UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rahapada
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1178

    #1591
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Mitte midagi ei ole juhtunud ju?

    Üldiselt ma ei saa aru, miks te kaniitate siin. Ainuke asi, mis kaob, on mugavus - ei saa pokkeritoast otse panka võtta, peab Moneybookersit kasutama. Võib-olla isegi see on tühi jutt ja ei kao, eks ole näha. Reaalselt muu jääb kõik nii nagu praegu on.

    01.01.2010 kartsin ma palju hullemat - et pokkeritoad ei aktsepteeri enam Eesti mängijaid. Kui seda siis ei juhtunud, miks see peaks enam juhtuma?
    +111

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #1592
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
      Mitte midagi ei ole juhtunud ju?

      Üldiselt ma ei saa aru, miks te kaniitate siin. Ainuke asi, mis kaob, on mugavus - ei saa pokkeritoast otse panka võtta, peab Moneybookersit kasutama. Võib-olla isegi see on tühi jutt ja ei kao, eks ole näha. Reaalselt muu jääb kõik nii nagu praegu on.

      01.01.2010 kartsin ma palju hullemat - et pokkeritoad ei aktsepteeri enam Eesti mängijaid. Kui seda siis ei juhtunud, miks see peaks enam juhtuma?
      +1
      arvan täpselt sama mida codecci =)

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #1593
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        Triobet ametlik teadaanne

        Möödunud nädalal teatas Triobet pärast positiivset dialoogi Eesti Maksu- ja Tolliametiga, et oleme esitanud avaldused taotlemaks Eesti kohalikke hasartmängu lube, lootes effektiivset protsessi litsentside väljastamisel, et aidata kaasa hasartmängumaksu kogumisele Eestis.

        Täna lekkis pressi teadaanne Eesti Maksu- ja Tolliametilt Eestis tegutsevatele interneti teenuse vahendajatele mis keelab alates 15 märtsist võimaldada juurdepääsu 175 kaughasartmängu operaatori veebilehele internetis. Triobet.com on samuti antud nimekirjas.

        Täna avalikuks saanud informatsiooni põhjal on Triobet.com brändiga opereeriv Nordic Gaming Group (NGG) väga hämmeldunud Eesti Maksu- ja Tolliameti ootamatus meelemuutuse.
        NGG on varasemalt läbi viinud kõik vajalikud toimingud selliselt nagu ettekirjutatud Eesti Masku- ja Tolliameti poolt ning esitanud taotlused lubade saamiseks kooskõlas Eesti seadusandlusega enne 1. märtsi 2010. Eesti Maksu- ja Tolliamet on kinnitanud, et protseduur mille NGG on läbinud garanteerib Triobet.com IP ja veebiaadressi mitteblokeerimise ning Triobet.com tegevus saab jätkuda tavapäraselt kuni Eesti litsentide väljastamisprotseduur on korrektselt läbitud. Triobet teeb kõik endast oleneva selgitamaks Eesti ametivõimude ootamatu ning seletamatu meelemuutuse tagamaid ja hoiab oma kliente protsessiga kursis. Lisainfot edastame juba mõne päeva jooksul.

        Triobet kinnitab kõigile oma klientidele, et nende rahalised vahendid Triobet'i kontol on kaitstud ning mistahes tegevus Eesti ametivõimude poolt ei oma seost meie klientide rahaliste vahendite turvalisusega Triobet'is. Triobet.com on täielikult litsenseeritud Euroopa Liidus, Maltal asuva Lotteries & Gaming Authorities (LGA) poolt mis on maailmas enim hinnatud online hasartmängu juristiktsioone.

        Parimate soovidega,
        Team Triobet
        .

        Comment

        • Firzen
          Grinder
          • Oct 2008
          • 605

          #1594
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

          fcuk...
          [15:04:16].: STV started to block sites
          [15:04:23].: Juurdepääs on blokeeritud. Palun tutvuge blokeerimise põhjustega.

          GG STV! Andke infot keegi kellel STV internet on.

          Comment

          • vinney
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 473

            #1595
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

            miljon korda läbi käinud aga panen veel

            Comment

            • Maheaatom
              Grinder
              • Oct 2008
              • 958

              #1596
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

              Kõigile neile, kes kahtlustavad Pokkeriliidu tugigruppi passiivsuses, tuletan meelde, et me ei ole olnud kindlasti passiivsed, vaid ei ole lihtsalt näinud varem pointi asjatus lärmamises. Lisaks ei ole ju ka Liit siiamaani loodud, kuigi 15.03 peaks see saama lõpuks ära tehtud. Tark osapool valmistub kainelt rünnakuks ning puhuks kui rünnak toimub, on ta läbi kaalunud võimalused kuidas end kaitsa, hoiab selle ajani jõudu ning kindlustab oma seljatagust. Rumal osapool lärmab ja närvitseb juba enne rünnaku algust ning oma kärsituse ja läbimõtlematu tegevusega annab vastasele ainult trumpe juurde.

