Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***
No netis ristivastupidi. Gtd kaotataks(netis kõigil turkadel minu teada gtd) ,siis tuba võib julgelt kohe saneerimisprotsessi alustada .... unibetis overlay ntx väga tihe nähtus. Stars ja GG overlayd väga ei harrasta (gg puhul siis v.a nende see overlay milli kampaania). Starsis overlayga scammi ka saanud.... vaidlesid supoga 30 min. Oli standard server restart night päev(kõik turkad turbo/hyperid siis) ,üks nädal lampi silma järgi gtd ja reaalne prizepool ei paistnud õige ning avasin kalkulaatori... lühidalt overlay "kaotati" ära. See oleks priceless kui leiaks selle seinaga rääkimise vestluse + prnt screenid turka lobbydest. Supo ei saanud millestki aru.
Algselt postitas ranka
Vaata postitust
Comment