UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #2131
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    küsi Elisa suppordist abi, ütle, et sulle ei sobi, et Mint häälestab sinu neti sätteid, kuidas seda ümber konfida.

    Comment

    • adam_q
      Vana Tegija
      • Feb 2009
      • 1453

      #2132
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

      Algselt postitas Rage Vaata postitust
      küsi Elisa suppordist abi, ütle, et sulle ei sobi, et Mint häälestab sinu neti sätteid, kuidas seda ümber konfida.
      support ütles, et ei saagi vahetada, sest igakord luuakse uus mingi asi. kuidas ma nüüd siis käin pokerstars.com-il D.Negreanu uudiseid lugemas?

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #2133
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        Algselt postitas adam_q Vaata postitust
        support ütles, et ei saagi vahetada, sest igakord luuakse uus mingi asi. kuidas ma nüüd siis käin pokerstars.com-il D.Negreanu uudiseid lugemas?
        nohh.. sisuliselt võid ju teha siis miski *.bat faili, mis sisaldab scripti, mis sisuliselt siis command line pealt DNSi ära muudab.. ehk igakord peale seda kui Mintiga ühenduse püsti saad, paned oma shortcuti tollele bat failile käima ja see teeb vajalikud muudatused ära..

        Comment

        • adam_q
          Vana Tegija
          • Feb 2009
          • 1453

          #2134
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

          Algselt postitas Rage Vaata postitust
          nohh.. sisuliselt võid ju teha siis miski *.bat faili, mis sisaldab scripti, mis sisuliselt siis command line pealt DNSi ära muudab.. ehk igakord peale seda kui Mintiga ühenduse püsti saad, paned oma shortcuti tollele bat failile käima ja see teeb vajalikud muudatused ära..
          tänks, I'll look into it

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #2135
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

            Algselt postitas adam_q Vaata postitust
            tänks, I'll look into it
            njahh.. hakkasin asja uurima veidi lähemalt.. ja kurat.. no ikka oluliselt keerulisem on see windowsis:-( ipconfig utikast pole kasu, sellega sa midgai seadistada ei saa.. tõenäoliselt pead siis netcfg omale paigaldama (osadel XP versioonidel on defaultina kaasas, minu windowsil ei olnud) ja siis sellega hakkama pullima..

            Comment

            • kilu6
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1305

              #2136
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

              Algselt postitas adam_q Vaata postitust
              kas näiteks MINTiga (Elisa juhtmevaba) saab ka dnsi muuta? ma mäletan et keegi küsis, aga nüüd enam ei leia seda siit üles. kui properties alt muuta, siis uuesti ühendades on dnsi välja tühjad jälle.
              MINTi kasutamise puhul saab DNSi muuta selle Minti programmi juurest, mis pulgaga kaasa tuleb ja millega ühenduse saab. Sealt settingute alt DNSi muutes ei tühistata DNS settinguid ära järgmiseks korraks.

              Olenevalt pulgast on sul siis kas programm nimega "Elisa M-Internet" või "Mobiililaajakaista". Mõlemal on olemas settingud ja sealt alt leiab.

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              Last edited by kilu6; 25.06.10, 07:35.

              Comment

              • adam_q
                Vana Tegija
                • Feb 2009
                • 1453

                #2137
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                danke schön :) seal pidi lihtsalt uue profiili tegema ja selle settingutes sai google dnsi sisestada.

                Comment

                • StripPoker
                  Grinder
                  • Sep 2009
                  • 609

                  #2138
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  Firefoxi kasutaja. Mis see port tuleb panna , kui google dns kasutada?

                  Comment

                  • adam_q
                    Vana Tegija
                    • Feb 2009
                    • 1453

                    #2139
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    Algselt postitas StripPoker Vaata postitust
                    Firefoxi kasutaja. Mis see port tuleb panna , kui google dns kasutada?
                    mitte firefoxi alt vaid, control panel --> network connections --> properties --> seal IP version 4 või IP version 6 ja löö DNSid sisse mõlemad 8.8.8.8 ja 8.8.4.4

                    should do the trick

                    Comment

                    • StripPoker
                      Grinder
                      • Sep 2009
                      • 609

                      #2140
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      Tänud!

                      Comment

                      • doomslang
                        Räme Fish
                        • Aug 2010
                        • 10

                        #2141
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                        See on suht huvitav kuidas see seadsus praegu töötab. Ülilihtne on vaata praegu mööda saada sellest, muudad lihtsalt paar numbrit ära. Need kes tahvad välismaal mängida ja kes piisvalt tajuvad saavad kohe mängida PS, FTP vms. Need kes vaatavad "as sa kuramus", eks ma siis pelan olympicus neid ei süga üldse see kas banned või mitte, peaasi et raha saavad auku panna.

                        Siit nüüd see, et Karul oht kohtu case kaela saada on suht väike, sest kõik inimesed on rahul sellega mis on ja need kes dns-e muudavad ei süga. Kui aga oleks aga nii et keegi ei saa pelada välismaal, oleks selline rage eestlaste poolt tulnud, et eurokohtusse minemisel oleks see seadus nagu naksti muudetud. Kurb kuidas see töötab :D

                        Comment

                        • Madis Very
                          Bännitud
                          • Aug 2009
                          • 2951

                          #2142
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                          Sõber on londonis ja proovib triobetti sisse saada küsib ikka isikukoodi ning ütleb, et ta on alla 21 ja ei saa pokkerisse. Läbi triobeti clienti ja kodukalt sisse logides ei näe kah pokkeri tabi.
                          WtF teistes riikides kah ei saa ????? ?

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #2143
                            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                            Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
                            Sõber on londonis ja proovib triobetti sisse saada küsib ikka isikukoodi ning ütleb, et ta on alla 21 ja ei saa pokkerisse. Läbi triobeti clienti ja kodukalt sisse logides ei näe kah pokkeri tabi.
                            WtF teistes riikides kah ei saa ????? ?

                            Ju ta on siis alla 21, ikkagi eestlane ju

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #2144
                              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                              Alati saab paremini, aga võib minna ka hullemini nagu näha:

                              "According to it, Andy Seth (BKice), Moshin Charania (chicagocards1), Faraz Jaka (the-toliet 0), Benjamin LeFew (chong94), and Ravi Raghavan (govshark2) and Tyler Reiman (puffinmypurp) are named in the suit. The guy is trying to collect for losses they have caused other players online. As a person who lives in Illinois, this is pretty scary to see."

                              http://forumserver.twoplustwo.com/57...online-900339/

                              Comment

                              • siimi007
                                Räme Fish
                                • Nov 2009
                                • 2

                                #2145
                                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                                Oskab keegi õpetada, kuidas prantsusmaa seadustest mööda vaadata ja näiteks unibeti sisse logida? Veebilehele saab aga pokkerit mängima ei saa:(

                                Comment

                                Working...