UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pooled
    Räme Fish
    • Mar 2010
    • 2

    #1936
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Väga lennukad fantaasiad on teil. "Avalikul irvitamisel" ja siin foorumis kirjutamisel on väga suur erinevus.

    Comment

    • $$$
      Vana Tegija
      • Mar 2009
      • 1072

      #1937
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

      EMTA ei tee seadusemuutusi.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #1938
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
        sest siin idikad kiljuvad, et kõik toimib, emta on tainas, e-wallet rulez jne. ametnikud võivad muutuda väga sihikindlateks ja pahatahtlikeks, kui nende üle avalikult irvitatakse.
        Siis ma meelsamini kustutaks selle teema, sest postituste arv on mõttetus.

        Foorumikasutajad, kellel on poste näiteks 100 teavad kuidas "hiilida" läbi aukude ja nendele seda teemat siin peale ilkumise üldse vaja ei oleks. Probleemiks jäävadki mängijad, kes täna-homme-ülehomme või alles nädalavahetusel avastavad, et enam ei saa nad FTP-sse, Starsi jne ligi. Sellistel mängijatel ei ole siin foorumis kasutajat või suurt hulka poste ning jäävad ikkagi infosulgu ja teevad uusi analoogseid teemasid.

        Aga muidu nõustun, et see ilkumine ei ole hea ja TrioBeti poolt oli samas väga kohatu rünnak.

        Comment

        • Nozzu
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1140

          #1939
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

          Jah, näiteks mina. Pole viitsinud ennast veel selle DNSi muutmisega kurssi viia. Oma viga muidugi aga mõtlesin, et tegelen probleemiga siis, kui see tekib.

          Comment

          • janek174
            Vana Tegija
            • Mar 2009
            • 1078

            #1940
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

            Comment

            • jrgn hell
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 3328

              #1941
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

              Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
              sest siin idikad kiljuvad, et kõik toimib, emta on tainas, e-wallet rulez jne. ametnikud võivad muutuda väga sihikindlateks ja pahatahtlikeks, kui nende üle avalikult irvitatakse.

              so true
              piisavalt sellega kokku puutunud

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #1942
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                Internetikasiinod tuleks kõik ära bannida, ma ei anna elusees sinna poolthäält. Ruletid ja slotid peaksid jääma live mängudeks, kus ma tean ette, et ma kaotan, aga kogu õhkkond ja odav õlu kompenseerib selle. Seda tõesti pole vaja, et mingi järjekordne viiol kusagil umbses toapugerikus firma rahasid maha mängib. Inernetipokkeri vabaks, mitte internetikasiinod.

                Comment

                • jrgn hell
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 3328

                  #1943
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  Algselt postitas alaska Vaata postitust
                  Internetikasiinod tuleks kõik ära bannida, ma ei anna elusees sinna poolthäält. Ruletid ja slotid peaksid jääma live mängudeks, kus ma tean ette, et ma kaotan, aga kogu õhkkond ja odav õlu kompenseerib selle. Seda tõesti pole vaja, et mingi järjekordne viiol kusagil umbses toapugerikus firma rahasid maha mängib. Inernetipokkeri vabaks, mitte internetikasiinod.
                  +2

                  Comment

                  • farik666
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 834

                    #1944
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    +3

                    Comment

                    • Recon
                      Jube Noob
                      • Nov 2009
                      • 103

                      #1945
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      Kõu kasutamisel saab ka nüüd maksuameti leheküljega tutvuda.
                      Ei hakka vist üle kordama, mis teha tuleb

                      Comment

                      • flipmachine
                        Pokkerihai
                        • Jul 2009
                        • 1857

                        #1946
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                        ma ei mõista .. ps, uni kodukatele saan ligi, kuid full tilti minnes viskab selle blokeerimise jutu ette.

                        Comment

                        • Dogers
                          Pokkerihai
                          • Dec 2008
                          • 2500

                          #1947
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                          LoL, tänasest ei saada mulle kirju enam triobet.com vaid triobet.net, hahah, com blockitakse ära ja net avatakse?

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #1948
                            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                            Algselt postitas alaska Vaata postitust
                            Internetikasiinod tuleks kõik ära bannida, ma ei anna elusees sinna poolthäält. Ruletid ja slotid peaksid jääma live mängudeks, kus ma tean ette, et ma kaotan, aga kogu õhkkond ja odav õlu kompenseerib selle. Seda tõesti pole vaja, et mingi järjekordne viiol kusagil umbses toapugerikus firma rahasid maha mängib. Inernetipokkeri vabaks, mitte internetikasiinod.
                            +1

                            Seepärast müts maha PokerStarsi, FTP ja Cake pokkeri ees.

                            Comment

                            • Keiss
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1592

                              #1949
                              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                              pluss üks ja pluss kaks...anyway pokker läheb sinna alla seaduse tegijate silmis ja tehke uus petitsioon siis näiteks ainult pokkeritoad vabaks vms. Parem sinna allkiri anda kui siin plussitada. Põhimõte siiski internetivabaduses ja inimese enda vabas tahtes. Minu pärast las need nõrgad inimesed mängivad kasiinos oma raha maha. Nad on tegelikult sama rumalad inimesed nagu regfishid, keda siin kõik silma pilgutamata iga päev koorivad. Ei saa kätt ette panna sellistele gambleritele.

                              Comment

                              • olavike
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1269

                                #1950
                                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                                Nüüd siis jõudis järg Elionini ka.

                                Comment

                                Working...