Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]
Hahaa TÄNAN ....tahtsin siia just kiruma ja kiitlema tulla. Kiruda seda, et jooksin täna 12 eurtsi alla EV ja rõõmustada selle üle, et hittisin milsetone käe ning sain 266 doltsi kontole juurde. Nüüd bankroll 555 eurtsi (oleks 600 aga eelmine kuu olin sunnitud 50 eurtsi välja kandma, (EDIT: olid pakilised, ettenägematud ja edasilükkamatud kulutused). Tea, kas võiks kolida NL16 või jätkata ikkagi NL10s, kus oleks nüüd ruumi laiutada.
Umbe kobistamine oli tegelt, olin juba kõikidesse laudadesse, kaasaarvatud milestone lauda "sit out next BB" pannud ja siis hüppas kastike ette, teatega et võidan minimaalselt 177 doltsi. Mnjah, kahju, et oma A7 ära ei hittinud, oleks saanud topelt plus kogu lauas oleva raha.
Aga noh, hää meel on ikka :)
P.S Thanx, Pokerstars :)
Hahaa TÄNAN ....tahtsin siia just kiruma ja kiitlema tulla. Kiruda seda, et jooksin täna 12 eurtsi alla EV ja rõõmustada selle üle, et hittisin milsetone käe ning sain 266 doltsi kontole juurde. Nüüd bankroll 555 eurtsi (oleks 600 aga eelmine kuu olin sunnitud 50 eurtsi välja kandma, (EDIT: olid pakilised, ettenägematud ja edasilükkamatud kulutused). Tea, kas võiks kolida NL16 või jätkata ikkagi NL10s, kus oleks nüüd ruumi laiutada.
Umbe kobistamine oli tegelt, olin juba kõikidesse laudadesse, kaasaarvatud milestone lauda "sit out next BB" pannud ja siis hüppas kastike ette, teatega et võidan minimaalselt 177 doltsi. Mnjah, kahju, et oma A7 ära ei hittinud, oleks saanud topelt plus kogu lauas oleva raha.
Aga noh, hää meel on ikka :)
P.S Thanx, Pokerstars :)
Comment