~ kjmrc - [ NL25 SH @ PS] ~

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #271
    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Algselt postitas Mäksu Vaata postitust
    kas tõesti seal microgamingus tasubki lihtsalt nittida, oodata oma nutsi ja nuppe klõbistada? sest ma olen mingi 24/19 vms eimäleta täpselt siin 15k käsi perset otsast võimelnud barreldanud, cbete raisenud floatinud ja turni cbete raisenud, aga foldida ei taheta ja tänu sellele kokkuvõttes kaotan julmalt kuna koguaeg pean foldima ja tüübid ei foldi mu võimlemisele üldse kurat raisk.

    ahjaa ma lappasin siin lehti nüüd edasi ja tagasi, kuidas sul see nonSD hetkel on? mul ongames suutsin leida selle breakeven nonSD eliksiiri, aga microgamingus vastupidi, persetki ei ole kasu nagu joonlauaga otse alla, võibolla olen liiga loose ja üritan vastaseid panna liigapalju foldima flopis/turnis kuid siis riveriks on kuradi pea tühi ja tean, et olen 100% biit ning vastased ka ei foldi ja pean loovutama selle poti hoopis neile, ei tea ise ka enam mis värk on.
    This^^ .. Tra need regularid on haiged vahel. Olen tähele pannud, et pole mõtet "võimelda" liiga palju seal, lihtsalt inimesed ei foldi eriti üldse millegipärast nl20s. Samas, second barreli ajal folditakse sitaks rohkem kui cbeti peale.. St, et vanad lihtsalt floativad, ja vaatavad, kas annad alla :D

    Nonsd joon langes esimesed 16k kätt see kuu nagu suht joonlauaga tõmmatud, aga viimased 4k kätt on jäänud samale tasemele.. St, et käed on hakanud pidama :D
    Missugune see breakeven nonsd eliksiir on siis, kui saladus pole? :P Ära bluffi liiga palju flopis/turnis - solution :)

    Anyway, NL20 wr on 7 vist, over 55k hands. NL10 on fked up, peale downerit edasi ei mänginud, ehk 65k kätt ja wr migni 1 vist, kuna profit nullis :D

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #272
      Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

      Üle pika aja selline setup :D

      Prima Network $20.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1631944
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

      SB: $24.25 - VPIP: 18, PFR: 16, 3B: 9, AF: 3.2, Hands: 608
      BB: $21.03 - VPIP: 26, PFR: 24, 3B: 2, AF: 1.9, Hands: 164
      UTG: $21.13 - VPIP: 18, PFR: 15, 3B: 6, AF: 4.6, Hands: 1960
      MP: $21.77 - VPIP: 32, PFR: 22, 3B: 7, AF: 1.1, Hands: 326
      Hero (CO): $21.50 - VPIP: 20, PFR: 14, 3B: 5, AF: 2.8, Hands: 119342
      BTN: $23.61 - VPIP: 23, PFR: 14, 3B: 5, AF: 1.1, Hands: 323

      Pre Flop: ($0.30) Hero is CO with A A
      1 fold, MP raises to $0.60, Hero raises to $2, BTN calls $2, 2 folds, MP raises to $21.77, Hero calls $19.50 all in, BTN calls $19.77

      Flop: ($65.34) 8 6 T (3 players - 1 is all in)

      Turn: ($65.34) 9 (3 players - 1 is all in)

      River: ($65.34) 2 (3 players - 1 is all in)

      Final Pot: $65.34
      MP shows Q Q
      Hero shows A A
      BTN shows K K
      BTN wins $0.54
      Hero wins $61.80
      (Rake: $3.00)

      See on snapshove eks?

      Prima Network $20.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1631945
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

      UTG: $20.00 - VPIP: 21, PFR: 18, 3B: 4, AF: 6.3, Hands: 575
      MP: $48.18 - VPIP: 19, PFR: 15, 3B: 6, AF: 3.3, Hands: 929
      CO: $29.93 - VPIP: 47, PFR: 29, 3B: 0, AF: 2.3, Hands: 86
      Hero (BTN): $22.44 - VPIP: 20, PFR: 14, 3B: 5, AF: 2.8, Hands: 119342
      SB: $40.36 - VPIP: 17, PFR: 14, 3B: 7, AF: 3.3, Hands: 3859
      BB: $7.95 - VPIP: 58, PFR: 8, 3B: 0, AF: 0.9, Hands: 12

      Pre Flop: ($0.30) Hero is BTN with K K
      2 folds, CO raises to $0.43, Hero raises to $1.40, 1 fold, BB calls $1.20, CO calls $0.97

      Flop: ($4.30) 4 2 2 (3 players)
      BB bets $6.55, CO calls $6.55,

      Comment

      • Murdock
        Grinder
        • Jun 2010
        • 690

        #273
        Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

        jep iizi aller, oled siin pmst koguaeg ees

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #274
          Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

          Mida kõrgemale lähed, seda vähem folditakse. Pre folditakse rohkem aga postflop vähem ja vead on kallimad tulema.

