Re: ~ kjmrc @ NL20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~
:D Pidin ära minema ei saanud rohkem mängida, anyway savi, plussis päev niikuinii, vahest tuleb anda vaestele ka, küll kõik ringiga tagasi tuleb :) Need 2 viimast kätt olid anyway coolerid.
Oma kuuenda meelega tundsin, et minu käsi on hea.. Anyway 2 overs ja üliweak flopi bet pani mind callima.
Algselt postitas ropka11
Vaata postitust
Algselt postitas The_Meer
Vaata postitust

Comment