Re: ~ kjmrc @ NL20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~
Ma ei mäleta seda numbrit enam, need 3 viimase päeva sessi käed.
Ei saa järele ka vaadata, sest hetkel olen tööl, õhtul kirjutan, mis 4b oli.
E: Obv midagi suurt numbrit seal polnud, vastasel juhul oleks käe kulg läinud ikka stäkkides.
Algselt postitas HerrJanks
Vaata postitust
Ei saa järele ka vaadata, sest hetkel olen tööl, õhtul kirjutan, mis 4b oli.
E: Obv midagi suurt numbrit seal polnud, vastasel juhul oleks käe kulg läinud ikka stäkkides.
Comment