UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rmartin
    Klubi Liige
    • Dec 2008
    • 175

    #1621
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Selle Trio kohtusse kaebamise juures hakkab MTAst juba peaaegu et kahjugi, nende vastulasuse Triole on, et pidid Trio listi panema kuna kõiki operaatoreid peab kohtlema võrdselt.
    Internetis on miljon +1 operaatorit kes kaughasartmängu pakuvad aga seal listis neid ei ole. Seal ei ole isegi osasid saite kus eestlased praegust reaalselt mängivad.
    Selle võrdse kohtlemise jutu peale võiksid küll kõik need 170 saiti ,mis sinna MTA listi said, omakorda rõõmsalt kohtu poole pöörduda.

    Jumal kaitsku eesti maksumaksjat!

    Comment

    • seep
      Grinder
      • Dec 2009
      • 698

      #1622
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

      Vähe sellest, et Triobet saab kaevata kohtusse MTA oma osapoole mitte täitmise eest, vaid saab ka MTA kaevata kohtusse monopoli tekitamisega, mis on taunitud meie ühiskonnas ja seadusega peaks ka karistatav olema, võin ka eksida, aga kui õigesti mäletan siis peaks nii olema.

      Comment

      • rasmer
        Vana Tegija
        • Oct 2009
        • 1306

        #1623
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        Algselt postitas seep Vaata postitust
        Vähe sellest, et Triobet saab kaevata kohtusse MTA oma osapoole mitte täitmise eest, vaid saab ka MTA kaevata kohtusse monopoli tekitamisega, mis on taunitud meie ühiskonnas ja seadusega peaks ka karistatav olema, võin ka eksida, aga kui õigesti mäletan siis peaks nii olema.
        EMTA täidab ainult seadusest talle pandud kohustusi, tema küll mingit monopoli ei tekita. Seaduse mõistes on samuti kõik võimalused turule tulekuks avatud. Kuradi karmid nõuded, aga otseselt takistatud ei ole turule tulek.

        Comment

        • seep
          Grinder
          • Dec 2009
          • 698

          #1624
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

          Kui triobet vastas nõuetele, ja ikkagi keelati ära, siis tõesti, see on monopoli tekitamine. Kui tõesti triobetil mingid asjad ei vastanud veel nõuetele, siis vabandan innuka arvamusavalduse pärast, mis võis veidi ekslik olla.

          Comment

          • Unabomber
            Jube Noob
            • Jun 2009
            • 154

            #1625
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

            fulltiltpoker.com --> Veebileht on hasartmänguseaduse paragrahv 56 alusel blokeeritud seoses ebaseadusliku kaughasartmängu korraldamisega. Kuna hasartmängu korraldajal puudub tegevus- ja korraldusluba, rakendab Maksu- ja Tolliamet meetmeid ebaseadusliku kaughasartmängu piiramiseks. Eestis on võimalik kaughasartmänge mängida vastavat litsentsi omava hasartmängukorraldaja veebilehel.

            sellise asja viskab ette siis...kas olen ainus?

            Comment

            • olavike
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1269

              #1626
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

              Algselt postitas Unabomber Vaata postitust
              fulltiltpoker.com --> Veebileht on hasartmänguseaduse paragrahv 56 alusel blokeeritud seoses ebaseadusliku kaughasartmängu korraldamisega. Kuna hasartmängu korraldajal puudub tegevus- ja korraldusluba, rakendab Maksu- ja Tolliamet meetmeid ebaseadusliku kaughasartmängu piiramiseks. Eestis on võimalik kaughasartmänge mängida vastavat litsentsi omava hasartmängukorraldaja veebilehel.

              sellise asja viskab ette siis...kas olen ainus?
              Sõltub su netipakkujast.
              Elionis on siiani kõik hästi.

              PS. Pokkeriklient avaneb?

              Comment

              • oitarvi
                Vana Tegija
                • Jan 2009
                • 1231

                #1627
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                Algselt postitas Rage Vaata postitust
                tähendab see seda, et kui sul on starmani või Elioni vms netiühendus.. siis vaikimisi on sul netiühenduse jaoks seadistatud vastava ISP ehk netiteenuse pakkuja nimeserverid (DNS server)... nimeserverid on vajalikud selleks, et kui kirjutad brauserisse nime nt pokerstars.com siis nimeserverist otsitakse vastavale nimele vastav IP ja suunatakse sind sinna lehele..

