~ kjmrc - [ NL25 SH @ PS] ~

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #241
    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    endal sama probleem alla liikumisega. ego lihtsalt ei luba seda teha (jah ma tean, et nii ei tohiks olla). õnneks pole veel kunagi pidanud alla liikuma, aga eelmine kuu olin sellele mingi aeg väga lähedal. aga siis oleks ka ilmselt swedpanga kontolt raha juurde kütnud ja edasi lasknud mitte alla liikunud.

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #242
      Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

      Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
      endal sama probleem alla liikumisega. ego lihtsalt ei luba seda teha (jah ma tean, et nii ei tohiks olla). õnneks pole veel kunagi pidanud alla liikuma, aga eelmine kuu olin sellele mingi aeg väga lähedal. aga siis oleks ka ilmselt swedpanga kontolt raha juurde kütnud ja edasi lasknud mitte alla liikunud.
      Tegin ka nii eelmine kuu ja selle kuu alguses :D:D

      Comment

      • HerrJanks
        Pokkerihai
        • Jul 2011
        • 3769

        #243
        Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

        Ma elasin läbi 40BI'se languse:)

        Comment

        • ziimukaz
          Grinder
          • Jan 2010
          • 741

          #244
          Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

          Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
          Ma elasin läbi 40BI'se languse:)
          No sul on mingi 300BI BRM ka ju või eksin? :D

          Comment

          • HerrJanks
            Pokkerihai
            • Jul 2011
            • 3769

            #245
            Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

            100 oli, nüüd kasutan kohati vähem

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #246
              Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

              Omalt poolt ütleks, et otsi veel paremaid laudu ja maksa veel vähem regualridele "coolereid" kinni.

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #247
                Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                Omalt poolt ütleks, et otsi veel paremaid laudu ja maksa veel vähem regualridele "coolereid" kinni.
                Tõsi ta on :) Ja 40 bi swingiks oleks ma juba busto :D

                Comment

                • HerrJanks
                  Pokkerihai
                  • Jul 2011
                  • 3769

                  #248
                  Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                  Siis peab ennem alla liikuma, pokkerimängija oskused ei tohiks tal lasta bustoks lennata:)

                  Comment

                  • rollkopter
                    Grinder
                    • Oct 2011
                    • 501

                    #249
                    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                    omg, 4 bi kaotuseid tuleb ühe sessiga ette koguaeg :S
                    ma saaks aru et - 20 BI, siis võiks juba mõelda et hmm mis toimub
                    Last edited by rollkopter; 07.02.12, 14:33.

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #250
                      Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                      Asi polegi nii väga mitu bi, vaid selles, et igapäev miinust teha mõjub ülipasalt mulle.

                      Comment

                      • altzie
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 169

                        #251
                        Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                        Siinkohal oleks võib-olla abiks vähem HEM'i vahtida ja koguaeg näpuga ajada, et kas ma nüüd olen 1bi up või 2bi down. Nii ei lase -1bi sessil end üldse segada, st sa isegi ei tea täpselt mis su seis on. Vähemalt minul töötab see väga hästi.

                        Comment

                        • HerrJanks
                          Pokkerihai
                          • Jul 2011
                          • 3769

                          #252
                          Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                          HEM'i vahtimine vahepeal on minu meelest väga halb harjumus ja põhjustab result oriented mängu(vähemalt minu puhul).
                          Endal oli päris kõvasti see küljes, vahtisin iga minut mängu ajal HEM'i, püüdsin lahti saada ja sain hakkama, enam ei teki mingit vajadust seda teha. Võin 10BI up or down olla ja ei ole vajadust vaadata.

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #253
                            Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                            Algselt postitas altzie Vaata postitust
                            Siinkohal oleks võib-olla abiks vähem HEM'i vahtida ja koguaeg näpuga ajada, et kas ma nüüd olen 1bi up või 2bi down. Nii ei lase -1bi sessil end üldse segada, st sa isegi ei tea täpselt mis su seis on. Vähemalt minul töötab see väga hästi.
                            Tunnistan, et varem vahtisin järjepidevalt Hem'i, aga nüüd viimased 3 nädalat olen suutnud igapäev nii mängida, et vaatan alles siis, kui sess läbi ja tunnistan, et nii kui enam ei vaata käimasoleva sessi infot, siis mäng on paranenud imo, teed rohkem paremat mängu ja ei teki sellist tilti, et ohhh tra, olen jälle 4 bi miinuses vms. :P

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #254
                              Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                              Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                              HEM'i vahtimine vahepeal on minu meelest väga halb harjumus ja põhjustab result oriented mängu(vähemalt minu puhul).
                              Endal oli päris kõvasti see küljes, vahtisin iga minut mängu ajal HEM'i, püüdsin lahti saada ja sain hakkama, enam ei teki mingit vajadust seda teha. Võin 10BI up or down olla ja ei ole vajadust vaadata.
                              +zillion

                              Comment

                              • Pumper
                                Klubi Liige
                                • Mar 2009
                                • 2359

                                #255
                                Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                                Hemi vahtimise vältimiseks peaks olema suur bankroll, et biidid ei kõiguta ja ei teki huvigi vaadata seisu. Kui oled 20 bi-ga siis on selge et mitme järjestikuse kaotuse tagajärjel tekib ebakindlus ja tahad oma BR seisu kontrollida. Ehita madalal bankroll ja ongi lahendus leitud.

                                Comment

                                Working...