~ kjmrc - [ NL25 SH @ PS] ~

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #421
    Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

    Tänud kõigile soovituste eest, oli tore senikaua kuni asja jätkus :D

    Downer jätkus ja br jäi lihtsalt liiga väikseks, cashisin ära välja kõik.. Edu teistele ja naasen ehk kunagi ! Tuleb hakata tööd otsima välismaale :) Muud varianti siin ple, rohkem tulu ei tule kusagilt peale pokkeri :)

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #422
      Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

      Eks need downerid ole vahel brutaalsed jamh. 2010 lõpus jooksin NL25 ntx 1.5k$ alla EV, mis on ikka päris omajagu buyine, siis oli sick ahastus ka peal. Kuna mul oli siis diil tehtud ühe tyybiga kus ta coachis mind ja vastutasuks andsin talle osa kasumist ära ja ta tahtis, et ma hakkaksin täiesti nullist peale siis ma pmst volüümiga puhtalt surusin NL25st läbi, et NL50 jõuda. Mänguga oli iseenesest kõik korras aga raha nappis lihtsalt. Igavesti ka sitalt joosta ei saa ja 4 kuud hiljem olid juba NL200 lauad lahti. Seal küll hästi ei läinud aga see on juba mul isiklik fail segu sitast jooksust, black fridayst, tervisest, alla andmisest mida ma kahetsen ja igasugu muust pasast.

      Vähemalt kui tööd otsid siis laseks pokkerit ikka kõrvale. Endal muidugi kooliga oli life fail ja mul eestist täiesti võimatu leida tööd. NL25ga isegi teeks kuus rohkem raha kui sellise tööga kuhu ma lagi kvalifitseeruks. Back-up plaanid on muidugi olemas aga see juba teine teema.
      Last edited by qbj0hn; 14.03.12, 02:05.

      Comment

      • MagicFriend
        Õpihimuline Mängur
        • Sep 2010
        • 369

        #423
        Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

        2 nadalat tagasi:

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



        ja nyyd: Downer jätkus ja br jäi lihtsalt liiga väikseks, cashisin ära välja kõik.. Edu teistele ja naasen ehk kunagi !




        this! >

        [YOUTUBE]tyqQqalAtNA[/YOUTUBE]

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #424
          Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

          ai jah :S.

          TO: magicfriend. Arvatavasti cashis välja hea kuu võidud. Elu vajab ka elamist ju.
          Aga jah. Edu siis.

          Sõpruse puiestee - Lotovõit

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #425
            Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

            lolz, cashisin kõik välja, kuna mul jah vaja ka elada ja pigem raiskan raha enda peale ja elamise peale, kui lihtsalt doomeriga kingin selle ära.
            ja magicfriend, jah, kuu täpselt oligi selline ja kõik oli tip-top ja gigahiiter peal.. nüüd sain gigahiiteri kaela, mu terve profit lendas vastu taevast ja enda br'st ka põhimõtteliselt pool, niiet ei näe pointi hetkel jätkata, kuna kui pean valima, kas riskida ja elada ülejäänud kuu 150 euriga või siis kanda kõik välja ja elada 500+ euroga ja otsida ehk tööd või siis mingit teist võimalust pokkeri teekonnas sis obv valin viimase ;D

            ja qbj0hn, ty, head kommentaarid, ilmselt tuleb mingihetk tööd otsida jah ja saada uuesti nö. br ja kindel sissetulek ja sis saab ka pokkerit kõrvale taguda :) Ja obv, et mina teeniks ka nl25 rohkem kui Eestis tööle läheks :D:D

            backdoor, sebi mind soome tööle :D

            Comment

            • HerrJanks
              Pokkerihai
              • Jul 2011
              • 3769

              #426
              Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

              No mängi siis nl25:D

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #427
                Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

                Anna rolli :D

                Comment

                • emmimees
                  Klubi Liige
                  • Aug 2010
                  • 2719

                  #428
                  Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

                  Niiet lõppkokkuvõttes on Prima ikkagi confirmed rigged?

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #429
                    Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

                    Eiole rigged ükski tuba, lihtsalt ülipask jooks seekuu Primas. Nüüd tuleb mõelda, mis edasi saab :D Teen enamus evente MM, äkki õnnestub miskit hittida ;D

                    Comment

                    • HerrJanks
                      Pokkerihai
                      • Jul 2011
                      • 3769

                      #430
                      Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

                      Osta lotot:D

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #431
                        Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

                        rofl.. one in a zillion on seal võiduvõimalused :D

                        Comment

                        • Priidix
                          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                          • Jun 2009
                          • 2839

                          #432
                          Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

                          Cashout -> kasinni ära -> punasele = WIN

                          Comment

                          • Relamz
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1467

                            #433
                            Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

                            Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                            rofl.. one in a zillion on seal võiduvõimalused :D
                            Mul täna kindel plaan hittida. Panen isegi pöidla pihku, et luckbox generaator hakkaks võimsamalt töötama.

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #434
                              Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

                              No gl Relamz. :D Ma eiteagi, kas täna minna mängima Oly või ei ;p

                              Aa muide, ma siin ikka kaalusin ja otsustasin ikka mängida edasi, jätsin NL10 br sisse ja toksin vaikselt seda, esimene sess tehtud +2,7 bi. Üliigav oli nagu kodus ja lolz, äkki grindin ikka elamisraha kokku ja saab limiidist ka üles liikuda varsti :)

                              Comment

                              • Pumper
                                Klubi Liige
                                • Mar 2009
                                • 2359

                                #435
                                Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

                                20bi jätsid?

                                Comment

                                Working...