~ kjmrc - [ NL25 SH @ PS] ~

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • HerrJanks
    Pokkerihai
    • Jul 2011
    • 3769

    #526
    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Marginaalne winrate(kui üldse) ja norm rakeback ei ole kindlasti see mille poole peaks püüdlema(isiklik arvamus) - räägin sellest mis ootab ees kui jõuad tagasi tasemele kus kunagi mängisid või tiba kõrgemale...

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #527
      Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

      HerrJanks, vaata nüüd enda lifetime graphi ja siis ütle sedasama uuesti ja sama tõsiselt.

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #528
        Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

        Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
        Marginaalne winrate(kui üldse) ja norm rakeback ei ole kindlasti see mille poole peaks püüdlema(isiklik arvamus) - räägin sellest mis ootab ees kui jõuad tagasi tasemele kus kunagi mängisid või tiba kõrgemale...
        Olen nõus jah, et kõrgemal limiitidel ei saa lihtsalt tuima profitit näidata "õnnest ja armastusest" :) Hetkel mu eesmärk on kiiresti bankrolli koguda ja võimalikult palju käsi läbi mängida.

        Comment

        • atu1337
          Julm Donk
          • Feb 2009
          • 68

          #529
          Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

          Zoomi võib ainult NL2 ja NL5 mängida, edasised limiidid on ainult võidu coolerdamine.

          Comment

          • virukunn
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 2036

            #530
            Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

            Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
            Mängi zoomi kõrgemal ja saad aru et mõttetu rakeback genemise mootor, vb aind minu arvamus aga muttaja suur sampel räägib ka selle kasuks.
            Samuti puudub meeletult tähtis aspekt mängus(kui mitte kõige tähtsam) - tableselection.

            See thread peaks tõestama vastupidist: http://forumserver.twoplustwo.com/17...month-1228796/

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #531
              Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

              No obviously kimbutab haigus mind ja ei ole viitsinud mängida kui pea on kummis :D
              Krt, peaaegu juba ravisin välja ära aga siis käisin laupäeval saunas ja pühapäeval oli jälle pea paks :D Täna on juba mingi uus lootus, et hakkab ära minema :D

              Aga hetkel tööle minek!

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #532
                Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                Ajan aktiivset rida päevikus, muidu vaibub teema jälle ära.. Arvutasin siin ja tööl saaks ~2-3k kätt mängida päevas küll.. Tundub suht kuld, kui tunnitasu tiksub ja pokkeri hourly ka veel =D

                Hetkel lõpetasin väikse sessiga ja üldpilt algusest oleks selline:

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #533
                  Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                  Igapäiv pole pidupäiv! Õdakune sess -2bi, hilisõhtul teen veel ühe, kui liiga väsinud pole. :)

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #534
                    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                    Mnja, mida oligi arvata - pidin br välja kandma, kuna tuli ootamatu väljaminek.. Krt, pole ikka võimalik endal rolliga mängida, palk mitte nii soliidne ja uus korter neelab praegu hirmus palju raha.

                    Võtaks vastu stake pakkumisi NL10 SH (ei hakka hüppama kohe NL20, pole mitmeid kuid mänginud ja ei hakka nii suurt tükki võtma).
                    Tingimused arutaks läbi privaatselt ja kui kõik arutatud, siis viskaks siia foorumi ka need üles. Tööjuures lihtsalt nii superigav õhtupoolikutel, et anna otsad.

                    E: Ja miski lisakopikas tuleb hetkel ainult kasuks.
                    Last edited by kjmrc; 24.08.12, 17:21.

                    Comment

                    • HerrJanks
                      Pokkerihai
                      • Jul 2011
                      • 3769

                      #535
                      Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                      Kui suurt bankrolli selle limiidi jaoks plaanid küsida?

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #536
                        Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                        Üle 25 bi ilmselt mitte, tegu ikkagist 10NL.

                        Comment

                        • masterpuppet
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2094

                          #537
                          Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                          Kui stake küsid, siis ole hea ja tee stake foorumisse vastav teema. Siis nii sinu kui ka investorite suhtes aus, kui postid ühes kohas ning teeglid üheselt mõistetavalt esimeses postis.

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #538
                            Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                            Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
                            Kui stake küsid, siis ole hea ja tee stake foorumisse vastav teema. Siis nii sinu kui ka investorite suhtes aus, kui postid ühes kohas ning teeglid üheselt mõistetavalt esimeses postis.
                            Saab tehtud, kui kellegagi diilile saan, teen teema ära.

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #539
                              Re: ~ kjmrc @ NL10 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

                              Alustan taas NL10'st oma väikest teekonda, mis eelminekord nõnda lühikeseks jäi.. Mängin hetkel taas TB, NL10 lauad on päris lihtsad ja motivatsioon on hea :)

                              Comment

                              • Murdock
                                Grinder
                                • Jun 2010
                                • 690

                                #540
                                Re: ~ kjmrc @ NL10 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

                                Plaan endal ka lähiajal nl10/nl20 uuesti laskma hakata Triobetis.
                                enne vaja natuke harida ennast videodega või millegagi :D

                                Comment

                                Working...