Re: ~ kjmrc @ NL20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~
Ütlen siis selle ka ära, peale tohutut arutelu (mis on muidugi väga hea, sain jällegi natuke teisi mõtteid lugeda peale enda, mis on ainult positiivne), et ta näitas AA, sest ma mõtlesin kaua turnil.
Ütlen siis selle ka ära, peale tohutut arutelu (mis on muidugi väga hea, sain jällegi natuke teisi mõtteid lugeda peale enda, mis on ainult positiivne), et ta näitas AA, sest ma mõtlesin kaua turnil.
Q 
J
T
Comment