Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS
no mina jätaks 10BI saidile ja ülejäänud cashiks välja.
(sinul on muidugi veits raskem :D )
Algselt postitas Codecci
(sinul on muidugi veits raskem :D )
Mul on olnud veidi tegemist Hollandi ja Itaalia hasartmänguseadustega ( kõige karmimad hetkel EUs) ja ma pean ütlema, et võrreldes, EV seadustega on tegu täiesti selgete ja arusaadavate seadustega, mis ''elukutselisi'' ei takista.
TC
Comment