Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bluelite
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1190

    #1096
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Huvi pärast otsisin ka selle käe välja :)
    Tegin täna vähem laudu, et uutele asjadele rohkem keskenduda, mistõttu sind laudades tähele ei pannud.

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #1097
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Päris ettevaatlik fold.

      Comment

      • Nozzu
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1140

        #1098
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        Algselt postitas bluelite Vaata postitust
        Huvi pärast otsisin ka selle käe välja :)
        Tegin täna vähem laudu, et uutele asjadele rohkem keskenduda, mistõttu sind laudades tähele ei pannud.
        Ja mis sul käes oli ning mida sa sellega turnil teha kavatsesid? :)

        Comment

        • jasssass
          Vana Tegija
          • Sep 2010
          • 1200

          #1099
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Nozzu kas blufid ka vahel? saan aru et madal limiit, aga harjuta, saad rohkem käsi mängida ja järgmistes limiitides peaks vaja minema. Muidu ikka maru nitine lugu sul ja kust sa selle fold-i leidsid 99-ga?

          Comment

          • bluelite
            Vana Tegija
            • Nov 2010
            • 1190

            #1100
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
            Ja mis sul käes oli ning mida sa sellega turnil teha kavatsesid? :)
            Mul oli käes kaks kaarti :)

            Comment

            • Loksutaja
              Õpihimuline Mängur
              • Jun 2010
              • 448

              #1101
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              the nittEST nit

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #1102
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Päris vabalt võib ck/raiseda regi vastu sellist boardi kui floatida ei taha ja kardad callida. Ise floatiks 2 tänavat pm pole vahet mis turn card on, mida suurem seda parem.

                Comment

                • bluelite
                  Vana Tegija
                  • Nov 2010
                  • 1190

                  #1103
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Kui nüüd päris aus olla, siis tuleb välja, et me ei ole eile ühtegi kätt mänginud, vähemalt minu HEM'i andmebaasi põhjal. Sinu poolt postitatud käe puhul vaatasin kiiruga valet kätt oma HH's.

                  Comment

                  • Nozzu
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1140

                    #1104
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Hmm, seega sa ei ole kasutaja Aivar ? :)

                    Comment

                    • Nozzu
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1140

                      #1105
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Algselt postitas jasssass Vaata postitust
                      Nozzu kas blufid ka vahel? saan aru et madal limiit, aga harjuta, saad rohkem käsi mängida ja järgmistes limiitides peaks vaja minema. Muidu ikka maru nitine lugu sul ja kust sa selle fold-i leidsid 99-ga?

                      Ei, aga ma semi-blufin :)

                      Vastane: 12/10

                      $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                      8 Players
                      Hand Conversion Powered by weaktight.com

                      Stacks:
                      UTG Player8 ($10.76)
                      UTG+1 Player9 ($3.92)
                      MP1 Player1 ($10.25)
                      MP2 Player2 ($12.52)
                      CO Player3 ($4)
                      BTN Player4 ($10)
                      SB Player5 ($4.95)
                      BB Nozzu ($10)

                      Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Nozzu is BB K A
                      1 fold, Player9 calls $0.10, 4 folds, Player5 raises to $0.50, Nozzu raises to $1.50, Player9 folds, Player5 calls $1

                      Flop: 7 9 2 ($3.10, 2 players)
                      Player5 checks, Nozzu bets $2, Player5 goes all-in $3.45, Nozzu calls $1.45

                      Turn: 10 ($10, 2 players, 1 all-in)

                      River: A ($10, 2 players, 1 all-in)
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      A mis sellesse 99 ja foldi puutub, siis...ülepaari on OOP raske mängida, nõus? Miks ma peaksin seal solid vastase vastu pungestama hakkama. On lihtsamaid potte kust raha saada.
                      Aga üldiselt olen nõus, et ilmselt oleks saanud seda kätt paremini mängida. Just check-raise oleks olnud sel madalal flopil veenev ning parema käe maha saanud.
                      Last edited by Nozzu; 11.03.12, 10:15.

                      Comment

                      • timz0333
                        Pokkeritark
                        • Mar 2009
                        • 6322

                        #1106
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Kui see oli semiblufi näide siis feilisid, see on c-bet call.

                        Comment

                        • Nozzu
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1140

                          #1107
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Ok, ma feilisin. Aga ainult juhul kui c-betti ei saa alates tänasest enam semi-blufiks lugeda.

                          Ja call ei puutu siin asjasse, kui sa vastase stäkki vaatad. Minu beti suurus oli põhimõtteliselt pakkumine nupud sisse lükata.
                          Last edited by Nozzu; 11.03.12, 10:54.

                          Comment

                          • subnav
                            Räme Fish
                            • Jan 2011
                            • 23

                            #1108
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Esiteks see näide ei ole nüüd küll semibluffi mingisugune näide. Sul dream flopp pmtls. Ja seal 99 käes, mina isiklikult ei näe, et miks peaksid flopil käe bluffiks keerama? ja mis paremad käed sa seal foldima panna tahad? AA, KK ???

                            Comment

                            • Nozzu
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1140

                              #1109
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Algselt postitas subnav Vaata postitust
                              Esiteks see näide ei ole nüüd küll semibluffi mingisugune näide. Sul dream flopp pmtls. Ja seal 99 käes, mina isiklikult ei näe, et miks peaksid flopil käe bluffiks keerama? ja mis paremad käed sa seal foldima panna tahad? AA, KK ???
                              Jah, miks mitte AA või KK. Minu preflop call ja flopi check-raise oleks seal täpselt setti reppinud.

                              Comment

                              • bluelite
                                Vana Tegija
                                • Nov 2010
                                • 1190

                                #1110
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                                Hmm, seega sa ei ole kasutaja Aivar ? :)
                                Ei, kuid tean, kes ta on :)

                                Comment

                                Working...