~ kjmrc - [ NL25 SH @ PS] ~

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • harryahven
    Pokkerihai
    • Dec 2009
    • 1964

    #676
    Re: ~ kjmrc @ NL20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

    ega sul trio vahel lääginud ei ole? turbo laudades selline probleem, vajutan ära oma raisei näiteks ja siis juba aeg hakkab jooksma ja siis alles teeb panuse, vahel on 1-2sek stuck asi ja siis jookseb kiirelt edasi. tra see on nii tilting. kui on, siis kuidas lahendada? olen kuulnud, et tuleks mingit faili kustutada vms?! tra ei oska midagi kustutada

    Comment

    • mikk2468
      Vana Tegija
      • Nov 2009
      • 1039

      #677
      Re: ~ kjmrc @ NL20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

      Algselt postitas harryahven Vaata postitust
      ega sul trio vahel lääginud ei ole? turbo laudades selline probleem, vajutan ära oma raisei näiteks ja siis juba aeg hakkab jooksma ja siis alles teeb panuse, vahel on 1-2sek stuck asi ja siis jookseb kiirelt edasi. tra see on nii tilting. kui on, siis kuidas lahendada? olen kuulnud, et tuleks mingit faili kustutada vms?! tra ei oska midagi kustutada
      gamehistory.dat mõtled äkki.

      Comment

      • harryahven
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1964

        #678
        Re: ~ kjmrc @ NL20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

        leidsin, proovin

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #679
          Re: ~ kjmrc @ NL20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

          Mul on kah olnud jah täpselt samamoodi nagu Sul ja ei olegi väga midagi osanud teha, olen vahest lihtsalt kustutanud gamehistory.dat faili, tho ma ei tea, kas see aitab :D

          Comment

          • harryahven
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1964

            #680
            Re: ~ kjmrc @ NL20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

            kustutasin, ikka sama jama, tra mis tilt, cascade võimatu mängida. lööb laua ette ja mingi 2 sekki actida või juba sit out

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #681
              Re: ~ kjmrc @ NL20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

              Algselt postitas harryahven Vaata postitust
              kustutasin, ikka sama jama, tra mis tilt, cascade võimatu mängida. lööb laua ette ja mingi 2 sekki actida või juba sit out
              Welcome to Triobet :)

              Üsna buggine soft on jah seal, aga dunno, miski ära kah ei aja sealt millegipärast :D
              Mul tegelikult üsna harva läägib aga kui läägib sis korralikult :D

              Comment

              • Sheep123
                Räme Fish
                • Oct 2012
                • 6

                #682
                Re: ~ kjmrc @ NL20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

                Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                ega sul trio vahel lääginud ei ole? turbo laudades selline probleem, vajutan ära oma raisei näiteks ja siis juba aeg hakkab jooksma ja siis alles teeb panuse, vahel on 1-2sek stuck asi ja siis jookseb kiirelt edasi. tra see on nii tilting. kui on, siis kuidas lahendada? olen kuulnud, et tuleks mingit faili kustutada vms?! tra ei oska midagi kustutada
                täpselt sama probleem viimased päevad olnud ka Ladbrokesis, cash, MTT absoluutselt kõik lagib

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #683
                  Re: ~ kjmrc @ NL20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

                  Viiimase 10 turniiri jooksul 4 deep runni just 6maxides olnud, FR'id kõik aiataha läinud @ PS, tuleb vist MM laulukaks ka hoogu koguda ja SH MTT'dest osa võtta.. Muidugi kohad, mida saavutasin on suht kuldsed: 54. 43. 27. 13. koht :D Kui seda loogikat kasutada, siis järgmine on FT.


                  E: Laas kunagi kiunus, kuida ta standardilt sai 20-50 kohtasi, tundub, et mul sama "haigus" praegu.

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #684
                    Re: ~ kjmrc - NL10 SH ehk alustame algusest ~

                    Viimane post on aastast ... aga seda viga annab alati parandada.
                    Alustan uuesti pokkerimänguga, pole ~4 kuud eriti intensiivselt näppinud, mõned üksikud turniirid - ootasin hitti

                    Eile õnneks tuli see hit ja nüüd alustan uuesti NL10 mängimisega.
                    Egas rohkem polegi miskit kirjutada, genema! - avasin üle pika aja HEM'i ja vahtisin mis üldse sämpled ja profitid näitavad teatud limiitide kohta, jagan siis Teile ka:


                    NL10 SH

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    NL20 SH

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Lifetime (siin kindlasti rohkem sämplet, aga vahepeal oli format, siin ka mõned bi'd NL50-NL100)

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                    Edu laudades!

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #685
                      Re: ~ kjmrc - NL10 SH ehk alustame algusest ~

                      Olen põrunud ~2 korda liiga loose BRM pärast, seekord võtan tasa ja targu ja kasutan deep BRM, et vältida bustot ja nõrka mindsetti.
                      Kuna elamisraha välja eipea kandma, siis saan rahulikult geneda ja eks varsti külastan NL20 ka.

                      Comment

                      • Murdock
                        Grinder
                        • Jun 2010
                        • 690

                        #686
                        Re: ~ kjmrc - NL10 SH ehk alustame algusest ~

                        MIs limiiti lased ja palju siis on deep BRM su jaoks?

                        Comment

                        • kardaanirist
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 3675

                          #687
                          Re: ~ kjmrc - NL10 SH ehk alustame algusest ~

                          Algselt postitas Murdock Vaata postitust
                          palju siis on deep BRM su jaoks?
                          Algselt postitas Wolferk Vaata postitust

                          Aga ta järgis bankrolli.Ütles,et summa,millega lauda minna,ei tohiks olla rohkem,kui 10% bankrollist.Ei saa hästi aru,miks ainult 10%.Aga noh,arvestades Super Moderaatori juttu,et lauda ei tohiks minna rohkem,kui 3% bankrollist,siis on 10% ikka tunduvalt normaalsem.Ise arvan,et 20% bankrollist võib küll fishisesse lauda mängima minna.
                          obv.

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #688
                            Re: ~ kjmrc - NL10 SH ehk alustame algusest ~

                            Algselt postitas Murdock Vaata postitust
                            MIs limiiti lased ja palju siis on deep BRM su jaoks?
                            NL10 alustan peaaegu 40 bi'ga ja no uude limiiti ideaalis alla 30 BI kindlasti eironi, ideaalne on 40 BI.

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #689
                              Re: ~ kjmrc - NL10 SH ehk alustame algusest ~

                              Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                              obv.
                              :D
                              Solid 20% br'ist :D

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #690
                                Re: ~ kjmrc - NL10 SH ehk alustame algusest ~

                                Homme siis TCOOP EVENT #1 $27, tegin $100 depo ja pilet nagu naksti kontol + võtan ka muud 6 ja 4-max turniirid kõrvale, ehk tuleb.

                                Comment

                                Working...