UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #721
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Tegin endale MB kontot, seal tingimustes selline huvitav punkt.

    11.2. It is strictly forbidden for citizens or residents of certain
    countries to make payments to or to receive payments from persons or
    entities offering gambling services, including (but not limited to)
    sports betting, casino games and poker games. These countries
    include but are not limited to the United States of America, Turkey,
    China, Malaysia and Israel.


    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #722
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

      Algselt postitas pastilaa
      Tegin endale MB kontot, seal tingimustes selline huvitav punkt.

      11.2. It is strictly forbidden for citizens or residents of certain
      countries to make payments to or to receive payments from persons or
      entities offering gambling services, including (but not limited to)
      sports betting, casino games and poker games. These countries
      include but are not limited to the United States of America, Turkey,
      China, Malaysia and Israel.


      Praegu just tuli MB uus terms and conditions meilile, ei ole viitsinud seda lugeda, mida seal siis muudetud on jälle.

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #723
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        keegi pole ammu siia kirjutanud :P

        kas keegi on hakanud juba rahasid välja ka kandma?
        kas keegi üldse detsembris kannab välja?
        kui ei kanna, kas litite samamoodi edasi :)?

        Comment

        • dener89
          Grinder
          • Mar 2009
          • 625

          #724
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

          ei taha sellele mõeldagi.
          süda läheb pahaks. :'(

          Comment

          • $$$
            Vana Tegija
            • Mar 2009
            • 1072

            #725
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

            Algselt postitas hotcocacola
            keegi pole ammu siia kirjutanud :P

            kas keegi on hakanud juba rahasid välja ka kandma?
            kas keegi üldse detsembris kannab välja?
            kui ei kanna, kas litite samamoodi edasi :)?
            Ei kavatasegi välja kanda, ennem kui stars ise blokkima ei hakka ja siis loodan ka, et stars on piisvalt tore site, et saab rahad ilusti kätte.

            Comment

            • kollane
              Pokkerihai
              • Nov 2008
              • 2031

              #726
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

              ma ka ei võta starsist välja. võtan siis kui õeldakse, et poiss nuud jama majas ja kaabi rahad välja

              Comment

              • dener89
                Grinder
                • Mar 2009
                • 625

                #727
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                Algselt postitas kollane
                ma ka ei võta starsist välja. võtan siis kui õeldakse, et poiss nuud jama majas ja kaabi rahad välja
                endal oli ka selline plaan.
                väga kahtlen,et keegi raha hakkab ära võtma,loodan,et teevad ikka hoiatuse kui ongi vaja välja võtta

                Comment

                • Rahapada
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1178

                  #728
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  No, ma ei tea, midagi siiski nagu oleks muutum ahakanud, ma sain ühe eriti nõmeda kirja , pärast seda kui esmaspäeval olin üritanud merge võrku boonust hoorama minna...

                  1. account suspenditi ära, u 8 minutit pärast selle tegemsit, verifitseerimist ja depo tegemist
                  2. saatsin kirja, et mis värk on?
                  3. sain vastuse, vastuolulise vastuse:

                  Rando,

                  We are not accepting players from Estonia, but making an
                  exception, you have 2 options:

                  1) You can have your money back via Neteller
                  2) You can play $333 (not the bonus)

                  I apologize for the situation!

                  I await your response,

                  Carol Svenson
                  365 Bonitas Poker

                  Comment

                  • eddi
                    Vana Tegija
                    • Oct 2009
                    • 1200

                    #729
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    Ei näe põhjust raha välja võtmisel. Hiljuti oli mul nii, et blokeeriti üks konto ära kuna nad arvasid et eestis keelatud ja ma ei tohi mängida, kuna tegin sissekande läbi MB siis saadeti kohe terve br automaatselt tagasi, mängisin seal mingi pool kuud. Keegi ei hakka su raha ära võtma.

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #730
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      ma otsustasin ära, et kannan igaltpoolt välja (triobet, bodog ja FTP).. ca 2 nädalat enne aastavahetust.. kuna enivei norra tripp ees ja muud tegemised.. siis pole ka kiusatust grindimise jaoks raha sisse jätta... ja siis vaatab.. jaanuaris äkki tegelen kooli ja muude asjadega rohkem.. ja vaatan siis.. mis reaalselt juhtuma hakkab.. kas kuskile võrkudesse on ligipääsud kinni pantud või mitte...

                      Comment

                      • Rahapada
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1178

                        #731
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                        Algselt postitas eddi
                        Ei näe põhjust raha välja võtmisel. Hiljuti oli mul nii, et blokeeriti üks konto ära kuna nad arvasid et eestis keelatud ja ma ei tohi mängida, kuna tegin sissekande läbi MB siis saadeti kohe terve br automaatselt tagasi, mängisin seal mingi pool kuud. Keegi ei hakka su raha ära võtma.
                        nojah, ei nad lasevad mul ka mängida, lihtsalt selle kirja sissejuahtus (kuigi samas kogu vastuolulisus) häiris... seda enam, et tegelt on merge võrgus ~40 pokkerituba... ja neil näib eestist suht pohlad olevat...

                        thou eneselgi... selles mõttes, et... jõle si** soft

                        Comment

                        • raaids
                          Grinder
                          • Mar 2009
                          • 606

                          #732
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                          kas see on 100% kindel et kui ma olen 20 aastane sis jaanuarist ei saa enam mägnida starsis?
                          Veebruaris saan 21, siis saan vana kasutajaga edasi mägnida?

                          Comment

                          • Rahapada
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1178

                            #733
                            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                            kas edasi mängida saad, selgub, aga jah, alates jaanuarist 20neselt enam mängida ei saa

                            Comment

                            • mislinn
                              Pokkerihai
                              • Apr 2009
                              • 1734

                              #734
                              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                              Algselt postitas Rahapada
                              kas edasi mängida saad, selgub, aga jah, alates jaanuarist 20neselt enam mängida ei saa
                              Mida v-i, kas see kehtib ainult starsi kohta või? Krt ma olen 19 alles, mida kuradit ma teen siis edasi...

                              Comment

                              • Rahapada
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1178

                                #735
                                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                                Algselt postitas mislinn
                                Mida v-i, kas see kehtib ainult starsi kohta või? Krt ma olen 19 alles, mida kuradit ma teen siis edasi...
                                ei, see kehtib kõikide pokkeritubade kohta

                                Comment

                                Working...