UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Sass
    Bännitud
    • Dec 2008
    • 1889

    #886
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Alla 21-aastane isik ei tohi õnnemängu, kaughasartmänguna korraldatavat õnnemängu ega osavusmängu mängida

    Comment

    • Dogers
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2500

      #887
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

      keegi võiks veel korra sama asja kirjutada :D

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #888
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        mul jäi lihtsalt arusaamatuks, miks 1 §4 punkt §35-s puutumata jäi, kui kõik teised mainiti ära. Keegi võiks mingid näited tuua, mis need osavusmängud siis on.

        Comment

        • Provoker
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 3067

          #889
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

          Algselt postitas lenC
          mul jäi lihtsalt arusaamatuks, miks 1 §4 punkt §35-s puutumata jäi, kui kõik teised mainiti ära. Keegi võiks mingid näited tuua, mis need osavusmängud siis on.
          triobeti sklillgames ntx...

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #890
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

            Algselt postitas Provoker
            triobeti sklillgames ntx...
            ma mõtlesin neid non-kaughasartosavusmänge, mida seaduse järgi saavad 2-aastased ka mängida

            Comment

            • whippit
              Julm Donk
              • Nov 2009
              • 69

              #891
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

              Algselt postitas lenC
              mul jäi lihtsalt arusaamatuks, miks 1 §4 punkt §35-s puutumata jäi, kui kõik teised mainiti ära. Keegi võiks mingid näited tuua, mis need osavusmängud siis on.
              Osavusmängud on näiteks need masinad, mille abil saad pehmeid loomakesi hunnikust välja koukida. srsly.

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #892
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                rofl, nüüd on kõik selge, aitäh

                Comment

                • Rahapada
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1178

                  #893
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  osavusmäng on mäng, kus tulemus sõltub osaliselt mängijatest, kuid samas, mille täielikku tulemuse eest ei saa mängija otsustada, ja seega kaasneb ka mingi õnnefaktor...

                  või olen ma midagi valesti aru saanud, sest minuteada liigitatakse nt bridž oskusmängu alla

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #894
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    Algselt postitas whippit
                    Osavusmängud on näiteks need masinad, mille abil saad pehmeid loomakesi hunnikust välja koukida. srsly.
                    irw, alguses mõtlesin, et wtf :D, siis meenus, et krt isegi selveris on see ju olemas :D.
                    need masinad tuleks olympsi viia, LOL

                    Comment

                    • Sass
                      Bännitud
                      • Dec 2008
                      • 1889

                      #895
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      1 asi jäisiiski arusaamatuks. Dogers rääkis et " et microgrinderite rahasi ei näpita, sest kohtuvaidlus on kallim kui microgrinderi raha väärt on"
                      AGA IMO kui minnakse kohtusse ja saadakse microgrinderi raha kätte nii või naa ehk nemad(Stars) võidavad kohtuasja siis nemad saavad ju raha, kuidas see kohutvaidlus neile siis kallimaks läheb? sest minuteada maksab ju kohtukulud kaotaja(meie) niiet jutt ei make any sense imo

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #896
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                        Algselt postitas Sass
                        1 asi jäisiiski arusaamatuks. Dogers rääkis et " et microgrinderite rahasi ei näpita, sest kohtuvaidlus on kallim kui microgrinderi raha väärt on"
                        AGA IMO kui minnakse kohtusse ja saadakse microgrinderi raha kätte nii või naa ehk nemad(Stars) võidavad kohtuasja siis nemad saavad ju raha, kuidas see kohutvaidlus neile siis kallimaks läheb? sest minuteada maksab ju kohtukulud kaotaja(meie) niiet jutt ei make any sense imo
                        Sa oled rumal.

                        Comment

                        • Sass
                          Bännitud
                          • Dec 2008
                          • 1889

                          #897
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                          no valgusta mind

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #898
                            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                            Algselt postitas Sass
                            no valgusta mind
                            Mina tegin nalja ja Dogers tegi nalja.

                            EDIT: slängis "mina leveldasin rahvast ja Doger releveldas mind"

                            Comment

                            • Rahapada
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1178

                              #899
                              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                              Algselt postitas Sass
                              1 asi jäisiiski arusaamatuks. Dogers rääkis et " et microgrinderite rahasi ei näpita, sest kohtuvaidlus on kallim kui microgrinderi raha väärt on"
                              AGA IMO kui minnakse kohtusse ja saadakse microgrinderi raha kätte nii või naa ehk nemad(Stars) võidavad kohtuasja siis nemad saavad ju raha, kuidas see kohutvaidlus neile siis kallimaks läheb? sest minuteada maksab ju kohtukulud kaotaja(meie) niiet jutt ei make any sense imo
                              lol?

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #900
                                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                                sass, sa oled ikka puhta tuulepea...tule teavas appi :D

                                Comment

                                Working...