UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #1006
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Huvitav kas kuskil mujal riigis ka selline imelik seadus tehtud või Eesti riik mõtles ise välja?

    Comment

    • Madis_89
      Grinder
      • Feb 2009
      • 841

      #1007
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

      Itaalias on midagi sarnast vist.

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #1008
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        Algselt postitas Madis_89
        Itaalias on midagi sarnast vist.
        Eriti huvitab just see 21+ osa :P
        USA-s nt 18+ kuigi live on 21+ igalpool ja üldse ollakse karmid selle netipokkeri suhtes.

        Comment

        • Recon
          Jube Noob
          • Nov 2009
          • 103

          #1009
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

          Algselt postitas Codecci
          Huvitav kas kuskil mujal riigis ka selline imelik seadus tehtud või Eesti riik mõtles ise välja?
          Eesti riik ja mõtleb ise midagi välja? On seda üldse kunagi juhtunud? :) Huvitav on see, et paljudes riikides on see teema esile kerkinud 2009. Kõige rohkem paistavad silma ida-euroopa riigid, ühine joon on neil kõigil keelame-blokeerime...

          edit: siiski jah see 21 aasta piirang on täiesti ainulaadne vist. Hea näide selle piirangu debiilsusest - hiljuti sai Helmandis surma 19 aastane eesti sõdur. 19 aastane on piisavalt vana, et sinimustvalge lipu eest tappa ja ja tapetud saada... aga näed kasiinos või netis pokkerit mängida ei lasta, ei ole piisavalt välja arenenud isiksus veel, äkki jääb hätta... loogika ???

          Comment

          • timukasr
            Vana Tegija
            • Nov 2008
            • 1099

            #1010
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

            Algselt postitas Recon
            ---hiljuti sai Helmandis surma 19 aastane eesti sõdur. 19 aastane on piisavalt vana, et sinimustvalge lipu eest tappa ja ja tapetud saada... ---
            See on tõesti unreal.

            Comment

            • Rahapada
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1178

              #1011
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

              a nii on lihtsalt äge, piirame, käseme pooe ja laseme, ja siis määrame suured rahad, et teised võiksid saada eestis puu aja lasta, tegelt pm mul siiralt pohlad, mida eesti riik asjast arvab, seni kuni rahulikult edasi mängida, itte gämmeldada saan... ärge ajaga pussuhaisu üles, natuke hakkab siiber saama juba

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #1012
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                btw kas 1jan selgub siis mis uued seadused toovad meile või peab 6 kuud ootama? :)

                Comment

                • levis
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1557

                  #1013
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  Algselt postitas Recon
                  Hea näide selle piirangu debiilsusest - hiljuti sai Helmandis surma 19 aastane eesti sõdur. 19 aastane on piisavalt vana, et sinimustvalge lipu eest tappa ja ja tapetud saada... aga näed kasiinos või netis pokkerit mängida ei lasta, ei ole piisavalt välja arenenud isiksus veel, äkki jääb hätta... loogika ???
                  +1

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #1014
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    Algselt postitas variatsioon
                    btw kas 1jan selgub siis mis uued seadused toovad meile või peab 6 kuud ootama? :)
                    cashout .. ma cashoutisin .. ja tellsin 150g kullatyki mille peitsin vanni alla seifi sisse

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #1015
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      leits, ma tean kus sa elad :D

                      Comment

                      • Rahapada
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1178

                        #1016
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                        ma leiaks hotcoca ka üles, niiet , lase käia, kulda tahaks alati :D

                        Comment

                        • Keiss
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1592

                          #1017
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                          Ma võin saladuskatte all usaldusväärsetele allikatele tuginedes öelda, et vähemalt Unibetis uuest aastast ei juhtu koheselt midagi paha ja mängida peaks ikka saama. Küll aga on soovituslik raha sisse-välja kanda läbi MB/netelleri!!

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #1018
                            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                            Triobetist väljakandes oli vist jah kohe näha, et Triobetist raha tulnud, PS'i pangaülekanne on küll selline, et mingit jälge pole

                            Comment

                            • Dogers
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2500

                              #1019
                              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                              Algselt postitas RudiTurbo
                              Triobetist väljakandes oli vist jah kohe näha, et Triobetist raha tulnud, PS'i pangaülekanne on küll selline, et mingit jälge pole
                              suht ammu enam ei ole

                              Comment

                              • olavike
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1269

                                #1020
                                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                                Triobetis tuleb raha läbi Glue Finance'i.
                                Võtad justkui mingit kiirlaenu koguaeg :D

                                Comment

                                Working...