~ kjmrc - [ NL25 SH @ PS] ~

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #631
    Re: ~ kjmrc @ NL20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

    Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
    Selles suhtes et kui sa selle käe mängisid kas siis ei teadnud palju tal 4bet on sellel hetkel kui otsuse tegiD?
    Sampel nii suur et see number peaks adekvaatne ka olema suht...
    Ma ei mäleta seda numbrit enam, need 3 viimase päeva sessi käed.
    Ei saa järele ka vaadata, sest hetkel olen tööl, õhtul kirjutan, mis 4b oli.

    E: Obv midagi suurt numbrit seal polnud, vastasel juhul oleks käe kulg läinud ikka stäkkides.
    Last edited by kjmrc; 16.10.12, 15:50.

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #632
      Re: ~ kjmrc @ NL20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

      ei meeldi mulle ka pre call 4bet 100bb juures. QQ-ga nõus :)

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #633
        Re: ~ kjmrc @ NL20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

        Selged pildid siis, fold tundub liiga tight, shove jällegi liiga loose..

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #634
          Re: ~ kjmrc @ NL20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

          kuskil pole mingit reeglit et alati peab qq 3betima

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #635
            Re: ~ kjmrc @ NL20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

            No oop võiks ju. Samamoodi pole kuskil mingit reeglit, et QQ peab 5betshovema solid regi vastu imo

            Comment

            • HerrJanks
              Pokkerihai
              • Jul 2011
              • 3769

              #636
              Re: ~ kjmrc @ NL20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

              Mis rangega sa üldse 4beti flatid?
              Flattides kipub QQ suht faced up ka olema...

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #637
                Re: ~ kjmrc @ NL20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

                Vahel harva AA/KK, oleneb tujust/vastasest/gameflow'st/image'st.. Mul ei ole kindlaid rangesi, ma trikitan tihti erinevate kätega.

                Küsin ühe küsimuse Herrjänks - kuidas mängiksid ise selles olukorras, võttes arvesse seda, et vastane on SOLID reg ja härraga on ühine mänguajalugu ja tead, et tema segast ei pane.

                Comment

                • Murdock
                  Grinder
                  • Jun 2010
                  • 690

                  #638
                  Re: ~ kjmrc @ NL20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

                  callin IP QQ-ga et nõrgemad käed sees hoida (1010,AJ jne) 3betin kui on mingi mega multiway pot
                  OOP 3betin ja 4betile foldin regi vastu,kui seal ongi AK siis flop ilmselt A või K ja lutt ;P vähemalt starsis oleks teada et A flopis või kusagil :d
                  Last edited by Murdock; 16.10.12, 17:02.

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #639
                    Re: ~ kjmrc @ NL20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

                    ta on OOP

                    Comment

                    • Murdock
                      Grinder
                      • Jun 2010
                      • 690

                      #640
                      Re: ~ kjmrc @ NL20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

                      jap fold pre oleks parem lahendus ;p (minu arvates)

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #641
                        Re: ~ kjmrc @ NL20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

                        Meibi tõesti, dunno, gameflow ajal ei ole aega alati mõelda ja ei mõtle ka alati parima lahenduse peale..

                        Igatahes on fold parem kui 5betshove selles konkreetses situatsioonis & selle konkreetse vastase vastu. (minu arvamus)

                        Comment

                        • HerrJanks
                          Pokkerihai
                          • Jul 2011
                          • 3769

                          #642
                          Re: ~ kjmrc @ NL20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

                          Shoveda on alati tore, callida ei meeldi:)
                          Ise stackiksin ilmselt pre, aga sõltub mis ta ranged on (ei tundu kõige nitisem vend olevat), täiesti võimalik et isegi flatiks, ei foldiks vist suht kunagi siin.

                          Edit: Aga kui flatid siis on oluliselt raskem mängida, oled OOP ka ja see nõuab vastase head tundmist...
                          Last edited by HerrJanks; 16.10.12, 17:16.

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #643
                            Re: ~ kjmrc @ NL20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

                            Elu ja kogemused on näidanud, et shovedes näeme tihti vastas AA/KK, parimal juhul AK.. ilmselt läksin setminema ja flopis otsustasin callida, et kontrollida, mis ta turnis teeb.. ilmselt -ev otsus niikuinii, aga thats how i roll :D
                            Igal mängijal on leake, seega ka minul :)

                            Comment

                            • HerrJanks
                              Pokkerihai
                              • Jul 2011
                              • 3769

                              #644
                              Re: ~ kjmrc @ NL20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

                              Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                              Elu ja kogemused on näidanud, et shovedes näeme tihti vastas AA/KK, parimal juhul AK..
                              Mismõttes, potis on päris palju dead money, kui foldib saad selle kõik endale(juhtub ilmselt küllalt tihti)
                              AK callib, oled ees
                              AA, KK vastu on still 18% equity
                              Ei saa kuidagi siin halb olla pre shoveda, muidugi kui sa ei ütle et ta 4bet range on 1% või alla selle...

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #645
                                Re: ~ kjmrc @ NL20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

                                Koju lähen, siis vaatan selle 4b range ära..
                                Ma lihtsalt harjunud omamoodi mängima ja siiamaani pole see mind bustoks viinud :)
                                AK on flip, KK/AA vastu lähed 2 outi hittima, simple as that.. + igasugu rea huinamuinad mida juhtub üliharva.
                                Minu jaoks on ikkagi option nr. 1 fold to 4bet ja option nr 2 5betshove.

                                Comment

                                Working...