~ kjmrc - [ NL25 SH @ PS] ~

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • The_Meer
    Grinder
    • Apr 2010
    • 765

    #721
    Re: ~ kjmrc - NL10 SH ehk alustame algusest ~

    AJs pole mõtet turnis sisse ajada, sul pos ja äkki sõitis lampi katus ära ja foldid välja blufid

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #722
      Re: ~ kjmrc - NL10 SH ehk alustame algusest ~

      Tänud.

      Küsiks kas mu HUD on okei micro cashi jaoks?
      Või on midagi olulist, mis peaks kindlasti sees olema.


      Comment

      • ristijeesus
        Klubi Liige
        • Oct 2009
        • 2533

        #723
        Re: ~ kjmrc - NL10 SH ehk alustame algusest ~

        pane no steali kohta ka ikka mõni stat

        Comment

        • bi0hazard
          Vana Tegija
          • Jul 2010
          • 1342

          #724
          Re: ~ kjmrc - NL10 SH ehk alustame algusest ~

          steal võiks veel olla ja turn cb on mul ka igaksjuhuks

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #725
            Re: ~ kjmrc - NL10 SH ehk alustame algusest ~

            Tänud, täpselt sellepärast küsisingi nõu, kuna see mingi vana HUD mul mida kasutan.

            Oskab keegi steal/turn cbet värvide vahemikke ka öelda? Punane-Kollane-Oranž-Roheline nitist vaalani läheb minul.
            Last edited by kjmrc; 31.07.13, 16:32.

            Comment

            • kala6li
              Grinder
              • Mar 2013
              • 635

              #726
              Re: ~ kjmrc - NL10 SH ehk alustame algusest ~

              endal selline

              Comment

              • HerrJanks
                Pokkerihai
                • Jul 2011
                • 3769

                #727
                Re: ~ kjmrc - NL10 SH ehk alustame algusest ~

                turn cbet, river cbet jms peaks popupina tulema kui cbet'ile liigutad hiire?

                Minu meelest on päris tähtis asi steal ja fold to re-steal.

                Samuti on mul eraldi välja toodud c/r ja donkbet. Kui koguneb korralik sampel mängija kohta. Siis vaatan need käed läbi, millega nii teind ja showdownile saand, saan päris palju infi vastase kohta.



                Endal on selline.

                Viimaseid kolme rida pean samuti päris tähtsaks.

                Siis tean, keda mis rangega stealida. Kui ei 3beti väga ja foldib suht palju - tõmbab laiemaks, kohati päris laiaks. Kui 3betib palju, siis võib kohati stealing range väga kitsas olla. Oluline on muidugi, et palju 4betile foldib. Kui väga palju, siis võin samuti väga laialt stealida. Jne. Blindide mäng on väga oluline imo.

                Comment

                • HerrJanks
                  Pokkerihai
                  • Jul 2011
                  • 3769

                  #728
                  Re: ~ kjmrc - NL10 SH ehk alustame algusest ~

                  Tahaks lisada, et see HUD ei sobi ilmselt kui laudade arv väga suur on.

                  Comment

                  • muttaja
                    Pokkerihai
                    • Dec 2010
                    • 1965

                    #729
                    Re: ~ kjmrc - NL10 SH ehk alustame algusest ~

                    Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                    turn cbet, river cbet jms peaks popupina tulema kui cbet'ile liigutad hiire?

                    Minu meelest on päris tähtis asi steal ja fold to re-steal.

                    Samuti on mul eraldi välja toodud c/r ja donkbet. Kui koguneb korralik sampel mängija kohta. Siis vaatan need käed läbi, millega nii teind ja showdownile saand, saan päris palju infi vastase kohta.



                    Endal on selline.

                    Viimaseid kolme rida pean samuti päris tähtsaks.

                    Siis tean, keda mis rangega stealida. Kui ei 3beti väga ja foldib suht palju - tõmbab laiemaks, kohati päris laiaks. Kui 3betib palju, siis võib kohati stealing range väga kitsas olla. Oluline on muidugi, et palju 4betile foldib. Kui väga palju, siis võin samuti väga laialt stealida. Jne. Blindide mäng on väga oluline imo.
                    Kuidas sa neid käsi mängu ajal vaatad?

                    Comment

                    • bluelite
                      Vana Tegija
                      • Nov 2010
                      • 1190

                      #730
                      Re: ~ kjmrc - NL10 SH ehk alustame algusest ~

                      Ei usugi, et ta mängu ajal vaatab. Nagu ma aru sain, siis võtab ta teatud vastase ette siis, kui tal korralik sämpel tema kohta, käib need käed läbi ja teeb endale vastavad noted selle mängija kohta ning neid vaatab mängu ajal.

                      Comment

                      • HerrJanks
                        Pokkerihai
                        • Jul 2011
                        • 3769

                        #731
                        Re: ~ kjmrc - NL10 SH ehk alustame algusest ~

                        Selle ma lisasin lihtsalt juurde, et saab pärast analüüsi teha ja õpid aru saama, millist range'i kui suur % võib sümboliseerida.

                        Neid käsi ei vaata mängu ajal, vaid pärast laudadest eemal.

                        Ja panen siis tähelepanekud kirja. Seda teen obv regularide kohta, kellega palju historyt.

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #732
                          Re: ~ kjmrc - NL10 SH ehk alustame algusest ~

                          Mingiaeg täiustan oma HUD-i, tänud Jänks mõttekäigu eest.
                          Hetkel PS-is on väga vähe sämplet vastaste vastu, et neid statte võiks tõena võtta.

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #733
                            Re: ~ kjmrc - NL10 SH ehk alustame algusest ~

                            Mingiaeg täiustan oma HUD-i, tänud Jänks mõttekäigu eest.
                            Hetkel PS-is on väga vähe sämplet vastaste vastu, et neid statte võiks tõena võtta.


                            E: Pudistan igaksjuhuks siia ka HV ostulingi, vbla kellelgi on üle.
                            Hinnavaatlus on Eesti suurim tehnikaalast hinnainfot ja nõuandeid edastav internetikeskkond.

                            Comment

                            • ristijeesus
                              Klubi Liige
                              • Oct 2009
                              • 2533

                              #734
                              Re: ~ kjmrc - NL10 SH ehk alustame algusest ~

                              Huvi pärast, et mida sa dual link dvi-d-hdmi kaabliga teha plaanid?

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #735
                                Re: ~ kjmrc - NL10 SH ehk alustame algusest ~

                                Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                                Huvi pärast, et mida sa dual link dvi-d-hdmi kaabliga teha plaanid?
                                Mul uus monitor Dell U2412M ja läps, vaja ühendada neid :)
                                Hetkel kasutan VGA kaablit aga kohati on pilt kuidagi udune.

                                Comment

                                Working...