UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • tolmuahv
    Klubi Liige
    • Feb 2009
    • 2502

    #1636
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Ranka, Maheaatom jt,

    Korduvalt on mainitud, et kohtusse pöördumine on väga kallis ja aeganõudev. Kas keegi on liidust kaalunud Õiguskantsleri poole pöördumist? Õiguskantsler.ee kodulehel on toodud välja ka ajad, mil kodanikud saavad kantsleri või nõuniku vastuvõtule minna. Selle ilmselged eelised on:
    - Saada väga pädevat nõu. Saada seda tasuta.
    - Kui Õiguskantsler nõustub, et Hasartmänguseadus on vastuolus teiste EV õigusaktidega, siis pöördub ta ise viivitamata otse Riigikohtusse.

    Hea oleks, kui keegi liidust läheks. Nt. Henri või Imre sobiks väga hästi. Samas kui keegi seda teha ei taha, siis võin kasutada ka oma kodanikuõigust ja ise konsultatsioonil käia.

    'Mitte närvitsejatele' (hi Codecci) selgituseks: Minu jaoks on pokker selgelt vaid hobi, mitte sissetulekuallikas. Ma ei ole enda tuleviku pärast mures, samuti arvan, et leiaksin sarnaselt teistele lihtsa viisi oma asju edasi ajada kui soovi oleks. Aga mu õigulustunne on selle seaduse poolt rämedalt riivatud. Ma ei taha nõustuda mõne kitsa huvigrupi poolt läbi surutud seadusega, mille ainus reaalne eesmärk on kõigile augele näha ja õigusriigis vastuvõetamatu. Küsiks ka Codecci & Co käest: Kui homme tuleks seadus, et kõikide juutide isiklik vara konfiskeeritakse ja nad peaksid tähekest kandma rinnas, kas siis oleks ka rämedalt pohhui? Teid ju ei puuduta? Vastust pole vaja.

    Comment

    • Keiss
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1592

      #1637
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

      Tublid sõnavõtud tolmuahv, respekt!

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #1638
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        jap, õiguskantsleri poole võiksid "bossid" minna küll :)

        Comment

        • Rahapada
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1178

          #1639
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

          juutide kohapealt ei kommenteeriks...

          seaduslikkus ja õigusetunne, kui paljud teist poest filme ostavad? muusikat ostavad? kui paljud teist on windowsi, mida kasutate, ostnud?

          õigustunne ja lauslolluse (see seadus) vahel on vahe tegemine ilsmelgelt oluline. Imo coddeci & co (sh siis ka mina?) vaatavad asjale selge mõistuse argumendist lähtuvalt... esialgu peaks sellestki piisama.

          + ilmselgelt trio lõi pretsedendi, mis aitab kaasa selguse, võibolla ka mingi õiguse jalule seadmises antud seaduses ja selle mõjus eesti pokkerimängijatele/huvilistele

          aga see õiguskantsleri mõte on hea

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #1640
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

            Mul küll STV ühendusega FTP ja PSi kodulehed avanevad.
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • oitarvi
              Vana Tegija
              • Jan 2009
              • 1231

              #1641
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

              Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
              Mul küll STV ühendusega FTP ja PSi kodulehed avanevad.
              Google dns-i tegid ära?

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #1642
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                Algselt postitas oitarvi Vaata postitust
                Google dns-i tegid ära?
                Lol, ei. Seda ma imestangi, et ma pole midagi muutnud.
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                • rmartin
                  Klubi Liige
                  • Dec 2008
                  • 175

                  #1643
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  siis on selge, MTA paneb pidurit puhtalt näo järgi. Ma ju eespool kirjutasin, et varsti tulevad ka ukse taha ja sõidavad lõuga, kelle perenimi algab A tähega ärgu alates hommsest ust tundmatutele avage ja pokkerit mängige edaspidi vaid keldris.

                  Comment

                  • kilu6
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1305

                    #1644
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    Algselt postitas Recon Vaata postitust
                    Tore. Maret Hallikma, kes Triobeti esindab, on endine maksuameti tippametnik (maksuameti juriidilise osakonna juhataja).




                    Ja vaatan sealt kommentaariumist, et Olympic andis avalduse sisse enne 01. jaanuari, millal EMTA veel ametlikult ei oleks pidanud avaldusi vastu võtma.