          Comment

          • virukunn
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 2036

            #275
            Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

            Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
            Missugune see breakeven nonsd eliksiir on siis, kui saladus pole? :P Ära bluffi liiga palju flopis/turnis - solution :)
            Vaata need 2 videot ära mis saatsin ja võta õppust sealt. Ise kaotasin enne nonSD üle 10bb/100, aga nüüd on plussis.

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #276
              Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

              Algselt postitas virukunn Vaata postitust
              Vaata need 2 videot ära mis saatsin ja võta õppust sealt. Ise kaotasin enne nonSD üle 10bb/100, aga nüüd on plussis.
              viitsid, saada mulle ka linki. ma kaotan ka jube palju non sd. tänud ette!

              Comment

              • harryahven
                Pokkerihai
                • Dec 2009
                • 1964

                #277
                Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                +1, tyty

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #278
                  Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                  virukunn, Ep 1 vaatasin ära, teise jaoks hetkel pole mahti, avastasin, et mul need S1 ja S2 videod arvutis rofl.. :D

                  Midagi rõõmustavat nädalavahetusse mineku puhul..

                  Prima Network $20.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1632048
                  DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                  UTG: $10.38 - VPIP: 61, PFR: 11, 3B: 9, AF: 3.5, Hands: 160
                  MP: $26.28 - VPIP: 17, PFR: 15, 3B: 6, AF: 4.8, Hands: 2528
                  CO: $20.00 - VPIP: 22, PFR: 18, 3B: 7, AF: 3.4, Hands: 1127
                  BTN: $21.48 - VPIP: 19, PFR: 14, 3B: 6, AF: 4.3, Hands: 3063
                  SB: $21.23 - VPIP: 19, PFR: 16, 3B: 4, AF: 3.0, Hands: 670
                  Hero (BB): $20.15 - VPIP: 20, PFR: 14, 3B: 5, AF: 2.8, Hands: 120973

                  Pre Flop: ($0.30) Hero is BB with K 8
                  UTG raises to $0.40, 1 fold, CO calls $0.40, 2 folds, Hero calls $0.20

                  Flop: ($1.30) Q A T (3 players)
                  Hero checks, UTG checks, CO checks

                  Turn: ($1.30) 8 (3 players)
                  Hero checks, UTG checks, CO checks

                  River: ($1.30) J (3 players)
                  Hero checks, UTG checks, CO checks

                  Final Pot: $1.30
                  UTG mucks T A
                  CO mucks 6 9
                  Hero shows K 8
                  Hero wins $1.24
                  (Rake: $0.06)

                  Esimene sel aastal.. OK, täna rohkem siia ei satu ilmselt ja ära napsi peale :D

                  Comment

                  • Mäksu
                    FPP Pro
                    • Aug 2009
                    • 238

                    #279
                    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                    kui need videod riigisaladus ei ole siis võiks keegi mullegi lingid shippida.

                    ajah mis see eliksiir seal on iikka kui enamus vendi on lauas 17/15 või 20/18, any 2 cbet ja any 2 raised nende cbeti foldivad koguage ära seal nitiurkas. või kui cbetile mingi vend ntx ei foldinud siis fold to turn cbet oli ikka keskmiselt 65%, potid olid sellised mõnusad 0.65$ keskmiselt

                    Comment

                    • Poke
                      Grinder
                      • Mar 2010
                      • 995

                      #280
                      Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                      Algselt postitas Mäksu Vaata postitust
                      kui need videod riigisaladus ei ole siis võiks keegi mullegi lingid shippida.

                      ajah mis see eliksiir seal on iikka kui enamus vendi on lauas 17/15 või 20/18, any 2 cbet ja any 2 raised nende cbeti foldivad koguage ära seal nitiurkas. või kui cbetile mingi vend ntx ei foldinud siis fold to turn cbet oli ikka keskmiselt 65%, potid olid sellised mõnusad 0.65$ keskmiselt
                      +1 mul läks ka kikki nende videode peale millest jutt käib

                      Comment

                      • Owner85
                        Klubi Liige
                        • Aug 2009
                        • 2146

                        #281
                        Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                        ˇoleks võinud raha ka saada selle käega,UTGlt oleks kenasti saanud pigistada

                        Comment

                        • tonis
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2008
                          • 334

                          #282
                          Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                          Tõenäoliselt käib jutt DC "The thin red line" videoseeriast?

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #283
                            Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                            Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
                            ˇoleks võinud raha ka saada selle käega,UTGlt oleks kenasti saanud pigistada
                            bet oleks liiast, kõik oleks foldinud ja keegi polekski näinud, et royali said :(

                            Comment

                            • camu
                              Super Moderaator
                              • Jan 2009
                              • 3411

                              #284
                              Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                              Algselt postitas tonis Vaata postitust
                              Tõenäoliselt käib jutt DC "The thin red line" videoseeriast?
                              jah

                              Comment

                              • g00000se
                                Vana Tegija
                                • Apr 2010
                                • 1047

                                #285
                                Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                                Kehvalt mängitud käsi ju :/ Peaks hiljemalt turnis panustamisega pihta hakkama. Oleks sulle riverisse A või T tulnud, oleksid probably mossitanud seal oma flushiga :D

                                Comment

                                Working...