UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • adam_q
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1453

    #1471
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Mina Ega foorumis ega esilehel vägapalju just Olympicu teemasi ei ole (pressiteated ja promod)
    kas JanKu pännisite ka ära juba?

    Comment

    • InternetiPervert

      #1472
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

      Algselt postitas CheekyMullet Vaata postitust
      Töötuks jäämise ja streigi jutt kuulub pigem huumorikooli valdkonda. Et koguks portsu grindereid ja läheks raeplatsi plakatitega stiilis "pole 5 aastat tulumaksu maksnud ja nõuan selle jätkumist"

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #1473
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        Algselt postitas adam_q Vaata postitust
        kas JanKu pännisite ka ära juba?
        Ei ole veel bännitud, lihtsalt on antud kaks hoiatust tegevuse eest, mis ei olnud kooskõlas foorumi reeglite ja põhimõtetega.

        Seega kindlasti meelsamini JanKu tegutseb PokerNewise või pokkerikooli lehel, kes teevad Olympicuga tihedalt koostööd, olenemata sellest, et Olympicu pakkumised on allapoole arvestusi.

        Seega, ootame kuni paranevad Olympicu pakkumised meie mängijatele, siis hakkavad ilmuma ka promod, pressiteated jne, sest ei me ei pea vajalikuks edastada kehvapoolseid pakkumisi meie lahedatele mängijatele.

        Comment

        • Rahapada
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1178

          #1474
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

          kas vpn'i saab mitme peale ka võtta? :P (pokkeriprod.com vpn teenus :D:P)

          Comment

          • StripPoker
            Grinder
            • Sep 2009
            • 609

            #1475
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

            .

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #1476
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

              emm.. halloo.. lugege uuesti läbi.. seal on igalpool kirjas.. ebaseadusliku kaughasartmängu korraldamiseks kasutatava konto ehk jutt käib starsi või triobeti vms kontod mis asuvad eestis.. neid piiratakse.. mina ei loe sealt kusagilt välja.. et kui starsi malta/gibraltari/vms kontolt tehakse cashout meie swedbanki kontole.. siis seda peaks/saaks kuidagi piirata.. see malta konto ei ole meie pankade pädevuses.. ja meie eraisikute kontot swedis.. me ju ei kasuta hasartmängu korraldamiseks..

              Comment

              • masterpuppet
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2094

                #1477
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                Algselt postitas Rage Vaata postitust
                emm.. halloo.. lugege uuesti läbi.. seal on igalpool kirjas.. ebaseadusliku kaughasartmängu korraldamiseks kasutatava konto ehk jutt käib starsi või triobeti vms kontod mis asuvad eestis.. neid piiratakse.. mina ei loe sealt kusagilt välja.. et kui starsi malta/gibraltari/vms kontolt tehakse cashout meie swedbanki kontole.. siis seda peaks/saaks kuidagi piirata.. see malta konto ei ole meie pankade pädevuses.. ja meie eraisikute kontot swedis.. me ju ei kasuta hasartmängu korraldamiseks..
                Loe korralikult.

                § 56. Makseteenuse pakkuja tegevus ebaseadusliku kaughasartmängu korraldamise tõkestamisel

                (1) Makseteenuse pakkuja on kohustatud Maksu- ja Tolliameti ettekirjutuse alusel lõpetama ebaseadusliku kaughasartmängu korraldamiseks kasutatava konto debiteerimise ja krediteerimise viivitamata pärast sellekohase ettekirjutuse saamist.

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #1478
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
                  Loe korralikult.

                  § 56. Makseteenuse pakkuja tegevus ebaseadusliku kaughasartmängu korraldamise tõkestamisel

                  (1) Makseteenuse pakkuja on kohustatud Maksu- ja Tolliameti ettekirjutuse alusel lõpetama ebaseadusliku kaughasartmängu korraldamiseks kasutatava konto debiteerimise ja krediteerimise viivitamata pärast sellekohase ettekirjutuse saamist.
                  see siis tähendab, et kui riik kaardistab kõikvõimalikud starsi pangakontod igalpool maailmas ära.. ja saadab käsu, et enam ei tohi malta xxx-xxx--xxx kontolt raha kandmisi läbi lasta?

                  nohh.. mis seal ikka.. minu swedi kontot see ikka ei mõjuta.. ja jäävad siis e-raha saidid...

