UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #781
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Algselt postitas Madis_89
    Pean siis järgmise aasta 12. detsembrit ootama.

    Siis saan mängida jälle.
    Praegu ju saab ka mängida.

    Comment

    • mislinn
      Pokkerihai
      • Apr 2009
      • 1734

      #782
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

      Algselt postitas Madis_89
      Pean siis järgmise aasta 12. detsembrit ootama.

      Siis saan mängida jälle.
      Kergem on digimuutuda oma isaks/emaks või kelleksi kolmandaks inimeseks.

      Comment

      • masterpuppet
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2094

        #783
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        Poleks seda teemat üldse vaja olnud. Poleks ka mingit paanikat.
        Kas selle aasta 1. jaanuarist muutus midagi alla 21 aasta vanuste jaoks reaalselt? EI!!
        Kas uuest aastast muutub midagi meie kõigi jaoks Reaalselt? EI!

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #784
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

          Algselt postitas masterpuppet
          Poleks seda teemat üldse vaja olnud. Poleks ka mingit paanikat.
          Kas selle aasta 1. jaanuarist muutus midagi alla 21 aasta vanuste jaoks reaalselt? EI!!
          Kas uuest aastast muutub midagi meie kõigi jaoks Reaalselt? EI!
          Arvad, et ei peaks isegi cashoutima lambisaitidelt (Pacific, Betfair, UB) kui ma alla 21?

          Comment

          • Dogers
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2500

            #785
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

            Niipalju kui mina asja uurinud, siis see on Sinu raha ja seda nad näppida ei tohi, konto blokkides peavad raha tagastama.
            Tagasi nõudmise süsteem on juba omaette ooper, aga kui nad kuulavad EV seadusi, et Sind üldse blokkida siis peavad ka tagastama.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #786
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

              miks nad peaksid EU seadusi kuulama, kui need enamus saidid pole EUski

              Comment

              • Sass
                Bännitud
                • Dec 2008
                • 1889

                #787
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                ma teen igatahes enne uutasastat cashoudi ja kasutna punnid 2ra.. vb.. uuel aastan vaatan edasi. mis saab

                Comment

                • Rahapada
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1178

                  #788
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  ärge külvake paanikat, ei ole mõtet

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #789
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    Algselt postitas Kris
                    oota kuidas siis ikkagi on, on vaja muretseda või ei?
                    Muidugi võib muretseda.

                    Comment

                    • Sass
                      Bännitud
                      • Dec 2008
                      • 1889

                      #790
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      fak saatsin starsi kirja et kui decembris veel FPP eest asju tellin kas tuleb kohale... et kui jaanuaris uus seadus tuleb.. raudselt tyypidel polnud seadusest aimugi ja nyyd blokivad mu 2ra:D

                      Comment

                      • -andres-
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4546

                        #791
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                        Algselt postitas Sass
                        fak saatsin starsi kirja et kui decembris veel FPP eest asju tellin kas tuleb kohale... et kui jaanuaris uus seadus tuleb.. raudselt tyypidel polnud seadusest aimugi ja nyyd blokivad mu 2ra:D
                        Reaalselt kõige lollim tegu mida teha saab.

                        Comment

                        • Sass
                          Bännitud
                          • Dec 2008
                          • 1889

                          #792
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                          reaalselt lolli peaga tehtud tegu.. kirja kirjutades m6tlesin et 21 vanusepiir kehtestud 1 jaanuar 2010 ...polnud aimugi et see praegu juba kehtib...

                          tyra kyll kui loll see oli.. ma ei v6i ju aint mitte endale sitta keerata vid teistele ka:S

                          Comment

                          • CTXrix
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 689

                            #793
                            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                            Algselt postitas Sass
                            reaalselt lolli peaga tehtud tegu.. kirja kirjutades m6tlesin et 21 vanusepiir kehtestud 1 jaanuar 2010 ...polnud aimugi et see praegu juba kehtib...

                            **** kyll kui loll see oli.. ma ei v6i ju aint mitte endale sitta keerata vid teistele ka:S
                            Järgmine kord tasuks tõesti natuke mõelda enne.

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #794
                              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                              Algselt postitas Dogers
                              Niipalju kui mina asja uurinud, siis see on Sinu raha ja seda nad näppida ei tohi, konto blokkides peavad raha tagastama.
                              Tagasi nõudmise süsteem on juba omaette ooper, aga kui nad kuulavad EV seadusi, et Sind üldse blokkida siis peavad ka tagastama.
                              Seda ma ei põegi, et kas saan cashoutida, aga kui mingi kuuks ajaks raha kinni jääb on ka juba decent brainfuck.

                              Comment

                              • Rahapada
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1178

                                #795
                                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                                Algselt postitas Codecci
                                Seda ma ei põegi, et kas saan cashoutida, aga kui mingi kuuks ajaks raha kinni jääb on ka juba decent brainfuck.
                                samas mitte midagi ületamatut

                                Comment

                                Working...