Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS
Ranka, Maheaatom jt,
Korduvalt on mainitud, et kohtusse pöördumine on väga kallis ja aeganõudev. Kas keegi on liidust kaalunud Õiguskantsleri poole pöördumist? Õiguskantsler.ee kodulehel on toodud välja ka ajad, mil kodanikud saavad kantsleri või nõuniku vastuvõtule minna. Selle ilmselged eelised on:
- Saada väga pädevat nõu. Saada seda tasuta.
- Kui Õiguskantsler nõustub, et Hasartmänguseadus on vastuolus teiste EV õigusaktidega, siis pöördub ta ise viivitamata otse Riigikohtusse.
Hea oleks, kui keegi liidust läheks. Nt. Henri või Imre sobiks väga hästi. Samas kui keegi seda teha ei taha, siis võin kasutada ka oma kodanikuõigust ja ise konsultatsioonil käia.
'Mitte närvitsejatele' (hi Codecci) selgituseks: Minu jaoks on pokker selgelt vaid hobi, mitte sissetulekuallikas. Ma ei ole enda tuleviku pärast mures, samuti arvan, et leiaksin sarnaselt teistele lihtsa viisi oma asju edasi ajada kui soovi oleks. Aga mu õigulustunne on selle seaduse poolt rämedalt riivatud. Ma ei taha nõustuda mõne kitsa huvigrupi poolt läbi surutud seadusega, mille ainus reaalne eesmärk on kõigile augele näha ja õigusriigis vastuvõetamatu. Küsiks ka Codecci & Co käest: Kui homme tuleks seadus, et kõikide juutide isiklik vara konfiskeeritakse ja nad peaksid tähekest kandma rinnas, kas siis oleks ka rämedalt pohhui? Teid ju ei puuduta? Vastust pole vaja.
Ranka, Maheaatom jt,
Korduvalt on mainitud, et kohtusse pöördumine on väga kallis ja aeganõudev. Kas keegi on liidust kaalunud Õiguskantsleri poole pöördumist? Õiguskantsler.ee kodulehel on toodud välja ka ajad, mil kodanikud saavad kantsleri või nõuniku vastuvõtule minna. Selle ilmselged eelised on:
- Saada väga pädevat nõu. Saada seda tasuta.
- Kui Õiguskantsler nõustub, et Hasartmänguseadus on vastuolus teiste EV õigusaktidega, siis pöördub ta ise viivitamata otse Riigikohtusse.
Hea oleks, kui keegi liidust läheks. Nt. Henri või Imre sobiks väga hästi. Samas kui keegi seda teha ei taha, siis võin kasutada ka oma kodanikuõigust ja ise konsultatsioonil käia.
'Mitte närvitsejatele' (hi Codecci) selgituseks: Minu jaoks on pokker selgelt vaid hobi, mitte sissetulekuallikas. Ma ei ole enda tuleviku pärast mures, samuti arvan, et leiaksin sarnaselt teistele lihtsa viisi oma asju edasi ajada kui soovi oleks. Aga mu õigulustunne on selle seaduse poolt rämedalt riivatud. Ma ei taha nõustuda mõne kitsa huvigrupi poolt läbi surutud seadusega, mille ainus reaalne eesmärk on kõigile augele näha ja õigusriigis vastuvõetamatu. Küsiks ka Codecci & Co käest: Kui homme tuleks seadus, et kõikide juutide isiklik vara konfiskeeritakse ja nad peaksid tähekest kandma rinnas, kas siis oleks ka rämedalt pohhui? Teid ju ei puuduta? Vastust pole vaja.
TC
Comment