UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • antnx
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3102

    #631
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Tsahkna ültes, et tema ajab seda asja aga lisas seda, et midagi blokeerida nad küll ei saa - see pidavat võimatu olema. Lihtsalt see hall-ala reguleeritakse ära ja nüüd maksab teenusepakkuja makse ka eesti riigile.

    Comment

    • marguzz22
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1458

      #632
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

      Algselt postitas antnx
      Tsahkna ültes, et tema ajab seda asja aga lisas seda, et midagi blokeerida nad küll ei saa - see pidavat võimatu olema. Lihtsalt see hall-ala reguleeritakse ära ja nüüd maksab teenusepakkuja makse ka eesti riigile.

      ;DMa ei sa aru, miks riik võtab vastu seadusi, mida nad rakendada normaalselt ei saa.

      Comment

      • antnx
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3102

        #633
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        Valimiste eel võiks ju võtta seadusi mis teevad poliitikutest "moraalijüngrid" nagu ka näiteks praegu see tubaka keelustamise teema. BS! KEELUSTAME KEELUSTAME KEELUSTAME KÕIKE!

        Comment

        • Rahapada
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1178

          #634
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

          pole midagi teha, rahvas astugem piraadiparteisse, eesmärgiga seadustada mõistlikus mõttes pokkerimängimine eestis :D

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #635
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

            Algselt postitas Rahapada
            pole midagi teha, rahvas astugem piraadiparteisse, eesmärgiga seadustada mõistlikus mõttes pokkerimängimine eestis :D

            LOL

            Comment

            • Rahapada
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1178

              #636
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

              jup, umbes nii ma seda mõtlesingi, ent samas - mitte päris, mingi võimaluse see siiski annaks (juhul kui keegi neist kuhugi valituks üldse saaks), ja me 8eelkõige ma ise) loobuks uskumast seda, et üks inimene saab muuta teda ümbritsevat maailma (mida samas eriti ei juhtu, või vähemalt ei näi see eriti tõenäoline)

              Comment

              • Marek K.
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 1477

                #637
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                No kui starsist otse välja cashoutida raha panka, siis ei näita ju näiteks üldse, et see on pokerstarsist tulnud, vaid mingist x firmast UK-st.. täpselt ei mäleta. Samas aga mb jms selliseid walleteid, kasutavad eurooplased ka ebays businessi ajamiseks, et kui ma nüüd MB-st mingi raha cashoudin panka, siis pank ei saa seda kuidagi kindlaks teha, kas ma müüsin oma automaki ebays või on need pokkerisaidilt tulnud rahad.

                Samas ise kasutan ka click2payd ning seal saab tellida sularahaautomaadi kaardi, millega saab pea, et kõigist pangaautomaatidest raha välja võtta. Hetkel pole seda küll endale tellinud ja eks kindlasti on sellel mingi fee rahade väljavõtmisega, kuid isegi kui on, siis mul poleks kahju maksta miski 10k eeki kohta paarsada eeki teenustasu, sest nii või naa võtavad ka e-walletid jms vahendustasusid.

                Comment

                • Rahapada
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1178

                  #638
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  nice point

                  Comment

                  • algajaproff
                    Julm Donk
                    • Nov 2008
                    • 26

                    #639
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    Mind huvitab konkreetselt selline küsimus, et kas pigem oleks mõtet 1. jaanuariks kanda kogu raha netellerist pokkeri saitidesse, või ei peaks esialgu sellepärast muretsema, et e-walletid ülekandeid tõkestama hakkavad?

                    Comment

                    • antnx
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3102

                      #640
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      e-walleteid ei saa kuidagi keegi peedistada. punkt

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #641
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                        mind jummala huvitab, mis see IT lahendus on, mille valmis saamisest ministeeriumi tädi rääkis..

                        Comment

                        • Sebastian_du
                          Klubi Liige
                          • Jul 2009
                          • 232

                          #642
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                          Algselt postitas Rage
                          mind jummala huvitab, mis see IT lahendus on, mille valmis saamisest ministeeriumi tädi rääkis..
                          Unplug teh netz obviously. Ainuke asi mis lõpliku lahenduse pakkub. KÕIKIDEST teistest on võimalik mööda minna. Point on selles, et ma ei saa aru miks tehakse mind kurjategijaks põhjusel, et miskine ametnik ei biidi asja. Kui nad makse tahaks saaks kergemalt ka.

                          Comment

                          • Madis Very
                            Bännitud
                            • Aug 2009
                            • 2951

                            #643
                            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                            Õpetagem ametnikele selgeks biitima NL25 või low-stakes SnG/MTTsid ja seadused liiguvad kohe teistpidi.

                            ;D

                            Comment

                            • tdx
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 768

                              #644
                              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                              Algselt postitas antnx
                              e-walleteid ei saa kuidagi keegi peedistada. punkt
                              Ma mäletan, et moneybookersi accounti tehes pidid määrama kas kasutad seda gambling või non-gambling tehinguteks.

                              Comment

                              • Maheaatom
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 958

                                #645
                                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                                Algselt postitas tdx
                                Ma mäletan, et moneybookersi accounti tehes pidid määrama kas kasutad seda gambling või non-gambling tehinguteks.
                                Mingit vahet pole - Eestis ei ole ei nüüd ega 2010. aastaö gambling keelatud.

                                Comment

                                Working...