                EDIT: telefoniraamatu analoog DNSi serverite mõtte seletamisel on (Y), lihtne ja arusaadav.

                kui need nimed nüüd kustutada.. siis teoorias ei tohiks pokerstars.com lehekülge ette tulla, kuna su arvuti/brauser ei tea mis IP peale suunduda..

                sellest probleemist aitab mööda minna kaks lahendust.. kirjutad oma arvutis hosts faili käsitsi vastavad kirjed sisse: IP saidi_nimi.com
                nt. 77.87.179.116 pokerstars.com

                või kasutad oma internetiühenduse puhul mõnda muud DNS serverit.. näiteks google.comi oma mille IP'd on 8.8.8.8 ja 8.8.4.4 , selleks pead võtma oma network connectionid lahti.. parem click sinu ühenduse ikoonil -> properties -> Internet protocol (TCP/IP) --> veelkord properties --> General tabist valid valiku -> Use the fallowing DNS server addresses ja sinna paned siis 8.8.8.8 ja 8.8.4.4 sisse.. ja ongi korras.. kui esmaspäeval tõesti kaob kõikide saitidega ühendus ära.. siis ma võin nii hosts faili tegemise kui ka DNS serveri vahetamise kohta teha piltidega manuali, mille siis palun rankal kuskile eraldi sticky topicusse panna...
                Mul on Internet protocol (TCP/IP) asemel internet protocol version 6 (TCP/IPv6) ja internet protocol version 4 (TCP/IPv4).
                Kumma valin? :)

                Comment

                • kollane
                  Pokkerihai
                  • Nov 2008
                  • 2031

                  #1628
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  Algselt postitas oitarvi Vaata postitust
                  Mul on Internet protocol (TCP/IP) asemel internet protocol version 6 (TCP/IPv6) ja internet protocol version 4 (TCP/IPv4).
                  Kumma valin? :)
                  TCP/IPv4

                  Comment

                  • oitarvi
                    Vana Tegija
                    • Jan 2009
                    • 1231

                    #1629
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    Algselt postitas kollane Vaata postitust
                    TCP/IPv4
                    Leidsin juba vastuse eelnevatest postitustest, aga ty. :)

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #1630
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      et siis jah confirmed.
                      STV on juba blokkinud vist suuremad/populaarsemad kohad.
                      ei tea kaua elionil võtab.

                      Comment

                      • farik666
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 834

                        #1631
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                        Algselt postitas Firzen Vaata postitust
                        sa peaks enne uurima, kui palju raha on vaja, et riik euroopa kohtusse kaevata.

                        naljakas on see, et triobet maksis litsentsi eest 750 000EEK ja pandi ikka blacklisti.
                        kas see mitte 75 000 ei olnud??

                        Comment

                        • oitarvi
                          Vana Tegija
                          • Jan 2009
                          • 1231

                          #1632
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                          Algselt postitas farik666 Vaata postitust
                          kas see mitte 75 000 ei olnud??
                          50K euri oli. Lätis või kuskil oli see 5000 euri. Vähemalt tony g rääkis intervjuus nii, et kuskil oli see 5k euri, naljakas, et Eestis see 50x suurem on.

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #1633
                            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                            eip 750K oli.
                            700k oli mingi asi ja 50k teine asi.
                            700k oli litsents aga mai tea mis too 50k oli
                            //või siis jah 50k euri :D

                            Comment

                            • Fabulous
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 2674

                              #1634
                              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                              Algselt postitas oitarvi Vaata postitust
                              50K euri oli. Lätis või kuskil oli see 5000 euri. Vähemalt tony g rääkis intervjuus nii, et kuskil oli see 5k euri, naljakas, et Eestis see 50x suurem on.
                              Tegelikult ikka 10x

                              Comment

                              • oitarvi
                                Vana Tegija
                                • Jan 2009
                                • 1231

                                #1635
                                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                                lo. Ma üldse ei mõelnudki selle 5000 euri ja 50000 euri peale, et 50 või 10x suurem. Lihtsalt oli meeles nagu tony g mainis, et see on 50x suurem. Võibolla jäi valesti meelde.

                                Comment

                                Working...