UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • r3o
    FPP Pro
    • Apr 2009
    • 260

    #2101
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Algselt postitas Char Vaata postitust
    kuidas selle seadusega nüüd on ?
    kas inimesed võivad mängida pokkeritubades või ainuke piirang on netipakkujatele tehtud?
    ja kui seadus ei keela inimestel mängida? siis võib ju vabalt raha ka välja kanda või mis?
    või kui on keelatud inimestel mängida eestis? siis samahästi ma võin öelda, et ma vanasti mängisin ja raha oli seal, kandsin välja..või mai tea...seletage ära nüüd .. pole päris kursis asjaga

    Comment

    • Dogers
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2500

      #2102
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

      Algselt postitas Char Vaata postitust
      kuidas selle seadusega nüüd on ?
      kas inimesed võivad mängida pokkeritubades või ainuke piirang on netipakkujatele tehtud?
      ja kui seadus ei keela inimestel mängida? siis võib ju vabalt raha ka välja kanda või mis?
      või kui on keelatud inimestel mängida eestis? siis samahästi ma võin öelda, et ma vanasti mängisin ja raha oli seal, kandsin välja..või mai tea...seletage ära nüüd .. pole päris kursis asjaga
      Siin on mingi 80lk arutatud selle üle, miks nii palju? sellepärast, et iga nädal tuleb keegi uus, kes ei viitsi lugeda, aga huvi tunneb ning siis küsib ja kõik hakkavad jälle otsast.

      Comment

      • HU grinder
        Vana Tegija
        • Feb 2010
        • 1002

        #2103
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
        ..Kas mb on üldse turvaline suurte summade hoidmiseks?
        PUMP

        Comment

        • Char
          Pokkerihai
          • Sep 2009
          • 1848

          #2104
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

          no võiks siis esimesse posti panna vms, sest keegi ei hakka 1000 posti läbi lugema

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #2105
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

            Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
            PUMP
            Ma tegin omale eile nii netelleri kui ka Moneybookersi konto, kuskil pidin nõustuma mingi jutuga, kus rääkis nagu, et pean olema teadlik, et kui mingi litsents MB'l kaotab kehtivuse, siis mu raha väärtus võib saada annulleeritud vms.

            Et kui selle jutuga ei nõustunud siis võib kontol vist ainult mingi 1000$ hoida vms, seega enamus te kindlasti nõustusite pimesi ja lugemata sellega

            Seega pakun, et Pokerstars on kindlaim koht, kus raha hoida, aga noh, ega see MB või Netelleri litsents ka nii laksult kehtivust ei tohiks kaotada, igatahes minusugustel sõjaväkke minejatel, kes kuude kaupa internetti ei saa on parem igatahes jätta suuremad summad Starsi vedelema probably :)

            Comment

            • imthcplant
              Grinder
              • Sep 2009
              • 737

              #2106
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

              Yep tüüpiline regamine on see et kiirelt ok ok ok ok Ja konto avatud :D

              Comment

              • Rahapada
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1178

                #2107
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                Algselt postitas Char Vaata postitust
                no võiks siis esimesse posti panna vms, sest keegi ei hakka 1000 posti läbi lugema
                ei maksa olla niivõrd laisk, isegi netis on uudised olemas selle kohapealt, kui inimest huvitab, siis ta tutvub olukorraga, ja loeb... kui ei huvita, ei loe

                Comment

                • seep
                  Grinder
                  • Dec 2009
                  • 698

                  #2108
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  Oskab keegi öelda, mis saab Direct Bank Transferist Swedi? Summa on väike ~1000 krooni.

                  Comment

                  • raaids
                    Grinder
                    • Mar 2009
                    • 606

                    #2109
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    raha jõuab kontole

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #2110
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      Terve see värk on täiesti ridic minuarust.

                      Comment

                      • seep
                        Grinder
                        • Dec 2009
                        • 698

                        #2111
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                        No raha jõuab kontole jah, aga kas maksuamet võib kukile lennata, et deklareeriks tulu?

                        Comment

                        • ecmarx11
                          Räme Fish
                          • Sep 2009
                          • 14

                          #2112
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                          Algselt postitas seep Vaata postitust
                          No raha jõuab kontole jah, aga kas maksuamet võib kukile lennata, et deklareeriks tulu?
                          Tulumaksuvaba miinimum on 2250.-. Vaevalt kedagi kotib, kui sul sissetulek kuus suurem ei ole :)
                          Last edited by ecmarx11; 06.06.10, 17:48.

                          Comment

                          • $Lauri$
                            Õpihimuline Mängur
                            • Aug 2009
                            • 479

                            #2113
                            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                            Ise olen viimased 2 kuud otse panka saatnud väikseid summasi 1-3k ja praeguseni pole küll midagi valesti läinud, suuremate summade puhul ei oska öelda. Ja kust üldse algavad suuremad summad?

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #2114
                              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                              Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
                              Ise olen viimased 2 kuud otse panka saatnud väikseid summasi 1-3k ja praeguseni pole küll midagi valesti läinud, suuremate summade puhul ei oska öelda. Ja kust üldse algavad suuremad summad?
                              Kas väiksemate summade puhul teenustasud jms. liiga suurt % väljamaksest ära ei kahma ?

                              Comment

                              • V4LDO
                                FPP Pro
                                • Jun 2010
                                • 229

                                #2115
                                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                                Kui Starsis on keelatud mängida, kas siis juhul, kui ma kannan näiteks 10k$ otse Starsist panka, nõutakse mult tulumaksu illegaalse tegevuse pealt?

                                Comment

                                Working...