Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS
Ma isegi väidaks, et teoreetilised võimalused scami korral midagi tagasi nõuda on vähenenud. Täna võib iga mängija hageda mängutuba seal, kus viimane on registreeritud on. Ehk siis sisult emaettevõte Maltal, BVI-l vms. Kui nüüd sellele teha 40k EEKi osakapitaliga tütar Eestis, osta sellele 50K EURi litsents ja shippida kõik rake koheselt emaettevõttesse „royalties, services fees“ jt arvete alusel, siis defaulti korral lastakse Eesti tütar belly-up ja siit pole midagi võtta. Ja emaettevõte ei vastuta tütre eest juriidiliselt.
Ma isegi väidaks, et teoreetilised võimalused scami korral midagi tagasi nõuda on vähenenud. Täna võib iga mängija hageda mängutuba seal, kus viimane on registreeritud on. Ehk siis sisult emaettevõte Maltal, BVI-l vms. Kui nüüd sellele teha 40k EEKi osakapitaliga tütar Eestis, osta sellele 50K EURi litsents ja shippida kõik rake koheselt emaettevõttesse „royalties, services fees“ jt arvete alusel, siis defaulti korral lastakse Eesti tütar belly-up ja siit pole midagi võtta. Ja emaettevõte ei vastuta tütre eest juriidiliselt.
Comment