UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • CheekyMullet
    FPP Pro
    • Feb 2010
    • 232

    #2296
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Non-US players won't be allowed to play on US-licensed sites. So that would be something like the equivalent of Stars.fr and FTP.fr. The version of the bill that I have says that three years after the blackout (so over four years from now), they might be allowed in if some bureaucrats decide to let them in.
    See jäi mulle arusaamatuks :(

    Comment

    • taipupole
      Lõpuboss
      • Oct 2008
      • 2181

      #2297
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

      Algselt postitas CheekyMullet Vaata postitust
      See jäi mulle arusaamatuks :(
      kaks võimalust:
      1) sitem, kus USA omad saavad vaid omavahel mängida
      2) nagu Eestis, et oma proge, kuid seltskond sama

      Comment

      • Blackbirds
        FPP Pro
        • May 2010
        • 206

        #2298
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        leggopokkeris oli suht asjalik podcast selle teema kohta. Pmst. parem variant oleks see, kui asi läheks praegu läbi, sest siis laheneks praegune olukord, kus pokkerisitedel on üha rohkem probleeme rahade liigutamisel klientide kontodele. Samas nendele mängijatele, kes on plaaninud pokkerit mängida ~2 aastat ja siis quitida, oleks see bill blackoudi perioodi tõttu ilmselgelt suhteliselt nigel variant. Praegu on olukord selline, et üldiselt arvatakse kuskil 20% juures olevat tõenäosus, et "Bill" läbi läheb. Samas on praegune võimalus asi legaalseks ajada peaaegu uskumatu, sest kõikide asjapoolte(USA poliitika teema) ei ole sellist vastuseisu, mis seaduse kehtestamisele käe ette paneks. Samuti on see teema, et kui ta praegu ei lähe läbi, siis tulevikus oleksid taolised variandid praegusest oluliselt kehvemad.

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #2299
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

          Entraction võrgustikus (24h Poker, NoiQ Poker, UvsPoker) on eestlastel mängimine keelatud jah? Ma mäletan, et mingi aeg vist keelati ära kui uus seadus oli, aga äkki keegi on viimasel ajal uurinud, on nad midagi muutnud ehk?

          Comment

          • vsiu100
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4253

            #2300
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
            Entraction võrgustikus (24h Poker, NoiQ Poker, UvsPoker) on eestlastel mängimine keelatud jah? Ma mäletan, et mingi aeg vist keelati ära kui uus seadus oli, aga äkki keegi on viimasel ajal uurinud, on nad midagi muutnud ehk?
            mupsik teab kindlasti väga konkreetset vastust, aga imo on siiani...

            Comment

            • taipupole
              Lõpuboss
              • Oct 2008
              • 2181

              #2301
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

              Mängimine pole kuskil keelatud. Pakkumine on keelatud.

              Comment

              • peete82
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1310

                #2302
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                Entraction võrku ei saa Eesti ip-ga ligi, ongi kõik.

                Comment

                • whippit
                  Julm Donk
                  • Nov 2009
                  • 69

                  #2303
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  Analüüs "Hasartmängumaks ja hasartmängusõltuvus" by Rahandusministeerium

                  Comment

                  • whippit
                    Julm Donk
                    • Nov 2009
                    • 69

                    #2304
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                    Väga äge ettepanek on.

                    § 1. Hasartmängumaksu seaduses (RT I 2009, 24, 146) tehakse järgmised muudatused:
                    1) paragrahvi 1 lõike 1 punktist 5 jäetakse välja tekstiosa “, millest on maha arvatud võidud”;
                    2) paragrahvi 6 lõikes 7 asendatakse tekstiosa “5 protsenti” tekstiosaga “20 protsenti”.

                    Paragrahvi 1 lõike 1 punkti 5 muudatusega muudetakse kaughasartmängude maksustamise objekti. Kui hetkel on maksustatud kaughasartmängude panustest laekunud summad, millest on maha arvatud võidud (nn puhastulu), siis muudatuse tulemusena hakatakse maksustama panustest laekunud kogutulu.

                    Paragrahvi 6 lõike 7 muutmisega kehtestatakse § 1 lg 1 punktis 5 sätestatud õnnemängu ja osavusmängu kaughasartmänguna korraldamisel tehtud panuste maksumääraks 20 protsenti.

                    "Kui internetikasiino potentsiaalne mängija teab, et igast tema poolt sisse pandud eurost läheb 20 senti automaatselt riigikassasse, siis on tõenäosus märgatavalt suurem, et hoidutakse üldse mängimast."

                    ----

                    Edasi arvutage ise, kui kasulik mängida on :D
                    Sellised arengud on vahepeal toimunud, et Riigikogu rahanduskomisjon on võtnud järgmise seisukoha:

                    14.02.2011 Komisjoni istung
                    Otsus: Saata täiskogu päevakorda 22.02.2011
                    Ettepanek: Tagasi lükata

                    Pole eriti imekspandav ka. Komisjon venitas seda kuni viimase hetkeni ning mingeid sisulisi arutelusid ilmselt ei toimunudki.

                    Comment

                    • whippit
                      Julm Donk
                      • Nov 2009
                      • 69

                      #2305
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      See roheliste eelnõu leidis täna Riigikogus oma lõpu.

                      Aseesimees Keit Pentus
                      Poolt 29, vastu 6, erapooletuid ei olnud, ettepanek leidis toetust, seaduseelnõu 859 langes menetlusest välja.

                      Comment

                      • adam_q
                        Vana Tegija
                        • Feb 2009
                        • 1453

                        #2306
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                        need rohelised puhta tondid ju

                        Comment

                        • Rahapada
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1178

                          #2307
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                          ilmselgelt

                          Comment

                          • Rigged
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2535

                            #2308
                            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                            Õnneks viimaste küsitluste andmetel valiks 0,2% inimestest rohelisi.

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #2309
                              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                              needki olid rohelised ise :D

                              Comment

                              • ropka11
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1008

                                #2310
                                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                                Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                                needki olid rohelised ise :D
                                Ma arvasin ka, et mõne lolli rohelised ikka kampa saavad.Kui muidugi kõik rohelised mehikesed kohal olid siis mujalt abi ei saadud.

                                Comment

                                Working...