ühelt poolt see võidutants ja hõiskamine.
selline käitumine on mõneti akseptitav turniiri mängides või kodus trussikute väel grindides.
cashis pole viisakas poti võitu tähistada.
teiselt poolt suutmatus noobidele kirjutamata reegleid selgitada(võibolla seda ka tehti).
kui nn pro on juua täis ja teist juua täis "prod" p*tsi saadab, selle asemel, et viisakalt selgitada, mida ta valesti tegi, siis ei pruugi sõnum kohale jõuda.
ja kus tuleb suhtumine, et "olen juua täis, räuskan ja karjun või siis annan molli" ?
90´s on läbi ja pubekaiga peaks ju ka asjaosalistel selja taga olema.
Comment