UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #2161
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Huvitav, mida need rohelised üldse tõmblevad, järgmises koosseisus nad nkn ei osale

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #2162
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

      Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
      Tehakse kiire seaduseparandus ja maksavad ka mängijad.
      ja pokerstars.ee's hakkab ka rake olema 7% nagu pokerstars.fr's?

      Comment

      • peete82
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1310

        #2163
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        Algselt postitas Rage Vaata postitust
        ja pokerstars.ee's hakkab ka rake olema 7% nagu pokerstars.fr's?
        mina maksan Starsis 8% rake ja ei nuta

        siiski loodan, et selle klounide kamba eelnõu läbi ei lähe.

        Comment

        • taipupole
          Lõpuboss
          • Oct 2008
          • 2181

          #2164
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

          Väga äge ettepanek on.

          § 1. Hasartmängumaksu seaduses (RT I 2009, 24, 146) tehakse järgmised muudatused:
          1) paragrahvi 1 lõike 1 punktist 5 jäetakse välja tekstiosa “, millest on maha arvatud võidud”;
          2) paragrahvi 6 lõikes 7 asendatakse tekstiosa “5 protsenti” tekstiosaga “20 protsenti”.

          Paragrahvi 1 lõike 1 punkti 5 muudatusega muudetakse kaughasartmängude maksustamise objekti. Kui hetkel on maksustatud kaughasartmängude panustest laekunud summad, millest on maha arvatud võidud (nn puhastulu), siis muudatuse tulemusena hakatakse maksustama panustest laekunud kogutulu.

          Paragrahvi 6 lõike 7 muutmisega kehtestatakse § 1 lg 1 punktis 5 sätestatud õnnemängu ja osavusmängu kaughasartmänguna korraldamisel tehtud panuste maksumääraks 20 protsenti.

          "Kui internetikasiino potentsiaalne mängija teab, et igast tema poolt sisse pandud eurost läheb 20 senti automaatselt riigikassasse, siis on tõenäosus märgatavalt suurem, et hoidutakse üldse mängimast."

          ----

          Edasi arvutage ise, kui kasulik mängida on :D

          Comment

          • taipupole
            Lõpuboss
            • Oct 2008
            • 2181

            #2165
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

            Et mitte paanikat külvata, siis selles mõttes, et tegemist on roheliste ettepanekuga. See ei tähenda veel, et see homme jõustub.

            Comment

            • whippit
              Julm Donk
              • Nov 2009
              • 69

              #2166
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

              Kui see sellisel kujul jõustuks peaks hasartmängukorraldaja oma tegevusele peale maksma. Nice going Rohelised.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #2167
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                Kas ma saan õigesti aru, et 100NL lauas iga mängu pandud dollari pealt maksaks siis reiki? Sel juhul tõesti peaks kõik peale maksma ja Eestis lihtsalt puuduksid litsentsiga toad.

                Ei usu, et selline seadus käiku läheb aga kuna seal kallal nokitsetakse siis arvaks, et seda karmistatakse nii või naa. Kõik oleneb ajast ja kui palju karmistatakse.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #2168
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Ei usu, et selline seadus käiku läheb
                  Kahtlustan ka, et rohelised pole lihtsalt kursis päris hästi sellega, et mida nad täpselt maksustavad ( ja et ka nö "turniiripokker" käib selle seaduse alla). Vaevalt see neid ka huvitab - puhtalt populistlik suvaline eelnõu et endale mingitki tähelepanu võita.

                  Comment

                  • eluvaatleja
                    Jube Noob
                    • Nov 2010
                    • 135

                    #2169
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    mis muud kui tuleb hakata valmistel vastu hääletama ja loodetavasti neid rohelisi tuulikuid järgmises riigikogus rohkem ei näe.

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #2170
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      uskuge, pärast valimisi ei mäleta keegi enam seda juttu.
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • eluvaatleja
                        Jube Noob
                        • Nov 2010
                        • 135

                        #2171
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                        Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                        uskuge, pärast valimisi ei mäleta keegi enam seda juttu.
                        tahaks väga loota. just olen alustanud enda arendamist pokkeris ja lootsin et selle viimase hasartmängu seaduse ja PS seadustamisega eestis avaneb mulle ilus roosa tulevik....

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #2172
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                          kuigi tegelikult kõik automaadiurkad - nii online kui live võiks küll nii räigelt ära maksustada, et selliseid junnikesi meie riigis ei eksiteeriks. hetkel Eestis on tegelikult ainult üks meelelahutuskasiino - park kasiino. Teised kasiinod on täielikud raharöövimisurkad.

                          Kui kõik need automaadiurkad kaoksid oleks lootust, et ühel hetkel Eestis tõesti oleks kaks-kolm normi ja väga suurt kasinni, kus kasiino saab ka kliente valida - ala dressides/lühkarites ei saa, oled täis lendad kohe välja, ropendad lendad välja jne.

                          Pokker, online pokker muidugi jätke rahule :)

                          Comment

                          • Ajuvaba
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 634

                            #2173
                            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            kuigi tegelikult kõik automaadiurkad - nii online kui live võiks küll nii räigelt ära maksustada, et selliseid junnikesi meie riigis ei eksiteeriks. hetkel Eestis on tegelikult ainult üks meelelahutuskasiino - park kasiino. Teised kasiinod on täielikud raharöövimisurkad.

                            Kui kõik need automaadiurkad kaoksid oleks lootust, et ühel hetkel Eestis tõesti oleks kaks-kolm normi ja väga suurt kasinni, kus kasiino saab ka kliente valida - ala dressides/lühkarites ei saa, oled täis lendad kohe välja, ropendad lendad välja jne.

                            Pokker, online pokker muidugi jätke rahule :)
                            Sa ei saaks üldse siis kasiinosse sisse ju

                            Comment

                            • Dogers
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2500

                              #2174
                              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                              Ühesõnaga kõik valima ja valige enne keskerakond kui rohelised!

                              Comment

                              • low-flow
                                Klubi Liige
                                • Jul 2009
                                • 1208

                                #2175
                                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                                Pakun Rohelistele välja hea äriplaani: iga puu eest, mille nad maha raiuvad, toetan neid 1 krooniga. Selle raha eest oleks ju hea Eesti metsasid kaitsta!

                                Comment

                                Working...