                  Comment

                  • janek174
                    Vana Tegija
                    • Mar 2009
                    • 1078

                    #1479
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    Algselt postitas CheekyMullet Vaata postitust
                    Pmst võib olla marurahulik, sest tundub sellest tuleb klassikaline JOKK olukord. Teenusepakkujad teevad oma DNS piirangud ära ja vaevalt et neid siis enam trahv ähvardab, kui taibukamad (loe: kõik) sellest mööda hiilivad. Pangalinke enam kasutada ei saa, kuid kahtlen sügavalt, kas EMTAl on võimu e-walleteid peedistama hakata.
                    JOKK olukord on see nii teenusepakkuja, kui ka EMTA poolt. Ega EMTA ei ole ka seda asja ise välja mõelnud, vaid täidab käsku ainult. Tehakse oma asjad ära, mis ette nähtud, ja rohkem tõenäoliselt ei huvita see kedagi. Ehk õnnestub mõni loll sellega läbi petta ja asi korras. Ja seda, et EMTA hakkab uurima, kust su raha tuleb või kuhu läheb, ei ole ju üldse oluline. Vähemalt selle seadusega seoses mitte.

                    Comment

                    • masterpuppet
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2094

                      #1480
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      Krt, ei saa ma enam täpselt aru. Lugesin nüüd selle §56 prim 1 korralikult kontekstis läbi ning asi muutus suht segaseks. Ei saa siin loengu kõrvalt ka korralikult süveneda. Aga ei saagi aru, kas tegemist on Swedbankis oleva pokkerisõltlase kontoga või siis Swedbankis oleva Pokerstarsi kontoga, kust siis kantakse raha laiali.
                      Eks kunagi vesi selgineb.

                      Comment

                      • janek174
                        Vana Tegija
                        • Mar 2009
                        • 1078

                        #1481
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                        Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
                        Krt, ei saa ma enam täpselt aru. Lugesin nüüd selle §56 prim 1 korralikult kontekstis läbi ning asi muutus suht segaseks. Ei saa siin loengu kõrvalt ka korralikult süveneda. Aga ei saagi aru, kas tegemist on Swedbankis oleva pokkerisõltlase kontoga või siis Swedbankis oleva Pokerstarsi kontoga, kust siis kantakse raha laiali.
                        Eks kunagi vesi selgineb.

                        (1) Makseteenuse pakkuja on kohustatud Maksu- ja Tolliameti ettekirjutuse alusel lõpetama ebaseadusliku kaughasartmängu korraldamiseks kasutatava konto debiteerimise ja krediteerimise viivitamata pärast sellekohase ettekirjutuse saamist.

                        Mina saan asjast nii aru, et tegemist on ikkagi hasartmängude korraldamiseks mõeldud pangakontodega. Ise ennast hasartmängu korraldajaks küll ei tahaks pidada. Aga eks need seadused on kõik tõlgendamise küsimus.

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #1482
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                          starsil on yldse swedis konto? minul on kõol ylekanded tulnud mingi irish .... kohast. full tildil tho on sebis konto ja kandis seb to seb mulle

                          Comment

                          • Rahapada
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1178

                            #1483
                            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                            i wonder, kas elion v starman loobuksid mu netiteenuse pakkumisest, kui ma enam nende nimeservut ei kasuta?

                            Comment

                            • Viski
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jan 2010
                              • 393

                              #1484
                              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                              Ega's midagi, rollid paari päeva pärast välja ja jooma.

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #1485
                                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                                andke teada kui elion on kraanid kinni keerand :D Ma nauding google dns serveri mõnusd anyway juba

                                Comment

                                Working...