UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • marguzz22
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1458

    #256
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    igapäev saad aru ülikoolis kui loll sa oled :D http://rapidshare.com/files/27796648...agris.pdf.html siin on see magistritöö, päris huvitav lugemine iseenesest


    kui ta onu jõks on äkki teeb asja endale selgeks ja räägib onuga ja küsib arvamust?(eeldab muidgui et sõber seaduse läbi loeb)

    PS töö on 2008 tehtud ning siis veel seda seaduse eelnõud ei menetletud vist, ta prognoosib, mis võib juhtuda ning suht täppi paneb

    Comment

    • Helmps
      Grinder
      • Oct 2008
      • 828

      #257
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

      no marguz kanna siis rahad välja ära ja ära mängi edasi, easy. meie hääl on hüüdja kõrbes ja kui peaks isegi mingid piirangud tulema, siis ei saa meie seadust muuta enam. saab mis saab

      Comment

      • marguzz22
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1458

        #258
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        See ei tähenda seda, et me ei võiks arutada seaduse üle. Minu arvates on olemas kahte sorti inimesi ;


        1. Inimesed, kes arvavad, et nende hääl ei loe, las riik talitab nii nagu paremaks peab. (meie hääl nagu kõrbes) Need inimesed üldjuhul ei viitsi valima minna, kuna arvavad, et see ei muuda nagunii midagi. Kui kõik inimesed sellised oleks ei oleks Eesti kunagi vabaks saanud. Kui kõik me nii mõtleks siis oleks riigipeadel põhimõtteliselt vabad käed võtta vastu seadusi, mis rikuvad põhiseadust ning meie õigusi. Õnneks on meil õiguskantsler, kes ikka 101 lollpead natuke korrale kutsub ning aeg-ajalt sigadele meelde tuletab, et mehed, meil on põhiseadus ning põhiseaduse riive peab olema alati õigustatud.


        2. Teist sorti inimesed on need, kes saavad aru, et rahvas on kõrgema võimu kandjaks. Me peame oma seaduste üle arutama ning tekitama elavat diskussiooni ühiskonnas, ainult nii saame me midagi muuta. Kui meie antud küsimuses ka ükskõiksed oleme, kes siis veel peaks hasartmänguseaduse üle arutama? Ühelt poolt muidugi internetikasiinod, kuid neil meie kallist EV suhteliselt pohhui. Ma leian, et see on oluline teema ning selle üle tuleb diskuteerida. Kui on inimesi, keda see ei huvita, kes ei viitsi lugeda seadusi, tulevikku vaadata ning mõelda, siis see on teie valik.


        Kui te mõelda ja lugeda ei viitsi siis see on teie valik.

        Comment

        • Helmps
          Grinder
          • Oct 2008
          • 828

          #259
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

          olen lugenud, olen mõelnud, käin valimas, aga ei saa muuta enam vastu võetud seadust.

          Comment

          • ok2aa
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 1903

            #260
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

            ja siis on inimesed, kes ei viitsi tuuleveskitega võidelda.

            Comment

            • wedoit
              Õpihimuline Mängur
              • Nov 2008
              • 458

              #261
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

              panen mõned mõtted siia kirja. üsna selgeks on saanud, et worldwide akvaariumit kinni ei panda eestlastele. probleemiks võib osutuda saitide vähesus, kes viitsivad Eesti seadustest tuleneva ajukeberniidi läbida (a'la 1M eur investment jne). siinkohal tuleks saitidele tõestada, et mängijaid jätkuvalt oleks ka peale 01.01.10 kuupäeva. kuidas seda teha? otseselt esindajaid neil ju tihti meie regioonis pole ja ilmselt lähiajal ei teki kah. teise asjana tuleks teha kuskil kõva häält meedias, et antud seadus on ikka üsna nõme ja miski ei garanteeri, et aasta-paari pärast veelgi haigemate "geniaalsustega" välja tullakse. siinkohal on siiski vajalik pokkeri spordialaks kuulutamise eeltöö või sinna lähemale liikumise suunal tegutsemine. samas ma isiklikult arvan, et teatud piirangud on hädavajalikud ja peavad olema, neid tuleb tervitada. (a'la, et endale blokeeringu pannud gämblerid ei saaks mängida ja et alaealised ei saaks ligi). mis puutub 21.a kuivseadusesse, siis seda ilmselt ei saa kah muuta, kuigi Läti vs Eesti osas ilmselt olulist erinevust pole. vähemalt ma arvan nii, pole uuringuid sellel teemal veel kuskil silma jäänud.

