UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ski
    Julm Donk
    • Feb 2010
    • 97

    #1981
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Äkki homses värskes ekspressis ka mingi jutt sellest.. hakkab ta kell 22:30

    Comment

    • Dogers
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2500

      #1982
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

      Unreal kui kõik 175 saiti pöörduks kahjunõudega saamata jäänud tulu osas.
      Riik peaks pensioniea piirangu vist 75 peale tõstma siis, et trahvid maksta ja nõuded rahuldada.

      Comment

      • Maigah
        Räme Fish
        • Mar 2010
        • 16

        #1983
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        Eks see asi alles hakkab tuure üles koguma korralikult, liiga kiiruga ja läbimõtlematult tehti see seadus. Täiesti ulmelised nõuded pandi ka ikka peale loa taotlejatele, arvata oli, et sellega tuleb eesti vabariigil veel tõsiseid probleeme.

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #1984
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

          Kaua see kohtujant muidu kesta võib?

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #1985
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

            Keegi on täpsemalt kursis, kuidas Portugalis asi käis? Seal sama teema ja veel rangemad piirangud, aga kohtus minuteada sai Portugal võidu?

            Comment

            • Rigged
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2535

              #1986
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

              Algselt postitas alaska Vaata postitust
              Keegi on täpsemalt kursis, kuidas Portugalis asi käis? Seal sama teema ja veel rangemad piirangud, aga kohtus minuteada sai Portugal võidu?
              Portugalis ma usun, et enne teatavate seaduste vastuvõtmist reaalselt uuriti ka kuidas need majandust mõjutavad, mitte nagu eestis et...oh...teeks mingi "laheda" seaduse ja siis on kõik nõus.

              Comment

              • Dogers
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2500

                #1987
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                Algselt postitas lenC Vaata postitust
                Kaua see kohtujant muidu kesta võib?
                ma pakuks et 2 - 10 aastat :)
                2 on liigagi sinisilmne i guess, aga portugalil ja itaalial olid ju omad vabandused, mida võis lugeda ka patriku poolt postitatud ekspressi artiklist.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #1988
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  Algselt postitas Rigged Vaata postitust
                  Portugalis ma usun, et enne teatavate seaduste vastuvõtmist reaalselt uuriti ka kuidas need majandust mõjutavad, mitte nagu eestis et...oh...teeks mingi "laheda" seaduse ja siis on kõik nõus.
                  Paluks edaspidid igasugu "guessimised" jätta oma teada, sest need põhjustavad liialt "kollijutte", mõttetut paanikat ning tatipritsimist.

                  Algselt postitas Dogers Vaata postitust
                  ma pakuks et 2 - 10 aastat :)
                  2 on liigagi sinisilmne i guess, aga portugalil ja itaalial olid ju omad vabandused, mida võis lugeda ka patriku poolt postitatud ekspressi artiklist.
                  Sama jutt, mis eelmiselegi aga ma tahtsin küsida, et miks võtavad mistahes kohtukeissid nii pikalt aega?

                  Comment

                  • Dogers
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2500

                    #1989
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    No minu guess oli suunatud kohtukeissi pikkusele, sest iromant ka ei ütleks täpselt kui kaua sellega aega läheb, pikad on need sellepärast, et menetlus on juba selline, kuulatakse üks pool, kuulatakse teine pool, antakse aeg kolmandatele isikutele ja pooltele avalduste ning pretensioonide esitamiseks, tehakse otsus, mis koheselt kaevatakse edasi või leitakse kuskilt auk, et on rikutud mingisugust menetlusnormi või põhiõigustest tulenevat printsiipi, pmst on nii, kui vähemalt üks pool tahab, saab seda venitada ja venitada.

                    Kuivõrd hinnang saab olla ainult arvamuslik, pean vajalikuks seda ka tekstis märkida, et keegi ei võtaks seda tõepähe.

                    Comment

                    • Sebastian_du
                      Klubi Liige
                      • Jul 2009
                      • 232

                      #1990
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      Esiteks on Euroopa Kohtus meeletud järjekorrad, iga aasta lisatakse vähemalt 50 000 uut juhtumit kui lisada eelnevalt juba jooksavd caseid saame kanuis suure numbri.
                      Teiseks kuna sageli tuleb arvestada vähemalt 2 erineva seadusloomega (EU ja liikmseriigi omaga) siis pikendab see protsessi veelgi kuna erinevad nõuded dokumentasioonis osas võib läbi korrutada 3ga.
                      Kolmanadks, kui keegi peaks veel sihilikult "haigeks jääma" ei ole sugugi haruldane et asjade arutamine võtab aega kuni 10 aastat


                      Edit:aeglane kirjutaja olen

                      Comment

                      • nomerlot
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 2233

                        #1991
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                        EPL: Välismaiste pokkeritubade blokeerimine mõjub formaalsusena

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #1992
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                          Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                          EPL: Välismaiste pokkeritubade blokeerimine mõjub formaalsusena
                          http://www.epl.ee/artikkel/494190
                          Artiklis esimene lõik sundis mind back nuppu vajutama

                          Pokkerisõbrad kellel on soov seadust rikkuda võivad mõne osava päringuga otsingumootorisse leida erinevaid meetodeid kuidas EMTA blokeeringust mööda minna.
                          Parandage mind kui ma eksin. Väidan, et litsentseerimata pokkeritubades mängimine ei ole seadusega keelatud ja seega ma ei riku mitte ühtegi seadust, kui ma näiteks mängin tänasel päeval PokerStarsi pokkeritoas.

                          Comment

                          • nomerlot
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 2233

                            #1993
                            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                            Nojah, ajakirjanik ei süvene. Ainuke ongi teoreetiline tulumaksu tasumise kohustus, muus mõttes ei keela seadus mängijat kuidagi.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #1994
                              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                              See too ajakirjanik on ebaprofessionaalne töötaja, kes levitab valet ning kes ei tohiks sellisel ametipostil töötada.

                              Comment

                              • farik666
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 834

                                #1995
                                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                                Veermäe sõnul võivad ebaseaduslikku hasartmängu kasutades kaasneda riskid. Näiteks ebaseaduslikus kaughasartmängus osalemisel ei ole tagatud hasartmängu mängimisega saavutatud võitude väljamaksmine.

                                Koguaeg on rahad kätte saadud..miks siis nüüd järsku ei peaks saama ??

                                Ta rõhutas, et Eestis legaliseerimata kaughasartmängu veebilehel mängimine võib kaasa tuua ka võitudelt tulumaksu maksmise kohustuse ning samuti ei ole sel puhul tagatud juurdepääsu piiramine hasartmängusõltlastele.

                                No jopp antoonio, kui debiilset juttu MTA inimesed ikka ajavad... idiootsuse tipp...

                                Comment

                                Working...