~ kjmrc - [ NL25 SH @ PS] ~

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #256
    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Hemi vahtimise vältimiseks peaks olema suur bankroll, et biidid ei kõiguta ja ei teki huvigi vaadata seisu. Kui oled 20 bi-ga siis on selge et mitme järjestikuse kaotuse tagajärjel tekib ebakindlus ja tahad oma BR seisu kontrollida. Ehita madalal bankroll ja ongi lahendus leitud.
    Õiget juttu räägid! Aga endal enam HEMi vahtimisega probleeme ei ole.. :) Hakkangi jälle sessiga pihta!

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #257
      Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

      Niih.. 20k kätt tehtud see kuu ja seis endiselt selline, et pole plusspoolele saanud veel :D Jooksen üle EV aga endiselt rõvedalt ei tule ühtegi asja kokku.

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #258
        Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

        Aga NL20 ikka?

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #259
          Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

          NL20 jah.. Lõpetasin just 200 minutilise sessi, algus räigelt aukus aga suutsin lõpetada -0.5bi tulemiga. Vahepeal mõtlesin juba, et fked up ja eiteagi mis saab edasi. :D Sessuhtes, et mul pole soovi NL5/NL10 lahmida, kui ei saa hakkama nl20 siis pole nagu erilist mõtet üldse mängida.. Vaatan lähipäevil mõned videod ja maitea, homme teen ka vast ühe sessi ja siis see nädal rohkem ei mängi.. Ma ei saa enam aru, kas see on lihtsalt "sitt jooks" või ma ei biidi :D Lihtsalt 1,5 nädalat juba nonstop biite.. nonsd joon jookseb straight to hell :D
          Last edited by kjmrc; 09.02.12, 15:58.

          Comment

          • virukunn
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 2036

            #260
            Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

            Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
            NL20 jah.. Lõpetasin just 200 minutilise sessi, algus räigelt aukus aga suutsin lõpetada -0.5bi tulemiga. Vahepeal mõtlesin juba, et fked up ja eiteagi mis saab edasi. :D Sessuhtes, et mul pole soovi NL5/NL10 lahmida, kui ei saa hakkama nl20 siis pole nagu erilist mõtet üldse mängida.. Vaatan lähipäevil mõned videod ja maitea, homme teen ka vast ühe sessi ja siis see nädal rohkem ei mängi.. Ma ei saa enam aru, kas see on lihtsalt "sitt jooks" või ma ei biidi :D Lihtsalt 1,5 nädalat juba nonstop biite.. nonsd joon jookseb straight to hell :D
            Mul su kohta ~300 kätt ja oled mul 14/12 statsidega + snapfoldid peaaegu igale stealile. Mitu lauda korraga mängid ?

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #261
              Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

              Algselt postitas virukunn Vaata postitust
              Mul su kohta ~300 kätt ja oled mul 14/12 statsidega + snapfoldid peaaegu igale stealile. Mitu lauda korraga mängid ?
              6-8.. Lol.. päris solid statsid :D aga jah sellepärast ma snapfoldingi stealidele, et olen 14/12 :) Mis su SN? Eks ma ikka 3betin ka aga mitte iga rääbisega, ei näe pointi sellel long-runis.

              Comment

              • HerrJanks
                Pokkerihai
                • Jul 2011
                • 3769

                #262
                Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                Barrelda rohkem ja bluffi rivereid rohkem, should work.

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #263
                  Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                  Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                  Barrelda rohkem ja bluffi rivereid rohkem, should work.
                  Polnud su posti lugenud, aga viimane sess tegingi nii, nagu soovitasid just :D:D Ja peab ütlema, et toimis - lõpp hea, kõik hea, päev plussis :)

                  Muidu selle barreldamise kohta, oleneb täiesti flopist ja mitme vastase vastu, kui ikka näen, et pole mõtet mitu barrelit panna teatud vastase vastu siis tundub nt second barrel waste of money.. Ja 2 vastase vastu üldiselt täiesti missed floppi ei cbeti.. Ei näe pointi.. Aga noh, nagu ütlesin, oleneb täiesti vastas(t)est.

                  Comment

                  • rollkopter
                    Grinder
                    • Oct 2011
                    • 501

                    #264
                    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                    mida hullem nit oled, seda vähem shorthanded sobib, seega äkki proovid FRi?

