UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Firzen
    Grinder
    • Oct 2008
    • 605

    #1531
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    Ära muretse, küll jõutakse ka selle idee teostamiseni. Üks ei välista teist.
    avastasin, et see tubade nimekiri on välja lekkinud ja toppisin kohe artiklisse juurde. kui keegi on selle juba postitanud, siis öelda ja võtan maha.

    EDIT: võtsin maha
    Last edited by Firzen; 10.03.10, 18:29.

    Comment

    • nomerlot
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 2233

      #1532
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

      Algselt postitas Firzen Vaata postitust
      avastasin, et see tubade nimekiri on välja lekkinud ja toppisin kohe artiklisse juurde. siin on näha ja seal lõpus on link olemas. kui keegi on selle juba postitanud, siis öelda ja võtan maha.
      See lekkis juba eile siin foorumis, täna käis sama kiri ja list Postimehest ja õhtulehest läbi :D

      Comment

      • InternetiPervert

        #1533
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        Algselt postitas timukasr Vaata postitust
        Lisaks kui ma oleks riigikogus ja oleks võimalus netikasiinosid piirata, siis teeks ka seda.
        enne 91. aastat tahtsid kõik vabadust ning nüüd tahame seda piirama hakata. Vahet pole kuhu oma raha paned, ole sa siis mängusõltlane või mis iganes aga see probleemi ei lahendaks. Pigem suunata siis resursse nende inimeste aitamiseks vms

        Comment

        • levis
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1557

          #1534
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS


          Estonia
          Early 2010 Estonia started DNS filtering of "remote gambling sites" conflicting the renewed Gambling Act (2008). Estonia Implements Gambling Act. So far (2010-03-01) only one casino has obtained the proper license. The Gambling Act says - servers for the "legal" remote gambling must be physically located in Estonia. The latest local news is that Tax and Customs Board has compiled a blocking list containing over 200 sites which ISPs are to enforce. Previously Internet was completely free of censorship in Estonia.


          Estonia has joined the family of countries censoring Internet.
          Last edited by levis; 10.03.10, 19:47.

          Comment

          • Karelkorm
            Grinder
            • Nov 2009
            • 856

            #1535
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

            Lugedes siinseid kommentaare jääb küll soovida, et keegi olympsi mängima ei läheks(vähemalt püsivalt) :S a seal pidavat olema 200% kuni 600$ 1st depositor, mis on ahvatlev. Firzeni blogis muidugi head seisukohad (Y)

            Comment

            • levis
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1557

              #1536
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

              Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
              Lugedes siinseid kommentaare jääb küll soovida, et keegi olympsi mängima ei läheks(vähemalt püsivalt) :S a seal pidavat olema 200% kuni 600$ 1st depositor, mis on ahvatlev. Firzeni blogis muidugi head seisukohad (Y)
              Boonuse puhul on oluline teada, et millise RB-ga ta enam-vähem võrdub ja palju tuba üldse raket võtab. See up to 600$ boonus pole nüüd küll eriline näitaja

              Comment

              • pkmarek
                Jube Noob
                • Oct 2008
                • 193

                #1537
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                kust seda Firzeni blogi lugeda saab?

                Comment

                • Rando
                  Õpihimuline Mängur
                  • Jan 2010
                  • 316

                  #1538
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  Algselt postitas pkmarek Vaata postitust
                  kust seda Firzeni blogi lugeda saab?
                  sama
                  kas kas kuskil mingi tut ka on kuidas kasutada mingeid DNS google servereid.
                  Ma ei jaga seda värki.

                  Comment

                  • Karelkorm
                    Grinder
                    • Nov 2009
                    • 856

                    #1539
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    Algselt postitas pkmarek Vaata postitust
                    kust seda Firzeni blogi lugeda saab?
                    guugelda

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #1540
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      Algselt postitas Rando Vaata postitust
                      sama
                      kas kas kuskil mingi tut ka on kuidas kasutada mingeid DNS google servereid.
                      Ma ei jaga seda värki.
                      Selle teema viimased lehed on paksult materiali täis DNS kasutamiseks. Isegi pildid lisatud.

