~ kjmrc - [ NL25 SH @ PS] ~

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muttaja
    Pokkerihai
    • Dec 2010
    • 1965

    #661
    Re: ~ kjmrc @ NL20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

    Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Shove/fold unknown vastu? Tundus natuke vaalane.


    Prima Network $20.00 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 1949171
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BB: $20.86
    UTG: $10.66
    CO: $34.40
    Hero (BTN): $22.19
    SB: $20.00

    Pre Flop: ($0.30) Hero is BTN with Q Q
    UTG raises to $0.40, 1 fold, Hero raises to $1.40, 1 fold, BB calls $1.20, UTG calls $1

    Flop: ($4.30) 3 J T (3 players)
    BB checks, UTG checks, Hero bets $3.40, BB calls $3.40, UTG folds

    Turn: ($11.10) T (2 players)
    BB bets $4.80, Hero
    Kui vastane vaalane, siis callid turni ja callid riveri. Või kui ta checkib sulle, siis betid ise. Kui kaotad, siis kaotad. Aga ei ole mõtet iga konkreetset kätt üle mõelda. Vahel on tal seal parem käsi, ent tihtilugu on sul parem. Sa ei saa seda välja mõelda.

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #662
      Re: ~ kjmrc @ NL20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

      Tänud :)

      Comment

      • HerrJanks
        Pokkerihai
        • Jul 2011
        • 3769

        #663
        Re: ~ kjmrc @ NL20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

        Call turn

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #664
          Re: ~ kjmrc @ NL20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

          Haha, kõige sickom sess oli praegu sel kuul.. Mingi rämeda gigahiiteri selga tõmmanud küürvaal oli lauas, nalja sai ja kaotasin ka suurima poti elus üldse vist =D Aga sess jäi BE haha.. haigus lihtsalt kui segast see sess pandi :D
          Betsizingutest jms on mul pohhui, kuna mängisin vaala vastu ja seal ei ole vahet kuidas mängid, peaasi, et rahad sisse lähevad.




          Prima Network $20.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1951671
          DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

          Hero (BB): $57.13 -
          UTG: $21.83 - VPIP: 27, PFR: 13, 3B: 7, AF: 1.1, Hands: 103
          MP: $20.10 - VPIP: 17, PFR: 13, 3B: 5, AF: 4.8, Hands: 1475
          CO: $64.33 - VPIP: 74, PFR: 45, 3B: 14, AF: 3.2, Hands: 179
          BTN: $47.77 - VPIP: 21, PFR: 14, 3B: 3, AF: 2.3, Hands: 6232
          SB: $14.45 - VPIP: 37, PFR: 29, 3B: 7, AF: 1.5, Hands: 35

          Pre Flop: ($0.30) Hero is BB with J 9
          2 folds, CO raises to $0.80, BTN calls $0.80, 1 fold, Hero calls $0.60

          Flop: ($2.50) 9 J J (3 players)
          Hero checks, CO bets $1.80, BTN folds, Hero calls $1.80

          Turn: ($6.10) 4 (2 players)
          Hero checks, CO bets $4.80, Hero raises to $10.20, CO calls $5.40

          River: ($26.50) A (2 players)
          Hero bets $15.40, CO raises to $51.53, Hero calls $28.93 all in

          Final Pot: $115.16
          Hero shows J 9
          CO shows J A
          CO wins $104.96
          CO wins $7.20
          (Rake: $3.00)

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #665
            Re: ~ kjmrc @ NL20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

            Täna -5 BI, tegin ise paska ja run ka ülipask.. kohutavalt riverdati, nagu viimaseski käes näha on :D
            Tundub, et olen liiga palju mänginud ja aju kärssab, ei suuda keskenduda. Paar päeva pausi ja peaks uuesti proovima :)

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #666
              Re: ~ kjmrc @ NL20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

              Viimased 2 päeva kokku olnud -244€
              Obv siin kõvasti tilti ja ka üks BI kaotatud NL50's, teen väikse pausi pokkerist :) Ilmselgelt ülemänginud ennast :)

              Tunnen sellest tasuta saadud rahast rõõmu, seega kandsin natuke välja ja kulutan parem selle endale kui jagan laudades laiali :D
              Last edited by kjmrc; 19.10.12, 12:56.

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #667
                Re: ~ kjmrc @ NL20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

                eie ei ei. see lihtsalt standard hiiteri lõppemine :)

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #668
                  Re: ~ kjmrc @ NL20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

                  I know, et hea jooks oli ja millalgi pidi see läbi saama.
                  Esialgu enne järgmist nädalat laudu ei näpi uuesti. Olen suht palju mänginud ka ja panen segast päris palju juba sesside ajal..

                  Comment

                  • kardaanirist
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 3675

                    #669
                    Re: ~ kjmrc @ NL20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

                    Algselt postitas kjmrc Vaata postitust

                    Tunnen sellest tasuta saadud rahast rõõmu, seega kandsin natuke välja ja kulutan parem selle endale kui jagan laudades laiali :D
                    sellise mindsetiga ei jõua sa pokkeris kuhugi.

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #670
                      Re: ~ kjmrc @ NL20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

                      Mindset vajab restarti hetkel, mul jäi korralik BR veel mängimiseks.
                      Lihtsalt enne järgmist nädalat laudu ei puutu ja niikuinii oleksin pidanud kohevarsti välja kandma natuke elamisraha :)

                      Comment

                      • kardaanirist
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 3675

                        #671
                        Re: ~ kjmrc @ NL20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

                        kui NL20s kannad elamisraha igakuiselt välja, siis ka ei jõua kuhugi. :)

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #672
                          Re: ~ kjmrc @ NL20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

                          Obviously oled varsti busto siis ju kui väike swing ka külas ;D
                          Olen ise testinud :D Igatahes paus tuleb paar-kolm päeva ja sis vaatan uuesti mis laudades toimub.

                          Comment

                          • kardaanirist
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 3675

                            #673
                            Re: ~ kjmrc @ NL20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

                            Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                            Obviously oled varsti busto siis ju kui väike swing ka külas ;D
                            üks asi on see. teine asi on see, et ei saa kõrgematesse limiitidesse shotte võtta. kui oled rahul NL20s passimisega, siis on muidugi kõik ok.

                            Comment

                            • p0l1
                              Grinder
                              • Jan 2011
                              • 581

                              #674
                              Re: ~ kjmrc @ NL20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

                              Isegi, kui nl20 winnid, siis reik sööb enamuse ära. Prima 6max on isegi nl20 swingine enamus mängijate jaoks ja peaksid rolli hoidma.

                              Miks mängida suurema reigiga madalamas limiidis, kui võiksid nt nl50-s range tableselectiga ja väiksema arvu laudadega pelada.

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #675
                                Re: ~ kjmrc @ NL20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

                                Kusjuures NL50's on TOHUTULT vaalu, ma ei saagi aru kuidas selline asi saab olla, aga kindlasti rohkem kui NL20's.

                                Comment

                                Working...