                    Comment

                    • Poke
                      Grinder
                      • Mar 2010
                      • 995

                      #265
                      Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                      ma vaatan ka, 14/12 statsidega toidab fr väga ilusti

                      6max võiks olla stats rohekm 20/15 , 26/18 või midagi sinnapoole, nii olen mina kuulnud.

                      võid proovida miski 20k kätt samas stiilis fr, vaata kas saad paremad tulemused kui 6maxis
                      FR- saaksid vb mõned lauad ka lisada, kuna seal aeglasem mäng vähe

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #266
                        Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                        rollkopter - ma ei lähe kunagi FRi mängima.

                        Poke - Mu statsid NL10-NL20 SH on 20/15, 118k käe peale.

                        14/12 oli tal kõigest minu pisike sample. (300 kätt)

                        Homme vaatan Thin Red Line mõned episoodid ära :)
                        Anyway, päev edukalt lõppenud.. Panen kuu graafiku ka siia, see nädal rohkem ei mängi ilmselt, võib-olla homme üks sess, aga pole kindel.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        Last edited by kjmrc; 09.02.12, 22:51.

                        Comment

                        • HerrJanks
                          Pokkerihai
                          • Jul 2011
                          • 3769

                          #267
                          Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                          miks R, L ei mängi? Sitaks head päevad minu arust mängimiseks, või teised plaanid?:P

                          Comment

                          • Mäksu
                            FPP Pro
                            • Aug 2009
                            • 238

                            #268
                            Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                            ma olen ka viimased 4 päeva microgamingus lasknud algul nl10 siis nl20 shotid, kokku nl20s ~-8bi ei tea kas olen pask või run pask(nl10s samas +16bi 7k käega) või pigem ikka esimest, olen näind sind lauas mängid 18/14 dno palju sample oli, aga suht kergelt annad alla jah, cbetile foldid 69%, 3betile foldid palju jne jne, tundub nagu suht nit selline, aga jaanuari graafik oli +25bi, w00t. kas tõesti seal microgamingus tasubki lihtsalt nittida, oodata oma nutsi ja nuppe klõbistada? sest ma olen mingi 24/19 vms eimäleta täpselt siin 15k käsi perset otsast võimelnud barreldanud, cbete raisenud floatinud ja turni cbete raisenud, aga foldida ei taheta ja tänu sellele kokkuvõttes kaotan julmalt kuna koguaeg pean foldima ja tüübid ei foldi mu võimlemisele üldse kurat raisk. isegi need osad nitimad vennad fold cb to raise 20% no mis imevigur. kõlab nagu luksus, aga kuradi made handi või combo draw vastu siis nad on meistrid foldima.. ega ma mingi pokkerigeenius ei ole, siin tõksutanud ikka nl10-nl20 nii väikse winratega aga pigem rakeback pro, seega küsimus kas su nitine mängustiil toidab MG's ja palju overal winrate ka on..

                            see microgaming tundub ikka paradiis ongame kõrval, ongaames kõva 200k hande nl10 lõpuks winrate oli 2bb/100, algul 8bb/100 aga siis kaotasin 70k käega 40bi, lauad täis regulare kes võitsid normilt (ptrisin siin osasid kellega suur sample) ja täis nitte kes ei anna actionit ja mõtlesin, et sõitke sitale mängige ise üksteise nittide vastu ja kasutasin 80%rb+boonus coolhandpokeri võimalust ja nüüd tundub et boonuse lõppedes tahaks microgamingus ikka edasi mängida.

                            ahjaa ma lappasin siin lehti nüüd edasi ja tagasi, kuidas sul see nonSD hetkel on? mul ongames suutsin leida selle breakeven nonSD eliksiiri, aga microgamingus vastupidi, persetki ei ole kasu nagu joonlauaga otse alla, võibolla olen liiga loose ja üritan vastaseid panna liigapalju foldima flopis/turnis kuid siis riveriks on kuradi pea tühi ja tean, et olen 100% biit ning vastased ka ei foldi ja pean loovutama selle poti hoopis neile, ei tea ise ka enam mis värk on.
                            Last edited by Mäksu; 10.02.12, 01:45.

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #269
                              Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                              Mäksu, loe "The poker blueprint" läbi.

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #270
                                Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                                Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                                miks R, L ei mängi? Sitaks head päevad minu arust mängimiseks, või teised plaanid?:P
                                Kle see ndv peab diskole minema ära paariks päevaks.. Saab mindseti korda ja ei tegele kaartimänguga :D
                                Aga üldiselt olen üritanud ikka mängida nädalavahetusel ka, kuna reede/laup õhtuti lauad ikka ülikuldsed Trios.. Aga vaja naisega ka aega veeta niiet jah.. tra ma kulutan nii palju aega pokkerile, et naisega vahest ei jäägi aega olla :D

                                Comment

                                Working...