                      Comment

                      • Rando
                        Õpihimuline Mängur
                        • Jan 2010
                        • 316

                        #1541
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                        kas nüüd viimased aga mingi 20 lehte tagasi oli jah, tahtsin kindel olla.

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #1542
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                          Algselt postitas Rando Vaata postitust
                          kas nüüd viimased aga mingi 20 lehte tagasi oli jah, tahtsin kindel olla.
                          4. lehte tagasi, ehk 35. lehel

                          http://foorum.pokkeriprod.com/showth...t=1579&page=35

                          Comment

                          • jaans20
                            Julm Donk
                            • Apr 2009
                            • 51

                            #1543
                            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                            Algselt postitas Rage Vaata postitust
                            tähendab see seda, et kui sul on starmani või Elioni vms netiühendus.. siis vaikimisi on sul netiühenduse jaoks seadistatud vastava ISP ehk netiteenuse pakkuja nimeserverid (DNS server)... nimeserverid on vajalikud selleks, et kui kirjutad brauserisse nime nt pokerstars.com siis nimeserverist otsitakse vastavale nimele vastav IP ja suunatakse sind sinna lehele..

                            EDIT: telefoniraamatu analoog DNSi serverite mõtte seletamisel on (Y), lihtne ja arusaadav.

                            kui need nimed nüüd kustutada.. siis teoorias ei tohiks pokerstars.com lehekülge ette tulla, kuna su arvuti/brauser ei tea mis IP peale suunduda..

                            sellest probleemist aitab mööda minna kaks lahendust.. kirjutad oma arvutis hosts faili käsitsi vastavad kirjed sisse: IP saidi_nimi.com
                            nt. 77.87.179.116 pokerstars.com

                            või kasutad oma internetiühenduse puhul mõnda muud DNS serverit.. näiteks google.comi oma mille IP'd on 8.8.8.8 ja 8.8.4.4 , selleks pead võtma oma network connectionid lahti.. parem click sinu ühenduse ikoonil -> properties -> Internet protocol (TCP/IP) --> veelkord properties --> General tabist valid valiku -> Use the fallowing DNS server addresses ja sinna paned siis 8.8.8.8 ja 8.8.4.4 sisse.. ja ongi korras.. kui esmaspäeval tõesti kaob kõikide saitidega ühendus ära.. siis ma võin nii hosts faili tegemise kui ka DNS serveri vahetamise kohta teha piltidega manuali, mille siis palun rankal kuskile eraldi sticky topicusse panna...
                            Kuna ise olen suht lammas sellel alal , siis pöördusin ühe IT spetsi poole ja lasin tal nii seda kui ka teisi variante proovida , mis siin foorumis üles antud , kuid ei toiminud vähemalt mitte 24hpoker-i puhul. Mul on 24hpoker konto ja sinna enam ligi ei pääse, seega on olemas tuba millega saaksite kõik katsetada " your IP address is banned from using the poker software"

                            Comment

                            • Keiss
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1592

                              #1544
                              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                              Algselt postitas timukasr Vaata postitust
                              Lisaks kui ma oleks riigikogus ja oleks võimalus netikasiinosid piirata, siis teeks ka seda.
                              türi ja paide räägiks nagu seinaga siin. kes on tulumaksust ja kasiinodest rääkinud????? isegi ei viitsi vaielda poisud.

                              Comment

                              • ristijeesus
                                Klubi Liige
                                • Oct 2009
                                • 2533

                                #1545
                                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                                Algselt postitas jaans20 Vaata postitust
                                Mul on 24hpoker konto ja sinna enam ligi ei pääse, seega on olemas tuba millega saaksite kõik katsetada " your IP address is banned from using the poker software"
                                24hPoker.com ja kogu Entractioni võrk on sulgenud end Eesti mängijatele. See on nendepoolne sulgemine, mitte meie ISP-de oma.

                                Comment

                                Working...