Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~
Einoo ma võtsin seda kui standard stealimist btni poolt ja oleks patt selles olukorras mitte 3bettida imo. Ma ei taha jääda OOP JJ'ga flopil, seega on imo targem juba lõpetada see käsi preflop ära, kuna tegemist pole meil AA'ga vaid JJ'ga.
Einoo ma võtsin seda kui standard stealimist btni poolt ja oleks patt selles olukorras mitte 3bettida imo. Ma ei taha jääda OOP JJ'ga flopil, seega on imo targem juba lõpetada see käsi preflop ära, kuna tegemist pole meil AA'ga vaid JJ'ga.
K 

Comment