              Seepärast ei ole kuni selle ajani kuniks midagi on reaalselt juhtunud, mingit mõtet minna Toompeale või Park hotelli ette potte ja panne kolistama ning loosungitega vehkima (isegi mitte nüüd kui on juba ette teada, et varem või hiljem hakatakse internetti tsenseerima). Ootame esiteks füüsiliselt paugu ära ja alles siis võivad pokkerimängijatest üksikvõitlejad talitseda oma soovidele vastavalt, kuna seaduse jõustumisel kulub nats lärmi ära küll ning loodetavasti saab mängijaskond abi ka rahvusvaheliselt meedialt. Selle eesmärk ei ole muuta seadust, vaid teadvustada rahva rahuolematusest ning panna häältesaagi pärast värisevad poliitikud natuke rohkem mõtlema. Aga kui lähete avalikkuse ette üksikvõitlejatena, siis kindlasti mõelge mida, kuidas ja kellele räägite/kirjutate. Ning kindlasti ei tohiks (vähemasti oma nime all) võtta sõna alaealised ning illegaalsed pokkeriklubid.

              Pokkeriliit hakkab tegutsema pisut erinevalt sest tema eesmärk on saada riigile võrdväärseks partneriks - institutsiooniks, kes tegutseb riigi ning kodanike huvides ning selle valguses pakkuda välja ettepanekuid, mis oleksid lõpptulemusena kasulikud meile kõigile. Selge see, et Olympicu võimalik monopol on turniiripokkeri arengus tõsiseks piduriks. Kuidas kavatsed teha näiteks Tallinnas EPT-d, kui siia saabunud 500 riigile rohket raha sisse toovat rikast pokkerituristi teavad, et kohapeal puudub neil võimalus näiteks samal ajal PokerStarsis või Full Tildis toksida? Lisaks ahenduvad tublisti eestlaste võimalused käia välisturniiridel, sest pokkerisaidid ei hakka sinna enam pakette jagama ning kannatab ka muu sport, mille usinateks sponsoriteks on praegu näiteks PokerStars, Unibet ja Triobet. Jne, jne. Need on üsna konkreetsed punktid, mida Turniiripokkeri Liit võib rahandusministeeriumitele ja poliitikutele esitada. See, et grinderid ei saa enam "legaalselt" makse makstama hästi elada, ei ole riigi jaoks kahjuks mingi argument.
              Last edited by Maheaatom; 11.03.10, 13:32.

              Comment

              • Rahapada
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1178

                #1597
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                Algselt postitas vinney Vaata postitust
                miljon korda läbi käinud aga panen veel
                miks sa siis veel selle uuesti paned, kui sa tead, et ta olemas on siin, vähemalt 3 korda?

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #1598
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  ma arvan, et makse ikka pole kellegil väga kahju maksta aga, et kohe blokkima hakatakse ja ei arutata pokkerimängijatega midagi läbi see mu arust imelik.
                  võtku oma maksud ja ostku rahade eest mõned uued mersud ministritele.

                  Comment

                  • vinney
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 473

                    #1599
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    Algselt postitas Rahapada Vaata postitust
                    miks sa siis veel selle uuesti paned, kui sa tead, et ta olemas on siin, vähemalt 3 korda?
                    lets make seks +1postcount

                    Comment

                    • saldejumpus
                      Räme Fish
                      • Aug 2009
                      • 7

                      #1600
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      stv on pannud blokeeringu peale ainult www.pokerstars.com lehel, kuid ligipääs pokerstars kliendile siiski avatud.

                      Comment

                      • Rahapada
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1178

                        #1601
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                        lolbad epic fail?

                        EDIT: aga kui hosts file on ära muudetud, siis saab ligi?

                        Comment

                        • saldejumpus
                          Räme Fish
                          • Aug 2009
                          • 7

                          #1602
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                          google dns´ga töötab

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #1603
                            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                            Sounds good lol

                            Comment

                            • totaldonk
                              Grinder
                              • Dec 2009
                              • 914

                              #1604
                              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                              Kui on mõni heasüdamlik vabatahtlik siis võiks mu PMi kirjutada google DNS õpetuse, Aitäh!

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #1605
                                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                                loe paar v 5lk tagasi mbd

                                Comment

                                Working...