Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~
This^^ .. Tra need regularid on haiged vahel. Olen tähele pannud, et pole mõtet "võimelda" liiga palju seal, lihtsalt inimesed ei foldi eriti üldse millegipärast nl20s. Samas, second barreli ajal folditakse sitaks rohkem kui cbeti peale.. St, et vanad lihtsalt floativad, ja vaatavad, kas annad alla :D
Nonsd joon langes esimesed 16k kätt see kuu nagu suht joonlauaga tõmmatud, aga viimased 4k kätt on jäänud samale tasemele.. St, et käed on hakanud pidama :D
Missugune see breakeven nonsd eliksiir on siis, kui saladus pole? :P Ära bluffi liiga palju flopis/turnis - solution :)
Anyway, NL20 wr on 7 vist, over 55k hands. NL10 on fked up, peale downerit edasi ei mänginud, ehk 65k kätt ja wr migni 1 vist, kuna profit nullis :D
Algselt postitas Mäksu
Vaata postitust
Nonsd joon langes esimesed 16k kätt see kuu nagu suht joonlauaga tõmmatud, aga viimased 4k kätt on jäänud samale tasemele.. St, et käed on hakanud pidama :D
Missugune see breakeven nonsd eliksiir on siis, kui saladus pole? :P Ära bluffi liiga palju flopis/turnis - solution :)
Anyway, NL20 wr on 7 vist, over 55k hands. NL10 on fked up, peale downerit edasi ei mänginud, ehk 65k kätt ja wr migni 1 vist, kuna profit nullis :D
A 
Q
Comment