UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • blah
    Jube Noob
    • Jul 2009
    • 185

    #1336
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    siiamaani oli ka keelatud olnud alla 21a mängimine (vähemalt nii sain aru?)

    Comment

    • foreverer
      Räme Fish
      • Oct 2008
      • 22

      #1337
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

      Algselt postitas blah Vaata postitust
      siiamaani oli ka keelatud olnud alla 21a mängimine (vähemalt nii sain aru?)
      Online oli 18, live 21a.

      Comment

      • blah
        Jube Noob
        • Jul 2009
        • 185

        #1338
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        normaalne, siis ei saa keegi mökkama tulla "alaealistega" et ei olekski tohtinud nagunii mängida ja oleksid kogu raha ära võtnud :P


        btw kõik starsis mängijad. vaadake enda email üle ja täitke küsitlus korralikult ära, võibolla sõltub sellest kas taotlevad siin luba või mitte?
        Last edited by blah; 04.03.10, 17:53.

        Comment

        • rasmer
          Vana Tegija
          • Oct 2009
          • 1306

          #1339
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

          Algselt postitas Kris
          eniveis, kui isegi stars/FT/trio/unibet jms panevad eestisse baasi püsti, mida nad ka imo 90% tõenäosusega teevad, siis eesti seaduste tõttu on alla 21a keelatud pelada.. ehk... suht ******?
          Küsi äkki emme lubab oma nime alt mängida.

          Comment

          • timukasr
            Vana Tegija
            • Nov 2008
            • 1099

            #1340
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

            Algselt postitas rasmer Vaata postitust
            Küsi äkki emme lubab oma nime alt mängida.
            Kuskil EP arvamus artiklis mingi chick kirjutas, et tekib probleem, et ei tea kes mängib kelle nime all ja üks lahendus oleks ID kaardiga tuppa sisse logimine.

            Comment

            • Firzen
              Grinder
              • Oct 2008
              • 605

              #1341
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

              Kes viitsib lugeda, siis mu blogi postituses on ka mõned vürtsikad väited ja arutelud.

              Comment

              • InternetiPervert

                #1342
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                Algselt postitas Firzen Vaata postitust
                Kes viitsib lugeda, siis mu blogi postituses on ka mõned vürtsikad väited ja arutelud.
                http://my.pokernews.com/Firzen/blog/
                Hea argumenteeritud tekst.

                Comment

                • Tarq666
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 814

                  #1343
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  Algselt postitas Firzen Vaata postitust
                  Kes viitsib lugeda, siis mu blogi postituses on ka mõned vürtsikad väited ja arutelud.
                  http://my.pokernews.com/Firzen/blog/
                  Võiks mõnes suuremas ajalehes avaldada.

                  Comment

                  • Toots_x
                    Õpihimuline Mängur
                    • Sep 2009
                    • 320

                    #1344
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    Väga hea jutt.

                    Comment

                    • Keiss
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1592

                      #1345
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      Algselt postitas Tarq666 Vaata postitust
                      Võiks mõnes suuremas ajalehes avaldada.
                      +1

                      Comment

                      • Konso
                        Grinder
                        • Nov 2009
                        • 936

                        #1346
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                        Algselt postitas Firzen Vaata postitust
                        Kes viitsib lugeda, siis mu blogi postituses on ka mõned vürtsikad väited ja arutelud.
                        http://my.pokernews.com/Firzen/blog/
                        Tõesti tuleks mõnele ajakirjanikule ette sööta, kas Ekspress pole huvitatud?

                        Comment

                        • Maheaatom
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 958

                          #1347
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                          Algselt postitas blah Vaata postitust
                          siiamaani oli ka keelatud olnud alla 21a mängimine (vähemalt nii sain aru?)
                          Siiamaani ei olnud internetipokker Eestis reguleeritud ning mängija minimaalse vanuse määrasid selle riigi seadused, kus asus pokkeritoa server. Paradoksaalne on see, et tegelikult peaksid 18-20 aastased mängumehed hoidma pöialt, et tema lemmiktoad just nimelt ei saaks Eestis litsentsi, sest siis ei saa nad seal enam mängida. Kui litsentsi ei anta ning mängija leiab võimalused võimalikest piirangutest mööda minna, kehtivad talle endiselt pokkeritoa asukohariigi seadused (näiteks Triobeti puhul Malta omad).

                          Mina leian, et tuleks ühtlasi hakata tõsiselt pushima vanuse langetamist 21 pealt 18 peale nagu on enamiks riikides. 18-aastane võib tina panna, valimas käia, SMS-laenu võtta ja Afganistani sõdima minna - aga näe pokkerit mängida ei või...

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #1348
                            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                            Algselt postitas Tarq666 Vaata postitust
                            Võiks mõnes suuremas ajalehes avaldada.
                            r u fking serious?

                            Sellised laused :"Keegi väitis ka kuskil foorumis, et tänu seadusele saab riik kohtu kaudu nõuda välja mängijate rahad, kui ettevõte pankrotti läheb"

                            "Keegi kuskil foorumis väitis" laused ei kõlba küll mitte vaid pigem teeb tuleviku diskussiooni maatasa.

                            Comment

                            • rmartin
                              Klubi Liige
                              • Dec 2008
                              • 175

                              #1349
                              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                              ja mingil juhul ei lähe riik kellelegi mingit raha kohtus nõudma, lihtsalt selle seadusega on riik loonud võimaluse, et mängial endal on võimalik mingi jama korral kellegilt ka reaalselt aru nõuda. Ka see foorum on täis hala, et see ja teine suport ei vasta ja ei vasta ja ei vasta jne. Ja teha ei olegi midagi, halad muudkui edasi ja LOODAD, et lõpuks ehk vastavad.

                              Ei maks asju ülemäära lihtsustada ja seadusest üksikuid lõike välja võtta ja muudkui neid tallata. Seadus reguleerib tervikuna hasartmängu ja selle erinevaid aspekte, mitte pokkeriprod foorumi alaealista NL10 mängijate tegevust PSis.

                              Comment

                              • rahvavaenlane
                                Klubi Liige
                                • Dec 2009
                                • 3040

                                #1350
                                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                r u fking serious?

                                Sellised laused :"Keegi väitis ka kuskil foorumis, et tänu seadusele saab riik kohtu kaudu nõuda välja mängijate rahad, kui ettevõte pankrotti läheb"

                                "Keegi kuskil foorumis väitis" laused ei kõlba küll mitte vaid pigem teeb tuleviku diskussiooni maatasa.
                                selle koha pealt on sul õigus, aga alati on ju võimalus nimed konkreetselt välja tuua ja sellest heast toormest üks korralik artikkel teha.

                                Comment

                                Working...