AMETLIK: Fox Den Poker Club / Bombay Club teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Söönlusikast
    Pokkerihai
    • Feb 2024
    • 3255

    #106
    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Jup. Üldiselt. Kings of Tallinn põhiturniirile on Olympic ju garanteerinud 500 000 eurot.

    Lihtsalt nad on äriettevõte, mis suvalisele turkale ei pane mõttetuid suuri garantiisid, mida isegi onlinest ei leia.

    Möngijana muidugi on see jabur, et need, kes igapäevaselt live mängivad, sellist turkat ei mängi. Taaskord hea näide sellest, et kui raha vedeleb maas, siis seda üles ei korjata ja hiljem selleks ei ole võimalust.

    EDIT: Parandus.
    No netis ristivastupidi. Gtd kaotataks(netis kõigil turkadel minu teada gtd) ,siis tuba võib julgelt kohe saneerimisprotsessi alustada .... unibetis overlay ntx väga tihe nähtus. Stars ja GG overlayd väga ei harrasta (gg puhul siis v.a nende see overlay milli kampaania). Starsis overlayga scammi ka saanud.... vaidlesid supoga 30 min. Oli standard server restart night päev(kõik turkad turbo/hyperid siis) ,üks nädal lampi silma järgi gtd ja reaalne prizepool ei paistnud õige ning avasin kalkulaatori... lühidalt overlay "kaotati" ära. See oleks priceless kui leiaks selle seinaga rääkimise vestluse + prnt screenid turka lobbydest. Supo ei saanud millestki aru.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #107
      Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
      No netis ristivastupidi. Gtd kaotataks(netis kõigil turkadel minu teada gtd) ,siis tuba võib julgelt kohe saneerimisprotsessi alustada .... unibetis overlay ntx väga tihe nähtus. Stars ja GG overlayd väga ei harrasta (gg puhul siis v.a nende see overlay milli kampaania). Starsis overlayga scammi ka saanud.... vaidlesid supoga 30 min. Oli standard server restart night päev(kõik turkad turbo/hyperid siis) ,üks nädal lampi silma järgi gtd ja reaalne prizepool ei paistnud õige ning avasin kalkulaatori... lühidalt overlay "kaotati" ära. See oleks priceless kui leiaks selle seinaga rääkimise vestluse + prnt screenid turka lobbydest. Supo ei saanud millestki aru.
      See ongi see näide, et overlay ei pruugigi olla nii hull, sest see hoiab klienti ja muude toodete juures. Selle eelduseks on, et muud tooted on olemas ja need tooted on saadaval 24/7.

      Kui aga muid tooteid pole või on limiteeritud kujul ning saadaval kolmapäevast kuni laupeävani kell 18:00 - 06:00 (laias laastus), siis kas see 17 000 eurot ülemakset on ikka ärimudeli sissearvutatud osa või läbikukkumise märk ebaõnnnestunud plaanist või tõesti tegeletakse altruismiga?

      Comment

      • Söönlusikast
        Pokkerihai
        • Feb 2024
        • 3255

        #108
        Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

        No ma juhuslikult tean ühte chesteri isikut(ei kedagi kõrgelt). Lühidalt "kuulujutt"(proovin hästi peen olla sõnastuses,et nõudekirja mitte saada) ,oli planeeritud,et esimene aasta kasumit ei tule...edasist plaani ei tea.

        Comment

        • Söönlusikast
          Pokkerihai
          • Feb 2024
          • 3255

          #109
          Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Dewerdt võiks tänase turka ka väita.
          Privador võiks võita tegelt.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #110
            Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
            Privador võiks võita tegelt.
            Jup. Mina tema poolt.

            E: Alles finaalis nägin, et ta sees. Go priva. Võidab kah!

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #111
              Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

              Kakahirmutis, ära enam foorumisse KTO stratti kirjuta. Privador 92-ga laamendas :D

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #112
                Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                Bljaa, kukkus rsk

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #113
                  Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Kakahirmutis, ära enam foorumisse KTO stratti kirjuta. Privador 92-ga laamendas :D
                  Mis ta nimi on, äkki homme tsekin :D

                  Ohtlik strat on, peab ikka tajuma.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #114
                    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                    Mis ta nimi on, äkki homme tsekin :D

                    Ohtlik strat on, peab ikka tajuma.
                    Rain M, finaallaud, kuus vist oli järgi. Tunned soliidsuse järgi ära, kes dressides ega meie moodi CK-ga kasinnis hulkumas ei käi :D

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #115
                      Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Rain M, finaallaud, kuus vist oli järgi. Tunned soliidsuse järgi ära, kes dressides ega meie moodi CK-ga kasinnis hulkumas ei käi :D
                      92o oli ju, KTO tabelis selge fold.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #116
                        Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                        Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                        92o oli ju, KTO tabelis selge fold.
                        Oot kumb see siis oli? 92s vä?

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #117
                          Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Oot kumb see siis oli? 92s vä?
                          92s ikka jah, 92o lisada range läheb paljuks juba

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #118
                            Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                            Tegin kiirkokkuvõtte: https://www.pokkeriprod.com/chesterf...024-tulemused/

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #119
                              Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                              92s ikka jah, 92o lisada range läheb paljuks juba
                              Kusjuures, ka mina arvasin, et iga 92o on KTO-tabelis. Palun ole järgmine kord täpsem, sest ilmselgelt ei ole mine ega priva, kes on sellest valesti aru saanud. Privadorile oleks võinud see turniiri maksta.

                              Saad, äkki postita need KTO tabelid uuesti siia, tahaks lähemalt suisa uurida, et äkki kuidagi kahesilma vahele jäänud veel midagi ülitähtsat. ?

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #120
                                Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Kusjuures, ka mina arvasin, et iga 92o on KTO-tabelis. Palun ole järgmine kord täpsem, sest ilmselgelt ei ole mine ega priva, kes on sellest valesti aru saanud. Privadorile oleks võinud see turniiri maksta.

                                Saad, äkki postita need KTO tabelid uuesti siia, tahaks lähemalt suisa uurida, et äkki kuidagi kahesilma vahele jäänud veel midagi ülitähtsat. ?
                                On ju selgelt näha et 92o on pehme munn, 92s on kõva munn

                                Comment

                                Working...