UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • masterpuppet
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2094

    #1441
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Aga seadusemuudatus veel tuleb. :)
    Ehk parandatakse natuke sõnastust pangakontode kinnipanemisel. Tähendab, pangakontot ei panda sul kinni, kui sa saad pokkerirahasid, vaid piiratakse sinu debiteerimist ning krediteerimist. Vat nii. Muudatust täpsemalt ei viitsi hetkel üles otsida.

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #1442
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

      Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
      vaid piiratakse sinu debiteerimist ning krediteerimist. Vat nii. Muudatust täpsemalt ei viitsi hetkel üles otsida.
      mida see täpsemalt tähendab??

      viitsid otsi ikka üles.. ma laseks oma tibinal pilgu peale heita..

      Comment

      • farik666
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 834

        #1443
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        kasutad netellerit siis... kes ütleb et pokkerirahad on??

        Comment

        • low-flow
          Klubi Liige
          • Jul 2009
          • 1208

          #1444
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

          Ma ei saa eriti sellest aru, kuidas see panga kontodele piirangute seadmine loogiline on. Keelud on ju Eesti riigi sisesed, mitte eestlastele. Ehk kui ma reedel Lätti sõidan, nv-l sunday millioni kinni panen, rahad Swedi kannan ja esmaspäeval tagasi Eestisse sõidan, oleks kõik ju seaduslik. Või oskab keegi täpsemalt selgitada, kuidas oleks võimalik panga kontot üldse kuidagi piirata, ilma, et see muude seaduste ja vabadustega vastuollu läheks?
          Last edited by low-flow; 10.03.10, 09:31. Põhjus: lala

          Comment

          • anti
            Julm Donk
            • Nov 2008
            • 74

            #1445
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

            Algselt postitas farik666 Vaata postitust
            kasutad netellerit siis... kes ütleb et pokkerirahad on??
            Swedbank lahendab selliseid asju niimoodi, et saadab sulle emaile koos ähvardustega nõudes väljavõtet nt. nettelleri kontolt kui sa seda kasutades oled suuremaid summasi enda pangakontole kandnud. Samas olen kindel et keegi eraisiku pangakontot sulgema küll ei hakka kuna pokkeri mängimine ei ole keelatud. Uus seadus reguleerib hasartmängu korraldamist. Halvimal juhul ei lasta edaspidi enam nettellerist raha pangakontole kanda.

            Näide Swedbanki töö stiilist:
            Seadusest tulenevalt on pank kohustatud kliendi majandustegevusega kursis olema ja vara päritolu kohta selgitusi küsima. Antud juhul ei ole Teie oma tegevuse kohta meile selgitusi andnud, seega pank ei saa täita talle seadusega pandud kohustusi. Kui klient meile täiendavate selgituste andmisest keeldub, oleme sunnitud tema konto blokeerima või temaga koostöö lõpetama.

            Comment

            • Kosmonaut
              Grinder
              • Feb 2010
              • 584

              #1446
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

              Keegi ei hakka eraisiku pangakontosid puutuma. Seadus räägib mu meelest ikkagi pokkeritubade pangakontosid, mille kaudu vahendatakse rahasid eraisikute ja pokkerisaidi vahel.

              Comment

              • Rahapada
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1178

                #1447
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                ma sain ka nii aru

                Comment

                • CheekyMullet
                  FPP Pro
                  • Feb 2010
                  • 232

                  #1448
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  Kogu see kamarajura tundub olevat eriti naeruväärne, eriti see, et sellest väikese kaarega mööda minekuks peab tegema vähem pingutusi kui omale meelepäraste tablesettingute paika saamiseks. Samas muidugi ka arusaadav, sest edaspidi peavad ju turistidele mõeldud infokandjatel olema lihtsad seletused, kuidas nemad pokkerit saavad mängida.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #1449
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    hmm, aga kui ma võtan sullis rahas v2lja ja panen sulana swedi ntx, siis kedagi huvitab? üldiselt need mb-swd vms kandmised ei ole ka vist parimad

                    Comment

                    • Rahapada
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1178

                      #1450
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      kui sa hakkad mingil ajahetkel nt noh oletame, et läheb hästi, peale kandma 500k per kuu, siis obv küsivad, kust said

                      Comment

                      • lennuk
                        FPP Pro
                        • Dec 2009
                        • 298

                        #1451
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS


                        "Eile saatis maksu- ja tolliamet laiali ettekirjutused, mis kohustavad internetiteenuse pakkujaid seoses uue hasartmänguseadusega blokeerima ligipääsu interneti pokkeritubadesse ja netikasiinodesse, millel ei ole kaughasartmängu korraldusluba Eestis."
                        fulltilt ,pokerstars jne.....kõik saavad keelu
                        mis nüüd saama hakkab ,raisk?

