Nädalavahetus tartus.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #61
    Re: Nädalavahetus tartus.

    LOL

    Comment

    • wedoit
      Õpihimuline Mängur
      • Nov 2008
      • 458

      #62
      Re: Nädalavahetus tartus.

      kus live reporting on? rahvas nõuab verd! 8)

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #63
        Re: Nädalavahetus tartus.

        2 laipa, 5 luumurdu ja 7 koljut :D

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #64
          Re: Nädalavahetus tartus.

          aga davai, tra keegi maasikasse läheb we ? MIDA TE KUSETE ?:D

          Comment

          • wedoit
            Õpihimuline Mängur
            • Nov 2008
            • 458

            #65
            Re: Nädalavahetus tartus.

            Algselt postitas hotcocacola
            aga davai, tra keegi maasikasse läheb we ? MIDA TE KUSETE ?:D
            nahhui sa sinna maasikasse ronid? võiks ikka värske liha poiss veel olla, konserve terve elu aega süüa.

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #66
              Re: Nädalavahetus tartus.

              ROFLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL :D :D, no seal piisavalt soliidne :D. Mul kopp eest CTst ja Atist, terve elu juba seal käidud :D.

              Comment

              • wedoit
                Õpihimuline Mängur
                • Nov 2008
                • 458

                #67
                Re: Nädalavahetus tartus.

                Algselt postitas hotcocacola
                ROFLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL :D :D, no seal piisavalt soliidne :D. Mul kopp eest CTst ja Atist, terve elu juba seal käidud :D.
                Illukas?

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #68
                  Re: Nädalavahetus tartus.

                  KANNU KÕRTS (Y)

                  Comment

                  • Svenza
                    Svetlana aka Buldooser
                    • Oct 2008
                    • 3591

                    #69
                    Re: Nädalavahetus tartus.

                    Algselt postitas Codecci
                    KANNU KÕRTS (Y)
                    You mean 16 kannu ??? Veerikul... mmmmmmmmmm

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #70
                      Re: Nädalavahetus tartus.

                      Algselt postitas Svenza
                      You mean 16 kannu ??? Veerikul... mmmmmmmmmm
                      jup

                      laupäeviti on vist pensiokate õhtu, aga reedeti on küll täitsa solid lohakaid :P

                      Comment

                      • Dogers
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2500

                        #71
                        Re: Nädalavahetus tartus.

                        suht tammelinnas :D

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #72
                          Re: Nädalavahetus tartus.

                          loen ja imestan.

                          ühelt poolt see võidutants ja hõiskamine.
                          selline käitumine on mõneti akseptitav turniiri mängides või kodus trussikute väel grindides.
                          cashis pole viisakas poti võitu tähistada.

                          teiselt poolt suutmatus noobidele kirjutamata reegleid selgitada(võibolla seda ka tehti).
                          kui nn pro on juua täis ja teist juua täis "prod" p*tsi saadab, selle asemel, et viisakalt selgitada, mida ta valesti tegi, siis ei pruugi sõnum kohale jõuda.

                          ja kus tuleb suhtumine, et "olen juua täis, räuskan ja karjun või siis annan molli" ?
                          90´s on läbi ja pubekaiga peaks ju ka asjaosalistel selja taga olema.

                          Comment

                          • Dogers
                            Pokkerihai
                            • Dec 2008
                            • 2500

                            #73
                            Re: Nädalavahetus tartus.

                            Mängisin täna TÜ kohvikus mingit turkat, seal pidasid tallinna poisid küll ennast väga viisakalt üleval :)

                            Comment

                            • jrgn hell
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 3328

                              #74
                              Re: Nädalavahetus tartus.

                              rohvel,

                              tra hea mäng ikka

                              Comment

                              • jrgn hell
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 3328

                                #75
                                Re: Nädalavahetus tartus.

                                a mis, svenza, su blogi aadress on

                                Comment

                                Working...