UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #1756
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Algselt postitas Firzen Vaata postitust
    Hmm. vähemalt STV peaks juba ära blokkinud olema. Ehk on tegemist erinevate pakettide eelistega vms?
    Eile lõuna ajal veel töötasid ja väga ei usu, et pakett mingit eelist annab. Muidu mul on standard 275.- sat+internet. Võib olla on asi erinevates piirkondades?
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • Tregeq
      Jube Noob
      • Jun 2009
      • 157

      #1757
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

      STV oli neljapäeval PokerStars.com'i ära blockinud aga eile õhtu ei olnud.

      Comment

      • Char
        Pokkerihai
        • Sep 2009
        • 1848

        #1758
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        oot, mis kaarti te soovitate teha, millele saaks fulltiltist raha kanda, ja ATMst välja võtta eestis

        kas selliseid on, kus pole kuutasu ja protsenti maha ei võeta?

        Comment

        • Ghost0
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1335

          #1759
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

          Algselt postitas Char Vaata postitust
          oot, mis kaarti te soovitate teha, millele saaks fulltiltist raha kanda, ja ATMst välja võtta eestis

          kas selliseid on, kus pole kuutasu ja protsenti maha ei võeta?
          http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=3151

          Comment

          • -andres-
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4546

            #1760
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

            Algselt postitas antnx Vaata postitust
            Starsi klienti saan sisse aga ftp- klient jääb suletuks
            See probleem on ka lahendatud?
            Viga oli hoopis valesti importimises HEM'iga. Paranda kui eksin.

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #1761
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

              Algselt postitas Tregeq Vaata postitust
              STV oli neljapäeval PokerStars.com'i ära blockinud aga eile õhtu ei olnud.
              Reedel võttis blocki maha? :P
              Neljapäeva õhtul töötasid mul FT ja PSi kodulehed kenasti. Samas ebaoluline, küll nad minuni jõuavad.
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • antnx
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3102

                #1762
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                Algselt postitas -andres- Vaata postitust
                See probleem on ka lahendatud?
                Viga oli hoopis valesti importimises HEM'iga. Paranda kui eksin.
                Jep minu enda süü. Reinstall aitas :)

                Comment

                • boxer37
                  Räme Fish
                  • Feb 2010
                  • 9

                  #1763
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  Ka Eestis rõhutab MTA, et tegevusloata netikasiinod blokeeritakse mitte hasartmängumaksu saamise pärast, vaid selleks, et kaitsta inimesi sõltuvuse eest.
                  väga huvitav lähenemine MTA-poolt,kas Olympikul mingi progejupp küljes,mis aitab sõltuvuse vastu.miks siis seda teistega ei jagata.selle võiks külge ka pookida viinale ja tubakale ja meil ju lausa paradiis maapeal.

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #1764
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    lol. Nad loodavad, et inimesed saavad lahti sõltuvusest mängida tegevusloata kasiinodes. Vist.

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #1765
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      Suht sick argument jah, et seadus anti välja sõltuvuse peatamiseks. Lol, nagu Olympic Onlines ei tekiks siis sõltuvust? :D

                      Comment

                      • kavalrebane
                        Julm Donk
                        • Feb 2010
                        • 50

                        #1766
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                        Nii Elioni kui ka STVga kõik veel korras.

                        Comment

                        • mass
                          Julm Donk
                          • Dec 2009
                          • 80

                          #1767
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                          Tellisin omale Pokerstarsist pusa ja nokamütsi. Kas ma saan trahvi kui ma nüüd nendega avalikult käin, või tõmmatakse postkontoris logod maha ja pannakse olympiku omad asemele?

                          Comment

                          • ment52
                            Politseidokumendiga kusjuures!
                            • Oct 2008
                            • 1270

                            #1768
                            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                            Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                            Suht sick argument jah, et seadus anti välja sõltuvuse peatamiseks. Lol, nagu Olympic Onlines ei tekiks siis sõltuvust? :D
                            Ipokeri saast software peletab igasuguse gamblingutuhina obv.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #1769
                              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                              Algselt postitas mass Vaata postitust
                              Tellisin omale Pokerstarsist pusa ja nokamütsi. Kas ma saan trahvi kui ma nüüd nendega avalikult käin, või tõmmatakse postkontoris logod maha ja pannakse olympiku omad asemele?
                              ei emta t-särgi saad hoopis

                              Comment

                              • lauri0
                                Julm Donk
                                • Mar 2010
                                • 29

                                #1770
                                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                                Tulumaksu küsitakse pusa pealt enne kättesaamist, keelatud logod eemaldatakse. Nii see tsensuur käib.

                                Comment

                                Working...