UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • InternetiPervert

    #1801
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    TV3 uudistes räägib täna triobeti kohtuasjast

    Comment

    • teerajaja
      Grinder
      • Feb 2009
      • 815

      #1802
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

      Pigem pooldasid just riigi seisukohta ja tegid maha ka triobeti õpetust kuda mööda viilida blokeeringust.

      Comment

      • minbetmillionaire
        Õpihimuline Mängur
        • Jan 2010
        • 363

        #1803
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        Algselt postitas teerajaja Vaata postitust
        Pigem pooldasid just riigi seisukohta ja tegid maha ka triobeti õpetust kuda mööda viilida blokeeringust.
        Võibolla tõesti, kuulsin pmst ainult ühte mõttearendust, järelikult jäi vale mulje.

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #1804
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

          Tüüpilised ohmoonid, ei mõista seda asja ülemaailma sügavuti. Räägivad Eesti riigi ja selle idiootse seaduse poole pealt.

          Comment

          • nomerlot
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 2233

            #1805
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

            Algselt postitas teerajaja Vaata postitust
            Pigem pooldasid just riigi seisukohta ja tegid maha ka triobeti õpetust kuda mööda viilida blokeeringust.
            just, riiki ei kritiseeritud absoluutselt, 100% nende poolt. Muidugi, nad rääkisid ainult seaduse sisulisest mõttest, mille vastu polegi ju midagi väga öelda. Jama on jaburavõitu tingimustes, mille täitmine on mõttekas ainult Arminil ja ehk paaril pokkeritoal veel.

            Comment

            • taipupole
              Lõpuboss
              • Oct 2008
              • 2181

              #1806
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

              Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
              Eksid, eksid mees.
              See jääb mul selles teemas kindlasti viimaseks postituseks.

              Esiteks on väga tore, et sa sellest teemast juba kaks-kolm aastat tagasi rääkisid. Kahjuks aga ei midagi enamat, mis peegeldab ka praegust olukorda väga kenasti. Palju juttu.

              Teiseks polnud praegu aasta tagasi see seadus veel vastu võetud, vaid läbis lugemisi. Juba siis saanuks (pidanuks) hakata tegelema selgitustööga. Praegu on esimest pokkerimängijate arvamust oodatud üle poole aasta. Jah, üle poole aasta on kommentaare tulnud vaid ühest kohast ja see pole mängijaid toetav pool. Ma ei tahaks uskuda, et see on tegevuskava osa.

              (Märkus: sinu jutus on vist ka sisuline vastuolu - kui seadus oli vastu võetud, siis mis siin pokkerimängijate avalduste peale karmimaks oleks saanud muutuda?)

              Kolmandaks ei huvita see teema meedias enam eriti kedagi, liidu loomise kohta ehk paar onlinekeskkonda uudise teevad, kuid midagi enamat on küll raske uskuda.

              Ja neljandaks: ma lihtsalt jäin mõtlema, et kus see turniiripokker siis toimuma hakkab? Olympicu saalides? Ja mis saab ikkagi vaestest rahalaudade tüüpidest, kes ei viitsi päevas kuus-seitse tundi ühe koha peal istuda? See selleks.

              Nagu ütlesin ka varem: kui eksin, siis on tore. Kuid.

              Comment

              • Tarmonator
                Lingiparandaja
                • Oct 2008
                • 3274

                #1807
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                Teiseks polnud praegu aasta tagasi see seadus veel vastu võetud, vaid läbis lugemisi.
                ma nüüd ei viitsi küll kontrollida, aga minu arust sa eksid selle seaduse koha pealt, taipupole. nimelt uus hasartmänguseadus kui selline hakkas kehtima juba 2009 jaanuar, lihtsalt selle seaduse kaughasartmängu puudutav osa hakkas kehtima selle aasta jaanuarist. väidetavalt, et anda aega vastavatele instantsidele ettevalmistuseks.

                aga nagu ma ütlesin, ma ei viitsi seda mitte kontrollida.

                EDIT: siiski vaatasin järgi, vastu võetud 15.10.2008, jõustumise aeg 01.01.2009
                Link
                Last edited by Tarmonator; 14.03.10, 16:57.

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #1808
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  huvitav kas seadus jõustub kohe südaööst :D?
                  krdi, kus ma ootan juba südaööd, ma arvan, et mõned teenusepakkujad teevad blokid ning mõned ei tee, hahe

                  Comment

                  • Tarmonator
                    Lingiparandaja
                    • Oct 2008
                    • 3274

                    #1809
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    mõned on juba teinud

                    Comment

                    • lauri0
                      Julm Donk
                      • Mar 2010
                      • 29

                      #1810
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      Tv3-es mitte midagi ütlev uudis. Jäi mulje, et ainult olympic casino ei tekita sõltuvust.

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #1811
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                        suht hea reporter oli TV3-l.

                        Comment

                        • InternetiPervert

                          #1812
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                          ja kui praegu on ainult 1 netikasiino, siis järelikult on nõudlus väike.

                          Comment

                          • seep
                            Grinder
                            • Dec 2009
                            • 698

                            #1813
                            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                            ei, mitte nõudlus pole väike, vaid ma usun, et näiteks pokerstars ootab kuni triobet saab loa kätte, kuna siis ta ei pea samamoodi mööda kohtuid hakkama käima... Vähemalt mina teeksin nii kui minu valduses oleks netikasiino. Eesti mängijad genevad 1 kuuga selle litsentsi Starsile ära ilusti... ja kui veel ainult Eestisse jääb 3-4 pokkerituba, siis olümpsi nkn keegi ei lähe, trios arvatavasti on ka vähem rahvast ning enamus koliks starsi(pean seda väga väga tõenäoliseks, et stars selle litsentsi omale muretseb, kuna miljoneid kroone on juba Eesti reklaami investeeritud, siis mis see 750 000 litsentsi jaoks siis ole...)
                            Last edited by seep; 14.03.10, 20:25.

                            Comment

                            • K2snakas
                              Pokkerihai
                              • Feb 2009
                              • 2388

                              #1814
                              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                              Algselt postitas seep Vaata postitust
                              trios arvatavasti on ka vähem rahvast ning enamus koliks starsi(pean seda väga väga tõenäoliseks
                              minu arust on trios niigi vähe regulaarseid mängijaid....

                              Comment

                              • miksnii
                                Grinder
                                • May 2009
                                • 580

                                #1815
                                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                                Naised saunas rääkisid, et Triobet kaebas Maksu- ja Tolliameti kohtusse...vastab tõele ??

                                Comment

                                Working...