                            #14
                            Re: Nädalavahetus tartus.

                            Algselt postitas lenn17
                            huvilisi on, aga võõrustajaid ei ole... Hetkel naxer, mina, keiss ja tundmatu istume ja joome
                            pmst me saame blizkaaga 23 paiku raeplatsis kokku, et siis helistame ja värki, saadan Sulle enda nri ka igaks juhuks

                            Comment

                            • lenn17
                              Jube Noob
                              • Jul 2009
                              • 163

                              #15
                              Re: Nädalavahetus tartus.

                              mida vittirskas see ct on. Club tallinn ve?

                              Comment

                              Working...