Re: ~ kjmrc - NL10 SH ehk alustame algusest ~
Reedeöised mõnud.. :D

Vaatasin teda hiljem HEM'ist järgi, vana mängis 20,5 bi maha 148 käega, ehk pm iga 7nda käega kaotas 10€ :D
Sick, viimanekord nägin sellist vanti eelmiseaasta lõpus. Shove ATC, shove flop, shove turn.. lihtsalt sick, sellised teevad veel rikkaks :D
E: Kas need on mingid jorsid, kes tulevad a'la NL100'st NL10'sse tilti leevendama või on lihtsalt mingid ebastabiilsed reedeöised mängijad?
Reedeöised mõnud.. :D

Vaatasin teda hiljem HEM'ist järgi, vana mängis 20,5 bi maha 148 käega, ehk pm iga 7nda käega kaotas 10€ :D
Sick, viimanekord nägin sellist vanti eelmiseaasta lõpus. Shove ATC, shove flop, shove turn.. lihtsalt sick, sellised teevad veel rikkaks :D
E: Kas need on mingid jorsid, kes tulevad a'la NL100'st NL10'sse tilti leevendama või on lihtsalt mingid ebastabiilsed reedeöised mängijad?
Comment