Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~
Õiget juttu räägid! Aga endal enam HEMi vahtimisega probleeme ei ole.. :) Hakkangi jälle sessiga pihta!
Algselt postitas Pumper
Vaata postitust


Comment