Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS
See unustage nüüd küll kohe ära, et mingi sait siia hakkab oma servereid tooma, sealhulgas TB, UB või Stars (viimase kahe jaoks on Eesti turg veel eriti marginaalne). Nõuded, mida Eesti esitab + litsentsitasud on absurdselt kõrged (võrdleme näiteks Eestist mitu korda suurema Leeduga, kus litsents maksab vist umbes 50 x vähem). Praegusel kujul muutub pokker järgmisel aastal illegaalseks (v.a. loodav Olympicu tuba, mille kohta ei ole hetkel isegi teada, millal see avatakse) kui midagi ei muutu. Kogu iva põhinebki hetkel vaid sellel, et kas "kustakse või mitte" (kaldun pigem isegi esimese poole) aga see ei lohuta eriti. Seega, palun kõikidel kes siin sõna võtavad, muretsevad ja on üle 21-aastased, minna teema http://www.pokkeriprod.com/eesti-pokkeriklubid/ juurde.
See unustage nüüd küll kohe ära, et mingi sait siia hakkab oma servereid tooma, sealhulgas TB, UB või Stars (viimase kahe jaoks on Eesti turg veel eriti marginaalne). Nõuded, mida Eesti esitab + litsentsitasud on absurdselt kõrged (võrdleme näiteks Eestist mitu korda suurema Leeduga, kus litsents maksab vist umbes 50 x vähem). Praegusel kujul muutub pokker järgmisel aastal illegaalseks (v.a. loodav Olympicu tuba, mille kohta ei ole hetkel isegi teada, millal see avatakse) kui midagi ei muutu. Kogu iva põhinebki hetkel vaid sellel, et kas "kustakse või mitte" (kaldun pigem isegi esimese poole) aga see ei lohuta eriti. Seega, palun kõikidel kes siin sõna võtavad, muretsevad ja on üle 21-aastased, minna teema http://www.pokkeriprod.com/eesti-pokkeriklubid/ juurde.
Comment