              Comment

              • rrrr
                Grinder
                • Nov 2008
                • 904

                #262
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                Mõtlesin ka asja. See, et pokkeritoad nii rahulikud on näitab seda, et EV jõupingutused kaitsta oma rahvast kurjade gamblimiskuradite eest ei koti neid üldse. Neil on poogen. Ja täiesti õigustatult. Ausalt öelda pole EV-l ka mingit mõju otseselt neile - nende veebileht ripub üleval ja EV ei saa kuidagi neid kohtusse kaevata kui ma tahan seal ringi survata, downloadida ja installida ning mängida. Ainus mida EV saab teha on see, et istub riigis asetsevatele ISP-dele kukile ning ütleb, et pokerstars.com olgu bännitud. Kõik. Kui sina aga endale proxy/VPNi muretsed, siis saab ka sellest mööda. Kui politsei sulle koju reidi teeb, siis ma pole veel leidnud sellist punkti mille alusel SIND karistada saab kui ta tabab sind arvutis oma leiva peale vorsti teenimas. Ja pokkeritoa karistamine.... naeruväärne. Sel juhul peaks islamimaade tungival nõudmisel meie rate.ee ja muud pornosaidid kähku lukku panema.

                Ning siinmaal kogu jura lõppeb. Kes tahab, mängib edasi. Peaasi, et pokkeritoad ise ei hakka ajukeppi tegema. Kui seadus tahab kaitsta sõltlasi, siis peab ta küll teisest otsast alustama. Maks deposiidile või deposiidi limiit vs cashout.

                Comment

                • marguzz22
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1458

                  #263
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  Ma kardan kõige rohkem pokkeritubasid iseenedid. Praegu juba nad jälgivad EV seadusi al.a teie vabariigis ei tohi alla 21. a mängida seega ban. ja näiteid teisigi.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #264
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    Algselt postitas marguzz22
                    Ma kardan kõige rohkem pokkeritubasid iseenedid. Praegu juba nad jälgivad EV seadusi al.a teie vabariigis ei tohi alla 21. a mängida seega ban. ja näiteid teisigi.
                    Ära karda, me aitame sind!

                    Comment

                    • marguzz22
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1458

                      #265
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      Comment

                      • farik666
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 834

                        #266
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                        Sry aga olen vist millestki ilma jäänd?? Tuleb mingi uus seadus 1.jaanuar, mis ei luba enam pokkerit mängida??

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #267
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                          ole maru rahulik
                          detsembris kanna plekk välja ja siis uuel aastal vaata edasi.
                          hetkel pole mõtet ju paanitseda ?!?!
                          grindi hoolega


                          ning alles siis hakka paanitsema, kui asjalood on ikka väga sitad, ehk mängida sa ei saa üldse või saad vaid eestlastega toksida nl20 :D

                          Comment

                          • krayzie
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 706

                            #268
                            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                            Algselt postitas farik666
                            Sry aga olen vist millestki ilma jäänd?? Tuleb mingi uus seadus 1.jaanuar, mis ei luba enam pokkerit mängida??

                            JAH TAEVAS KUKUB MAA PEALE TÄNAVATEL VOOLAB VERI KANNA KOGU PAPP KOHE VÄLJA PEIDA DIIVANI VAHELE POKKERIGA ON 100% LÕPP MINA TEAN

                            Comment

                            • k1ly
                              FPP Pro
                              • Oct 2008
                              • 205

                              #269
                              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                              Algselt postitas krayzie

                              JAH TAEVAS KUKUB MAA PEALE TÄNAVATEL VOOLAB VERI KANNA KOGU PAPP KOHE VÄLJA PEIDA DIIVANI VAHELE POKKERIGA ON 100% LÕPP MINA TEAN
                              rofl :D

                              Pole vajadust paanitseda nii tühise asja pärast.

                              Comment

                              • Lutzky
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1829

                                #270
                                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                                raha välja ja osta kinnisvara. kindel valik. ma ka usun.

                                Comment

                                Working...