                    Last edited by kilu6; 11.03.10, 21:54.

                    Comment

                    • Maheaatom
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 958

                      #1645
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
                      Kas keegi on liidust kaalunud Õiguskantsleri poole pöördumist? Õiguskantsler.ee kodulehel on toodud välja ka ajad, mil kodanikud saavad kantsleri või nõuniku vastuvõtule minna. Selle ilmselged eelised on:
                      - Saada väga pädevat nõu. Saada seda tasuta.
                      - Kui Õiguskantsler nõustub, et Hasartmänguseadus on vastuolus teiste EV õigusaktidega, siis pöördub ta ise viivitamata otse Riigikohtusse.

                      Hea oleks, kui keegi liidust läheks. Nt. Henri või Imre sobiks väga hästi. Samas kui keegi seda teha ei taha, siis võin kasutada ka oma kodanikuõigust ja ise konsultatsioonil käia.
                      Pean kahjuks tunnistama, et kahtlen selle efektiivsuses, kuid me ei laida mõtet kui sellist maha. Tee aga proovi ja küsi vajalikku infot enda kui kodaniku seisukohast - teenuste vaba liikumine, konkurentsipiirangud jne. Vähemalt saad just nimelt seda, mida ootad - pädevaid vastuseid.

                      Liit läheneb asjale pisut teise nurga alt. Me ei vaidlusta seadust, vaid otsime riigile ning kodanikele paremaid lahendusi ning jõuda pikemas perspektiivis selleni, et turniiripokkerit (läbi selle mõistagi ka cash-game) käsitletakse kas spordi või mõttemänguna. Sel juhul oleks võimalik tulevikus ka (kaug)hasartmänguseadust vältida. Aga kõik asjad ei käi mõistagi üleöö.

                      Liitu hakkab esindama selle president, kelle nimi on asjaosalistele teada (tegemist ei ole Henriga). Täpsemad infot saate juba järgmise nädala alguses ning ühtlasi kutsun kõiki üle 21-aastaseid pokkerifänne aktiivselt klubidega liituma. Pokkeriprode Turniiripokkeri Klubi kohta saate infot Ranka käest.

                      Comment

                      • janek174
                        Vana Tegija
                        • Mar 2009
                        • 1078

                        #1646
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                        Ei ole minul sellesse õiguskantslerisse eriti usku. Kui Jõks tuli üsna tihti välja päris kriitiliste avaldustega, siis praegune kui võtabki vahel harva sõna, siis teeb seda täiesti ebaolulistel teemadel. Isiklik arvamus. Aga proovida tasub ikkagi.

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #1647
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                          Kuna teema on isegi väga mahukas ja pidevalt tehakse topelt poste sama infoga, siis palun hoidke igasugune OT sellest teemast eemal: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=3456

                          Aitäh!

                          Comment

                          • Rahapada
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1178

                            #1648
                            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                            Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
                            Tore. Maret Hallikma, kes Triobeti esindab, on endine maksuameti tippametnik (maksuameti juriidilise osakonna juhataja).




                            Ja vaatan sealt kommentaariumist, et Olympic andis avalduse sisse enne 01. jaanuari, millal EMTA veel ametlikult ei oleks pidanud avaldusi vastu võtma.

                            http://mtr.mkm.ee/default.aspx?s=teg...a%26taasta%3d1
                            julm kommentaar... ilmselgelt kinnitab, et kogu see fkin seadus on OO lobitöö

                            Comment

                            • vinney
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2008
                              • 473

                              #1649
                              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                              Comment

                              • Nozzu
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1140

                                #1650
                                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                                "Amet juhib tähelepanu, et ebaseaduslikus kaughasartmängus osalemisel ei ole tagatud hasartmängu mängimisega saavutatud võitude väljamaksmine."


                                Kummaline uudis. Esmapilgul jääb mulje, et rahast ilma jäämisel ja blokeeringust mööda minekul on põhjuslik seos. See tegi murelikuks. Ülaltsiteeritud lausest võib aga aru saada, et riik lihtsalt ei garanteeri, et sa oma raha kätte saad, kui sa Eestis litsenseerimata saidil mängid. No hui mul on vaja siin riigi garantiid. Hästi ei usu, et Full Tilt mu 60 doltsi tuuri paneb :D
                                Last edited by Nozzu; 12.03.10, 12:39.

                                Comment

                                Working...