                        Comment

                        • masterpuppet
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2094

                          #1452
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                          Algselt postitas Rage Vaata postitust
                          mida see täpsemalt tähendab??

                          viitsid otsi ikka üles.. ma laseks oma tibinal pilgu peale heita..
                          § 92. Kaughasartmängus osalemise võimaldamine

                          [3](1) Maksu- ja Tolliameti ettekirjutuse vastaselt üldkasutatava elektroonilise side teenuse osutaja poolt või andmete talletamise teenuse osutaja poolt ebaseaduslikule kaughasartmängule juurdepääsu pakkumise eest või makseteenuse pakkuja poolt ebaseadusliku kaughasartmängu korraldamiseks kasutataval kontol olevate vahendite käsutamise võimaldamise kasutatava konto krediteerimise või debiteerimise eest, samuti ringhäälinguorganisatsiooni, operaatori, telefoniteenuse ning mobiiltelefoniteenuse osutaja poolt ebaseadusliku kaughasartmängu korraldamiseks kasutatavate teenuste osutamise eest - karistatakse rahatrahviga kuni 200 trahviühikut.


                          Punane on siis vana sõnastus ja roheline uus. 8 märtsist siis hakkas kehtima. Krediteerimine/debiteerimine ilmselt on see, et pangakontol olevat raha sul ei arestita, vaid lihtsalt pank peab piirama su võimalust pokkerisse raha panna või sealt võtta. Vähemalt nii saan ma aru. Antud § on siis panga karistamise korra kohta, kui pank antud asja ei täida. Aga pead ei anna.


                          Ning see on siis selle keelu kohta, et pank ei tohi lubada pokkerikontole raha kanda ning sealt välja võtta.

                          § 561. Makseteenuse pakkuja tegevus ebaseadusliku kaughasartmängu korraldamise tõkestamisel

                          (1) Makseteenuse pakkuja on kohustatud Maksu- ja Tolliameti ettekirjutuse alusel lõpetama ebaseadusliku kaughasartmängu korraldamiseks kasutataval kontol olevate vahendite käsutamise kasutatava konto debiteerimise ja krediteerimise viivitamata pärast sellekohase ettekirjutuse saamist.
                          Last edited by masterpuppet; 10.03.10, 10:14.

                          Comment

                          • Rahapada
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1178

                            #1453
                            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                            natuke segaseks jääb, samas, kes ütleb et igasugused e-walletid ilmtingimata kohe pokkri või muu kaughasartmängu teenuse eest tasumiseks mõeldud on...

                            seni on järelikult rahulik kuniks vastavat olukorda pole tekkinud

                            Comment

                            • masterpuppet
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2094

                              #1454
                              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                              See tähendab seda, et meid ei karistata. PANKA KARISTATAKSE, kui ta laseb meil krediteerida, debiteerida, raha sult keegi ära ei võta. Seega ilmselt pangad lihtsalt ei lase enam neid makseid läbi otse pokkerisse ja kasutage Neteller/moneybookers.


                              EDIT:
                              Ning selleks peab EMTA tegema ettekirjutuse pangale. Kui näiteks EMTA teeb nüüd ettekirjutuse Moneybookersile läbi rahvusvaheliste kanalite, et ou, selle venna raha on pokkerist, siis tekib probleeme. Aga ma tahaks seda lihtsalt huvi pärast näha ja kui EMTA sellega hakkama saab, siis ma olen Eesti ametnikega rahul.
                              Last edited by masterpuppet; 10.03.10, 10:25.

                              Comment

                              • Rahapada
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1178

                                #1455
                                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                                Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
                                See tähendab seda, et meid ei karistata. PANKA KARISTATAKSE, kui ta laseb meil krediteerida, debiteerida, raha sult keegi ära ei võta. Seega ilmselt pangad lihtsalt ei lase enam neid makseid läbi otse pokkerisse ja kasutage Neteller/moneybookers.


                                EDIT:
                                Ning selleks peab EMTA tegema ettekirjutuse pangale. Kui näiteks EMTA teeb nüüd ettekirjutuse Moneybookersile läbi rahvusvaheliste kanalite, et ou, selle venna raha on pokkerist, siis tekib probleeme. Aga ma tahaks seda lihtsalt huvi pärast näha ja kui EMTA sellega hakkama saab, siis ma olen Eesti ametnikega rahul.
                                ma tegelt poleks :D

                                Comment

                                Working...