UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • adam_q
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1453

    #1876
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    irw õhtulehe bänneril on pokerstars.net :D kui .net ka blokeeritakse, siis on veel umbes 100 varianti, mida kasutada.
    Last edited by adam_q; 14.03.10, 21:50.

    Comment

    • noname
      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
      • Oct 2009
      • 2366

      #1877
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

      Hah.
      toimip.
      aeg starsis üks sess teha

      Comment

      • sadakrooni
        FPP Pro
        • Jan 2009
        • 254

        #1878
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        Õhtulehes oli hea kommentaar, et varsti blokitakse Google ka ära, sest NETI on piisavalt hea. :D

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #1879
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

          huvitav on see, et mul pole siiani veel kuskil midagi ära blokitud.. Elioni ühendus nii tööl kui kodus.. igalpool tuleb stars ja triobet jms kenasti ette..

          Comment

          • vennike
            Pokkerihai
            • Mar 2009
            • 1958

            #1880
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

            Algselt postitas Rage Vaata postitust
            huvitav on see, et mul pole siiani veel kuskil midagi ära blokitud.. Elioni ühendus nii tööl kui kodus.. igalpool tuleb stars ja triobet jms kenasti ette..
            elion boikoteerib EMTA-d ja selle ettekirjutusi

            Comment

            • Rahapada
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1178

              #1881
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

              funkab... samas mul on dns ja ip tehtud, niiet peabki funkama, peaks teise arvuti tagant proovima, kus seda tehtud pole

              edit: funkab
              Last edited by Rahapada; 15.03.10, 08:08. Põhjus: katsetasin

              Comment

              • adam_q
                Vana Tegija
                • Feb 2009
                • 1453

                #1882
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS



                vana kraam, ehk siin olnudki.

                aga viimased lõigud on head.

                Comment

                • jrgn hell
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 3328

                  #1883
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  Ei viitsi ennast ketasse ajada selle teemaga, aga õppimise mott on küll põhjas praegu.

                  Jmani welli neelan nagu piima ja nüüd see ka, et on vaja mingi mega turna kinni littida ja siis reporterisse uhkeldama minna

                  Comment

                  • LuuK
                    Vana Tegija
                    • Dec 2008
                    • 1138

                    #1884
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    Minule Triobeti tegevus ei meeldi. Mitte see, et nad litsentsi taotlevad ja see, et nad kohtusse lähevad - need on head asjad ja kohtu osas peaks ka õiglus nende pool olema.

                    Usun, et keegi ei eelda seaduste puhul, et 100% neid täidab; ollakse rahul näiteks 90%-ga. Üks asi on kui meie, "targad mängijad", siin arutleme ja keegi kuskile mingi juhendi juhtub tegema. Teine on see, kui juriidilised isikud avalikult propageerivad seadusest möödahiilimist. Nii võib seadust täitvate inimeste hulk langeda alla kellegi taluvuspiiri. Lisada veel kõrgendatud meediahuvi ja tulemus on see, et praegune meile sobiv JOKK olukord võib hakata ebasoodsamaks muutuma.

                    Tegelikult ei saa ma aru Triobeti tegevusest ka nende kohtuasja arvestades. Sellise juhendi avaldamine ütleb ju selgelt, et neid ei huvita Eesti Vabariigi seadused ega kohtu tegevus, mis peaks niikuinii muutma nende vastased sanktsioonid kehtetuks (esialgne õiguskaitse).
                    Last edited by LuuK; 15.03.10, 08:38.

                    Comment

                    • adam_q
                      Vana Tegija
                      • Feb 2009
                      • 1453

                      #1885
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      Triobetis vaadati/kuulati seda lugu

                      Comment

                      • sinisebra
                        Julm Donk
                        • Nov 2009
                        • 54

                        #1886
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                        "Järgmise nädala lõpuks peaks olema blokeeritud ligi 200 tuvastatud ebaseaduslikku veebilehte."

                        - EMTA, 12.03.2010

                        Comment

                        • InternetiPervert

                          #1887
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                          Algselt postitas blah
                          srlsy, kõik kardavad ja eeldavad midagi ja kõige ilmsem asi starsi suppordilt küsida ei tule kellelgi mõttese? wtf.
                          Pokerstrategy foorimis(kui ma ei eksi) oli keegi küsinud ja sealt öeldi umbes, et ei kommenteeri aga mängijate rahad on kaitstud.

                          E: otsisin selle kirja ka üles.

                          Hello Sander,

                          Thank you for your concern.

                          We are aware of the new online gaming legislation that has recently been
                          introduced in Estonia and are currently analysing the potential impact of
                          it. Unfortunately, we cannot give further details at this stage, but please
                          rest assured we will let our players know of any developments.

                          Please note PokerStars is licensed and based in Isle of Man, and we operate
                          our business in accordance with Isle of Man law.
                          Regardless of any future developments, we can assure you your funds are safe
                          with us and they will always be made accessible to you should you want to
                          cashout.

                          If you have any further queries, please do not hesitate to contact us.

                          Regards,
                          Last edited by Külaline; 15.03.10, 10:48.

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #1888
                            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                            Mind huvitaks, kas keegi kes pole dnsi seadeid vms muutnud ( ise olen ) kuhugi korralikule saidile ei pääse ka ? Ntx Stars, FT , Triobet, jne...
                            Vilistame selle seaduse peale ja grindime edasi :)

                            Comment

                            • Madis_89
                              Grinder
                              • Feb 2009
                              • 841

                              #1889
                              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                              Algselt postitas inward Vaata postitust
                              Mind huvitaks, kas keegi kes pole dnsi seadeid vms muutnud ( ise olen ) kuhugi korralikule saidile ei pääse ka ? Ntx Stars, FT , Triobet, jne...
                              Vilistame selle seaduse peale ja grindime edasi :)
                              Mina pole ja saan igale poole, elioni klient olen.

                              Comment

                              • Nylander
                                Jube Noob
                                • Oct 2009
                                • 175

                                #1890
                                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                                tahaks ka proovida kas see dnsi värk vunkab, oleks tore kui keegi teaks mõnda kohto mis on juba blokitud

                                Comment

                                Working...