Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS
Eile lõuna ajal veel töötasid ja väga ei usu, et pakett mingit eelist annab. Muidu mul on standard 275.- sat+internet. Võib olla on asi erinevates piirkondades?
Algselt postitas Firzen
Vaata postitust
Comment