~ kjmrc - [ NL25 SH @ PS] ~

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ristijeesus
    Klubi Liige
    • Oct 2009
    • 2533

    #511
    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Algselt postitas mortalvombat Vaata postitust
    Mis tööd teed?
    Pärast BentleyMulsanne teooriatega tutvumist ja tema õpetussõnade järgimist ei tee ma enam mingit tööd. Pole vajadust.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #512
      Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

      Rofl, aga töötan ITshopis.
      Mu põhiküsimus oligi see, et kas sellest 12 bi piisaks või don't push it üldse. Toa valiku olen nüüdseks juba otsustanud. Sessuhtes, et saan aru, et võib tulla gigamassiveultra ds millele järgneb busto, aga ei pruugi alati.

      Comment

      • harryahven
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1964

        #513
        Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

        LOOOL :D

        aga 12bi nl4 jaoks tundub ok, kui 4 tableda ja üritada, peaasi, et scared money ei oleks, sest selle taseme fishid trios on kuldsed. IP mäng + valuevaluevalue ja vähe bluffimist peaks töötama, huvi pärast tahaks isegi seda limiiti proovida mõnipäev..

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #514
          Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

          Ilmselt 4tablen jah esialgu ja TB jääb vist ära, lendan Muchosse, seal kõvasti parem RB, mis on hädavajalik mul alguses.

          Comment

          • IsandJoberst
            Õpihimuline Mängur
            • Dec 2008
            • 326

            #515
            Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

            Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
            Ilmselt 4tablen jah esialgu ja TB jääb vist ära, lendan Muchosse, seal kõvasti parem RB, mis on hädavajalik mul alguses.
            No Muchoses leiad kindlasti viimases hädas ka nl2 lauad ja bustosse väga võimalik minna pole.

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #516
              Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

              Ei kardagi ilmselt seda jah, üsna ebatõenäoline, buy-ine tuleb ka rohkem kuna seal $, aga arvestasin algselt €.
              Vaatasin huvi pärast HEM'ist oma alltime graafikut NL20, arvasin, et seis palju hullem :D

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              Last edited by kjmrc; 04.08.12, 16:26.

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #517
                Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                Esimene massivesämple session tehtud @ 5NL.. Motti on ja tunnen end mugavalt :)

                Comment

                • Pumper
                  Klubi Liige
                  • Mar 2009
                  • 2359

                  #518
                  Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                  Stars?

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #519
                    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                    Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                    Stars?
                    Mhmmm, kus tead? :D

                    Comment

                    • hoss23
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 2551

                      #520
                      Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                      Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                      Mhmmm, kus tead? :D
                      Vb sp, et see kõige suurem tuba?

                      Comment

                      • ristijeesus
                        Klubi Liige
                        • Oct 2009
                        • 2533

                        #521
                        Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                        Pidid ju muchose cakes hakkama pappi kokku kühveldama. Mis seal viga, et plaan katki jäi?

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #522
                          Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                          Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
                          Vb sp, et see kõige suurem tuba?
                          Vb, aga vb on ta sensitiiv?! :) Lihtsalt tundus kahtlane, et ta nii küsis, kuna eelmises postis rääkisin Muchosest :D

                          Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                          Pidid ju muchose cakes hakkama pappi kokku kühveldama. Mis seal viga, et plaan katki jäi?
                          Ma uurisin seda Cake tuba vähe, millegipärast laggis imelikult mul ja ei olnud laudu ka tol hetkel kui mängima tahtsin hakata, niiet otsustasin PS depoda hetkel.


                          Anyway, praeguseks 2 sessi läbi, päris-päris easy on see rotilimiit ikka.. Krt, varem nagu ei tundunud zoom siuke meelepärane, mängisin ainult zoomi, korraks proovisin ka teise sessi alguses standard laudu (seda ka graafikult näha kohe nonsd joone abil 1.1k-1.5k kätt), aga kuidagi uimane oli asi ja läksin zoomi. Täieliku abc'ga on seal üsna kerged vastased imo.. Eks õhtul teen veel ühe-kaks sessi ja mõne turniiri ehk. Ilmselt esialgu jäängi "kühveldama" zoomi, 4 lauaga jube hea kiirus ja ei mingit uimamist, see juba läheb :)

                          Hetkeseis siis jäi selline..

                          Comment

                          • HerrJanks
                            Pokkerihai
                            • Jul 2011
                            • 3769

                            #523
                            Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                            Mängi zoomi kõrgemal ja saad aru et mõttetu rakeback genemise mootor, vb aind minu arvamus aga muttaja suur sampel räägib ka selle kasuks.
                            Samuti puudub meeletult tähtis aspekt mängus(kui mitte kõige tähtsam) - tableselection.

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #524
                              Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                              Tunnis ligi 10$ teenida NL2-s tundub päris ahvatlev.

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #525
                                Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                                Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                                Mängi zoomi kõrgemal ja saad aru et mõttetu rakeback genemise mootor, vb aind minu arvamus aga muttaja suur sampel räägib ka selle kasuks.
                                Samuti puudub meeletult tähtis aspekt mängus(kui mitte kõige tähtsam) - tableselection.
                                Igasugune tableselection puudub sellega olen nõus jah. Aga mismõttes mõttetu rakebacki genemine? Viimaste andmete järgi on rakeback ikka positiivne asi. Ma usun, et 5NL on ülipohhui kas mängid zoomis või tavalauadades, kõrgemal tuleb kindlasti vahe sisse.

                                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                                Tunnis ligi 10$ teenida NL2-s tundub päris ahvatlev.
                                See NL5 :P Aga still..

                                Comment

                                Working...