~ kjmrc - [ NL25 SH @ PS] ~

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #646
    Re: ~ kjmrc @ NL20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

    Ütlen siis selle ka ära, peale tohutut arutelu (mis on muidugi väga hea, sain jällegi natuke teisi mõtteid lugeda peale enda, mis on ainult positiivne), et ta näitas AA, sest ma mõtlesin kaua turnil.

    Comment

    • kardaanirist
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 3675

      #647
      Re: ~ kjmrc @ NL20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

      Algselt postitas Murdock Vaata postitust
      kui seal ongi AK siis flop ilmselt A või K ja lutt ;P vähemalt starsis oleks teada et A flopis või kusagil :d
      ära sina küll strateegia alast nõu anna.

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #648
        Re: ~ kjmrc @ NL20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

        :DDDDDDDDDDD

        Comment

        • Murdock
          Grinder
          • Jun 2010
          • 690

          #649
          Re: ~ kjmrc @ NL20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

          Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
          ära sina küll strateegia alast nõu anna.
          No see oli pool naljaga,samas midagi valesti ka ei öelnud ;D

          Comment

          • Viiidrik
            Jube Noob
            • Dec 2009
            • 128

            #650
            Re: ~ kjmrc @ NL20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

            Ma ei saa sellest aru kjmrc, et kui sa ütled et sa tead , et selline leak on sul olemas, siis miks sa ei taha seda eemaldada, vaid oled rahul oma vana mänguga, et nii sa pole bustoks läinud veel, väga kaugele ka pole jõudnud veel ju.

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #651
              Re: ~ kjmrc @ NL20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

              Küll ma ise muretsen oma mängu pärast, sul pole vaja :) Btw, näita oma graafikuid jne.
              Olekski palju tahetud 2 nädala eest ju? Ma ei saa väga kaugemale olla jõudnud :D

              Comment

              • Viiidrik
                Jube Noob
                • Dec 2009
                • 128

                #652
                Re: ~ kjmrc @ NL20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

                esimesed 2 nädalat oma elust mängid pokerit?

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #653
                  Re: ~ kjmrc @ NL20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

                  Nope, aasta alguses lasin ka 4-5 kuud aga tänu swingile ja pokkerist elatumisele ei jäänud suurt midagi järgi rollist ja nüüd uue hooga.
                  Mis limiite ise mängid või biidid või graafikut või midagi?

                  E: Micros on ikka ülivajalik kasvõi osalise tööajaga töökoht.

                  Comment

                  • HerrJanks
                    Pokkerihai
                    • Jul 2011
                    • 3769

                    #654
                    Re: ~ kjmrc @ NL20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

                    Mis puudutab veel seda viimast kätt siis toksisin korra stovesse ka, ma ei oska küll sulle täpselt asju välja arvutada aga
                    panin vastase 4bet rangeks väga tagasihoidliku 2%, selles situatsioonis võib see märksa suurem olla imo.
                    Ja isegi selle range vastu on sul 40% equityt. + potis on 29bb dead money...
                    Kui sa aga flatid siis vastase 4bet ranges on selline käsi nagu JJ, siis sa hakkad vigu tegema ilmselt kuna sellisel madalal boardil võib ta mängida ilmselt samamoodi bet-bet-bet liiniga ja sa hakkad üle mõtlema et seal on raudselt vastas aind AA ja KK.

                    Aga kui ta 4bet range on tõesti väga kitsas ja FE samuti puudub siis lihtsalt foldi. Flattides teed sa mingist BE movest EV- käigu.

                    Ma flatiks siin sellise vastase vastu kes on väga aggro ja spew ja kelle 4bet range on väga wide aga on pre stackimisega kitsi, siis tema vastu on QQ ilmselt hea flat et kõik ta bluffid sees hoida.

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #655
                      Re: ~ kjmrc @ NL20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

                      Tänud hea vastuse eest.. natuke avasid mu silmi.

                      Anyway, vaatasin järgi HEM'ist ja tema 4b range on 1.1%, mis on imo väga tight range ju?

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #656
                        Re: ~ kjmrc @ NL20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

                        Shove/fold unknown vastu? Tundus natuke vaalane.


                        Prima Network $20.00 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 1949171
                        DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                        BB: $20.86
                        UTG: $10.66
                        CO: $34.40
                        Hero (BTN): $22.19
                        SB: $20.00

                        Pre Flop: ($0.30) Hero is BTN with Q Q
                        UTG raises to $0.40, 1 fold, Hero raises to $1.40, 1 fold, BB calls $1.20, UTG calls $1

                        Flop: ($4.30) 3 J T (3 players)
                        BB checks, UTG checks, Hero bets $3.40, BB calls $3.40, UTG folds

                        Turn: ($11.10) T (2 players)
                        BB bets $4.80, Hero

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #657
                          Re: ~ kjmrc @ NL20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

                          miks shove või fold? ma ilmselt calliks üldse.

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #658
                            Re: ~ kjmrc @ NL20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

                            Dunno :D Pakkusin lambist need variandid, call ei tundu selline tore option millegipärast. Selle movega ei saa väga aru, kus me oleme.
                            Ja siis juba pm 50bb sees.

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #659
                              Re: ~ kjmrc @ NL20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

                              kus me oleme :) toas oleme ja grindime.

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #660
                                Re: ~ kjmrc @ NL20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

                                Lol ok nice :D


                                Tänasest niipalju, et ainult ühe bi jäin plussi.. aga nüüd tööle ära ja täna rohkem mängida ei jõua :)

                                Comment

                                Working...