UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ok2aa
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 1903

    #241
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Algselt postitas Kloonike
    ja on mehed kellel on pohhui
    tõstan käe. imo pole mõtet pablada, kui midagi juhtub, siis juhtub. niikuinii ei saa meie sinna midagi parata.

    Comment

    • anti
      Julm Donk
      • Nov 2008
      • 74

      #242
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

      Algselt postitas ok2aa
      tõstan käe. imo pole mõtet pablada, kui midagi juhtub, siis juhtub. niikuinii ei saa meie sinna midagi parata.
      Teoorias on võim rahva käes ;D
      No üks on igatahes kindel, PokerStrars tegutseb siin ka alates 1 jaanuarist. Vaadake õhtuti kanal 2-te kui ei usu. PS-il kindlalt juba OEG maffiaga mingid salalepingud sõlmitud

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #243
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        rääkisin hea sõbraga, kes 3 aastat juurat õppinud TÜs ja tasapisi hakkab lõpetama.
        ta väga pole asja uurinud, aga...nats jagab värki
        panen meie msni postituse siia.

        Eriti huvitav on see "miniserveri" jutt



        Comment

        • marguzz22
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1458

          #244
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

          lugege palun magistritöö läbi hasartmängu seaduse kitsaskohtadest ja saate palju targemaks, neid 3 kursuse õiguse tudenegid on nii palju ning enamik neist täis debiilid, meil nt ma arvan 75% magistratuuri ei saa v ei lähe + su sõber ei ole lugenud eile tulnud euroopa kohtu otsust(EL vaba teenuste liikumisele viidates andis bwin portugali lotomonopoli EK)



          edit: kirjutan nagu debiil kuna 10 akent lahti, lugege pn foorumit seal päris konstruktiivne arutelu käimas

          Comment

          • Andrus Ansip
            Julm Donk
            • Oct 2008
            • 26

            #245
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

            Algselt postitas marguzz22
            lugege palun magistritöö läbi hasartmängu seaduse kitsaskohtadest ja saate palju targemaks, neid 3 kursuse õiguse tudenegid on nii palju ning enamik neist täis debiilid, meil nt ma arvan 75% magistratuuri ei saa v ei lähe + su sõber ei ole lugenud eile tulnud euroopa kohtu otsust(EL vaba teenuste liikumisele viidates andis bwin portugali lotomonopoli EK)
            Ma hea meelega loeks seda. Kui su sõber on nõus seda e-mailile saatma, anna teada. Või saada PM.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #246
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

              Vähemalt on selle teemaga lõpuks Ansipini jõutud.

              Comment

              • Dogers
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2500

                #247
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                Algselt postitas pastilaa
                Vähemalt on selle teemaga lõpuks Ansipini jõutud.
                ;D

                Comment

                • BuildUp
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2547

                  #248
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  Algselt postitas Dogers
                  ;D
                  +1

                  Comment

                  • vennike
                    Pokkerihai
                    • Mar 2009
                    • 1958

                    #249
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    Algselt postitas Kloonike
                    ja on mehed kellel on pohhui
                    sügavalt.

                    Comment

                    • bravesirrobin
                      Räme Fish
                      • Dec 2008
                      • 20

                      #250
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      Ühesõnaga enne 1. jaanuari peaksin ma oma PS bankrolli olema välja kandnud..vastasel korral pean Lätti minema br välja kandma, kui sedagi saab teha?

                      Comment

                      • Romeo
                        Räme Fish
                        • Oct 2008
                        • 11

                        #251
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                        Thank you for contacting Customer Service.

                        I understand your concern in this regards, about the new gambling law in
                        Estonia from 01st Jan 2010.

                        At the moment we have not received any information about the same. Once
                        we receive any information, we will keep our players posted. I would
                        also like to assure you that even if you can’t play and have any funds
                        in your account it would be safe and sent to you.

                        If you need further assistance please do not hesitate to contact us. We
                        are available round the clock and we will be happy to help you.

                        Thank you for choosing us as your online gaming site.

                        Michelle
                        Customer Service
                        Have Fun and Gamble Responsibly.



                        Sedamoodi ütles Partypoker

                        Comment

                        • Oliverk
                          Moderaator
                          • Nov 2008
                          • 3016

                          #252
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                          Algselt postitas bravesirrobin
                          Ühesõnaga enne 1. jaanuari peaksin ma oma PS bankrolli olema välja kandnud..vastasel korral pean Lätti minema br välja kandma, kui sedagi saab teha?
                          Ma kannaks juba täna välja. Äkki läheb vool ära ja ei tulegi tagasi.


                          Aga vaevalt et teie rahaga PS sääred teeb. Kui mängida ei lasta siis küll kanatakse rahad välja. Pole mõtet siin paanikakülvajate jutte uskuda. Kuskil x urka toas võib mõelda asja peale.

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #253
                            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                            marguzzzz , minuarust oled sa suurim paanitseja siin foorumis.
                            ma võin kinnitada sulle, et minu sõber pole mingi lammas ega loll, vaid väga tark.
                            ma pole näinud ühtegi teist inimest, kes nii hullult õpiks ja tuubiks, samal ajal kui vaba hetke leiab, siis paneb pidu.
                            ja see vend lihtsalt tuubib kaasuseid ja seadusi :D
                            ma arvan et asi on geenides, ta onu on allar jõks :D

                            Comment

                            • Pahvak
                              Pastilaa?? Ei!
                              • Dec 2008
                              • 4431

                              #254
                              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                              Keskkoolis arvasin, et ülikoolisõbrad on targad. 3. kursusel arvasin ka, et olen tark. 5. kursusel ei julge enam midagi arvata.
                              Fullstacks have more fun.

                              Comment

                              • xpeepx
                                Julm Donk
                                • Oct 2008
                                • 49

                                #255
                                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                                Algselt postitas Pahvak
                                Keskkoolis arvasin, et ülikoolisõbrad on targad. 3. kursusel arvasin ka, et olen tark. 5. kursusel ei julge enam midagi arvata.
                                See tsenaarium kordub ikka ja uuesti. (y)

                                Comment

                                Working...