~ kjmrc - [ NL25 SH @ PS] ~

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #301
    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Jea.. Täna playmakersi cup turniir ka trios.. loodame parimat :D

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #302
      Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

      Kuu lõpuks plusspoolel.. Aga juhtus selline kurb asi, et tegin formati ja kuidagimoodi ei exportinud käsi ära ja nüüd mingi 125k sämplet läinud, nii enda kui ka vastaste statsid.. oehh :D Mul ikka juhtub rsk:D

      Keegi tore inimene, kes on mänginud NL20 pikemalt (100-200k handi) Triobetis saaks mulle kuidagi vastaste käsi jms anda? Hetkel kõikide vastaste kohta statsid nullis :S Võib ka mingi väikse summa eest, kui muidu ei viitsi.. tõesti oleks vaja rsk, ainult trio noted mul alles :D

      Comment

      • HerrJanks
        Pokkerihai
        • Jul 2011
        • 3769

        #303
        Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

        Tubli!:D

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #304
          Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

          rofl.. ülitubli jah.. krdi sitt ikka küll, mõne regi vastu oli 6.6k kätt infot :D

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #305
            Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

            Tra, forreal Triobet, tee midagi enda softiga.. Lihtsalt kohutav kuidas tõmbab läägiseks ja prose üleni kooma, kui 6 lauaga mängin..
            Tegin isegi formati, et puhastada pasast jms, aga ei midagi, ventikad undavad nonstop kui lauad ees.. Peab vist muu toa valima, ei suuda lihtsalt selle läägiga ja koomas arvutiga grindida.. mäletan häid aegu, kui PSis oli 12 lauda ees ja asi jooksis nagu suusk mööda lund.. Herrjanks, peaks ka vist nl16ga liituma, kuuldavasti pidi seal palju annetajaid olema :D

            Comment

            • harryahven
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1964

              #306
              Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

              hetkel mul lauaarvuti tartus ja mängin 5 aastat vana läpakaga, 1g rami jne, 6 lauda jookseb ilusti

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #307
                Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                Mul jookseb kah kuidagi, aga lihtsalt, mul üle visanud see pidev laggis mängimine.. Kerge lag on alati, näiteks starsis polnud sellist asja mitte kunagi.. Võrdlesin ka TM'ist Triot ja PSi.. 6 lauda starsis ees, võttis mälu 51 000K, 6 lauda trios ees, võttis mälu 161 000K..

                Lihtsalt eiviitsi koguaeg mingis laggis mängida ja sessi jooksul korra vähemalt jooksevad kõik lauad auti ka, niiet midagi teha ei saa..
                Ja ma mängin ka 4a vana läpakaga, 4gb rami jne.. Poh eiviitsi ajusi nussida endal ja valin muu toa vist.. Nagunii enamjaolt hea RB pärast olingi seal rohkem, ja noh fishe oli ka ikka, aga eks neid igalpool kui oskad otsida.

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #308
                  Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                  Sa lendad nagu mesilane ühelt õielt teisele.

                  Comment

                  • HerrJanks
                    Pokkerihai
                    • Jul 2011
                    • 3769

                    #309
                    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                    Investeeri tehnikasse, ma tegin seda kunagi kui suur hiiter oli ja tasus ära.

                    ~1k eure maksin umbes, ostsin veel kergelt kasutatud lapaka suht võimsa, sain kena sooduse selle pealt ja 27" monitori ja muud pisiasjad, nüüd on kena mängida.

                    Comment

                    • Pumper
                      Klubi Liige
                      • Mar 2009
                      • 2359

                      #310
                      Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                      Handhistory fail tuleb ära moveda, siis läeb kiireks, kui fail suur laagabki.

                      Comment

                      • Owner85
                        Klubi Liige
                        • Aug 2009
                        • 2146

                        #311
                        Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                        Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                        Sa lendad nagu mesilane ühelt õielt teisele.
                        +zillion,see et starsis jäid -4$ vms ei tähenda et seal biitida ei saa,tee üks kena aasta grindi ja supernovaga ka norm RB ja vaata jänksi,see võtab stacki enne juba kõigilt ära kui nad isegi blindi jõuavad lauda panna!

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #312
                          Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                          timz & Owner - Tunnistan jah, et olen viimasel ajal hüpanud ühest toast teise.. :D PSis oli see milestone promo sis hüppasin sinna, sis varsti jälle trio ja sis jälle starsi paariks päevaks ja sis jälle triosse.. :D Nüüdseks kaotasin pm kogu lifetime trio nl20 vastaste statsid + trio lag on juba ammuilma hulluks ajanud. Ainuke hea asi oli trio juures, et seal oli hea otsene RB, mis maksti iganädal kindlal kellajal.
                          Ega siin mujale eriti minna polegi kuskile - Olymps on rigged, Trio laggib, Pafi soft ei istu ja jääbki ainult PS.. Kuskil urkas ei meeldi mängida :D
                          Janks - Eks teen sama, kui suurt hiiterit kohtan :D Isu oleks suur uue läptopi üle, aga sinna alla 1k€ ei tahaks investeerida. Hetkel lambist sellist väljaminekut pole võimalik teha :D
                          Pumper - Peale formatit proovisingi uuesti tühja HH failiga, et kuidas on, aga ikka sama jama - neelab mälu nii mis jube ja laggib kui 6-8 lauda ees.. :D Võtsin Starsis 15 lauda lahti ja neelas 3x vähem mälu kui Trio + mitte ühtegi lagi raasugi. Niiet eitea, ei viitsi mõeldagi slle peale rohkem, valin uue toa, kus selliseid probleeme mul ei esine ja asi lahendatud :)

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #313
                            Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                            aasta 2012 ju, multisaiting ja multitalbing on mainstream xD.

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #314
                              Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                              Oleks nii ballalt rolli ja aega jalaga segada, sis võiks isegi :D

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #315
                                Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                                Vahepeal pole jõudnud mängida palju, kuna cashout on veninud mõned päevad ja siiamaani.. :D

                                Panin ennast olysse kirja, et täna õhtuks donkamas käia, nagunii eriti muud teha pole :D

                                Comment

                                Working...