~ kjmrc - [ NL25 SH @ PS] ~

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #691
    Re: ~ kjmrc - NL10 SH ehk alustame algusest ~

    Reedeöised mõnud.. :D



    Vaatasin teda hiljem HEM'ist järgi, vana mängis 20,5 bi maha 148 käega, ehk pm iga 7nda käega kaotas 10€ :D
    Sick, viimanekord nägin sellist vanti eelmiseaasta lõpus. Shove ATC, shove flop, shove turn.. lihtsalt sick, sellised teevad veel rikkaks :D

    E: Kas need on mingid jorsid, kes tulevad a'la NL100'st NL10'sse tilti leevendama või on lihtsalt mingid ebastabiilsed reedeöised mängijad?
    Last edited by kjmrc; 26.01.13, 02:27.

    Comment

    • p0l1
      Grinder
      • Jan 2011
      • 581

      #692
      Re: ~ kjmrc - NL10 SH ehk alustame algusest ~

      QK was good ?

      Comment

      • isutuba
        Grinder
        • Sep 2009
        • 633

        #693
        Re: ~ kjmrc - NL10 SH ehk alustame algusest ~

        Algselt postitas p0l1 Vaata postitust
        QK was good ?
        foldis või kaotas ,muidu oleks pildi hiljem teinud.

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #694
          Re: ~ kjmrc - NL10 SH ehk alustame algusest ~

          Algselt postitas isutuba Vaata postitust
          foldis või kaotas ,muidu oleks pildi hiljem teinud.
          Seekord kaotasin jah paraku ei saanud paarigi, üllatavalt hea käsi oli isegi tal A3o :D
          Aga lõpuks jäin ikka sama pulga peale, lahkus ilmselt bustona ja mu stäkk jäi 980 bb.
          Tho kaotasin ka talle mõned buyinnid, overall jäin +37€ sessiga, kuna mujal laudades sain toorelt peksu.
          Last edited by kjmrc; 26.01.13, 11:42.

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #695
            Re: ~ kjmrc - NL10 SH ehk alustame algusest ~

            Kas keegi stake+coach diili ei paku (6-max)?
            Oleks kerge huvi sellise asja vastu, alla NL20€/NL25$ ei paku huvi.
            Ideaalis sooviks NL50 aga endal pole rolli sellele limiidile ja korralikku sämplet ka mitte, aga saaks ehk koos coachiga hakkama.

            E: Graafikud ja asjad olemas kõik
            Last edited by kjmrc; 07.02.13, 11:56.

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #696
              Re: ~ kjmrc - NL10 SH ehk alustame algusest ~

              Viimane postitus on solid ajal tehtud :)
              Tbh mõtlesin pikalt kas elustada päevik või hakata lihtsalt käsi postitama 6-max alafoorumisse.. Pokkerist siis niipalju, et mingit aktiivsust pole pikalt olnud, vahest turniire mänginud ja sellega ka asi piirdunud. Mõtlesin ennast ikkagi käsile võtta kuna ei taha/viitsi kogu elu tööl käia :)

              Jah, pokkeriga elatist teenida pole ka teab mis lapsemäng aga kõik on hea tahtmise juures tehtav/õpitav.
              Aga see kauge tulevik, hetkel süvenen õppimisse, käte analüüsimisse ja üleüldiselt üritan hakkama saada laudades taas.

              Alustan siis Unibetis koos rakebacki ja boonusega, mida Ranka läbi affiliate lingi pakub.. nagu ikka, microlimiidist :D

              Nagu ma aru saan siis päevikusse ei tohi enam küsitavaid käsi ega strateegiat postitada?
              Võib ainult postitada mingeid bädbiite või standard käsi?

              Comment

              • kala6li
                Grinder
                • Mar 2013
                • 635

                #697
                Re: ~ kjmrc - NL10 SH ehk alustame algusest ~

                Kuidas seal lauadadega lood on?

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #698
                  Re: ~ kjmrc - NL10 SH ehk alustame algusest ~

                  Algselt postitas kala6li Vaata postitust
                  Kuidas seal lauadadega lood on?
                  No idea, alustan mängimist homme/ülehomme. Kuna mängin enamusajal õhtuti siis peaks micros laudadevalikut olema + Unibetil on veel omad lauad. Iseasi muidugi palju neid rege tekkinud MG-sse. Kuid boonus + RB kõlavad ahvatlevad ning ilmselt mõnda aega genen reiki seal.

                  Comment

                  • kala6li
                    Grinder
                    • Mar 2013
                    • 635

                    #699
                    Re: ~ kjmrc - NL10 SH ehk alustame algusest ~

                    Rakebacki pärast juba tuleb ise viia kotid üle sinna :)

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #700
                      Re: ~ kjmrc - NL10 SH ehk alustame algusest ~

                      Algselt postitas kala6li Vaata postitust
                      Rakebacki pärast juba tuleb ise viia kotid üle sinna :)
                      Mnja eks ta ole jah, kui boonus on lahti genetud ja olukord väga hull MG-s (loe: regfest) siis obv kolin Starsi üle.

                      Comment

                      • rollkopter
                        Grinder
                        • Oct 2011
                        • 501

                        #701
                        Re: ~ kjmrc - NL10 SH ehk alustame algusest ~

                        huvitaks ka mis seisud unibetis laudades on ja mis rb % on kui saladus pole?

                        Comment

                        • Konso
                          Grinder
                          • Nov 2009
                          • 936

                          #702
                          Re: ~ kjmrc - NL10 SH ehk alustame algusest ~

                          Algselt postitas rollkopter Vaata postitust
                          huvitaks ka mis seisud unibetis laudades on ja mis rb % on kui saladus pole?

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #703
                            Re: ~ kjmrc - NL10 SH ehk alustame algusest ~

                            Unibetist siis niipalju, et viibisin seal oma rolliga paar tunnikest ja vajutasin cashouti. Täna kuskil 19 paiku oli ainult 2 aktiivset lauda @ NL10 SH. :D
                            Sellise trafficuga ei mängi järgmiseks aastaks ka boonust lahti, alates NL100 hakkasid lauad, mis on ka teistes tubades.
                            Seega kõik microvennad, kes soovivad sinna boonust minna genema, sellel pole mõtet, kuna traffic on olematu.

                            Comment

                            • rollkopter
                              Grinder
                              • Oct 2011
                              • 501

                              #704
                              Re: ~ kjmrc - NL10 SH ehk alustame algusest ~

                              nl 25/50 ka no action?

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #705
                                Re: ~ kjmrc - NL10 SH ehk alustame algusest ~

                                Algselt postitas rollkopter Vaata postitust
                                nl 25/50 ka no action?
                                Ei vaadanud NL50 nii täpselt aga teiste tubade lauad hakkasid alates NL100 niiet usun, et seal ka action puudub.

                                Comment

                                Working...