Re: ~ kjmrc @ NL20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~
ega sul trio vahel lääginud ei ole? turbo laudades selline probleem, vajutan ära oma raisei näiteks ja siis juba aeg hakkab jooksma ja siis alles teeb panuse, vahel on 1-2sek stuck asi ja siis jookseb kiirelt edasi. tra see on nii tilting. kui on, siis kuidas lahendada? olen kuulnud, et tuleks mingit faili kustutada vms?! tra ei oska midagi kustutada
ega sul trio vahel lääginud ei ole? turbo laudades selline probleem, vajutan ära oma raisei näiteks ja siis juba aeg hakkab jooksma ja siis alles teeb panuse, vahel on 1-2sek stuck asi ja siis jookseb kiirelt edasi. tra see on nii tilting. kui on, siis kuidas lahendada? olen kuulnud, et tuleks mingit faili kustutada vms?! tra ei oska midagi kustutada



Comment