Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS
Palun ütle mulle, mida saab EMTA teha, et ma ei saaks Eesti territooriumil PokerStarsis mängida? Absoluutselt mitte midagi! Pokkeritulusid nad ei saa elu sees pokkeritubadelt kätte karistades, neid saaksid nad kätte meelitades!
Kas sa pead MTÜ all silmas Eesti Pokkeriliitu? Kui jah siis see ei ole nii, et lähed ja teed. Kõige enne igale liidule on vaja korraliku põhikirja, eesmärki, tegevuskava ja presidenti, kes ei oleks suvaline tolvan vaid oleks isik, keda kuulataks! Kõik need ei käi üleöö, eriti veel kui liit koosneb mitmest klubist ja igal klubil on natuke erinev vaade. Kõik see vajab arutamist, kompromissde leidmist, kandidaate esitamist/valimist, mis kõik võtab aega ja väga palju aega! Aga see aeg on otsas ja liidu loomise teekond lõpusirgel - järgmine nädal on notari aeg.
Algselt postitas tolmuahv
Vaata postitust
Kas sa pead MTÜ all silmas Eesti Pokkeriliitu? Kui jah siis see ei ole nii, et lähed ja teed. Kõige enne igale liidule on vaja korraliku põhikirja, eesmärki, tegevuskava ja presidenti, kes ei oleks suvaline tolvan vaid oleks isik, keda kuulataks! Kõik need ei käi üleöö, eriti veel kui liit koosneb mitmest klubist ja igal klubil on natuke erinev vaade. Kõik see vajab arutamist, kompromissde leidmist, kandidaate esitamist/valimist, mis kõik võtab aega ja väga palju aega! Aga see aeg on otsas ja liidu loomise teekond lõpusirgel - järgmine nädal on notari aeg.
Comment